reklama

Skotské počasí - mlhovky???

Tak dnešek mě po pěkných dnech, zase zchladil. Už sem se těšil, že vyjedu a zejtra na kolo a dneska tady je mlha od rána do večera a to opravdu hustá.
Zajímalo by mě, jestli je běžně osvětlený cyklista vidět v mlze, klidně bych vyjel, ale bojím se, aby mě někdo nesundal.
Dneska jsem jinak viděl hodně cyklistů, vrtá mi to hlavou...

[ Zpět ]
Datum: 16.11.2006
  • Re: Skotské počasí - mlhovky???

         

    Opravdu hustá mlha, můžu potvrdit. Teda já bych se v týhle mlíkárně čoveče bál i s mlhovkama. Asi bych to nechal na jindy.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotské počasí - mlhovky???

         

    Záleží na tom, jak hustá je. V "mléce" bych nevyjel ani se supersvítivejma blikačkama.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skotské počasí - mlhovky???

           

      Horizontální dohlednost kolem 100m, místama menší.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2006
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skotské počasí - mlhovky???

             

        Ráno jsem sázel na to, že autobus se díky mlze zdrží a neběžel sem - ujel mi. Ale ta dohlednost je fakt nízká, teď se to konečně zvedlo... Ale tak 14 cyklistů sem viděl. Cesta busem byla vtipná, napravo bílo, vlevo bílo. To by mě zajímalo jak se maj u Plzně na srazu....
        Si to budu muset rozmyslet...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skotské počasí - mlhovky???

               

          Jo teď už je to lepší, ale připadá mi, že to v cárech zase padá. Těch 100m byla ráno dráhová dohlednost na letišti, pak to trochu kolísalo. Já si teda myslim, že je třeba v pravou chvíli říct "dost", protože představa, že někteří řidiči budou díky mlze opatrnější, je k smíchu. A ve dne budou asi ty blikátka stejně blbě vidět.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2006
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skotské počasí - mlhovky???

             

        Mně tohle téma připomnělo "mlhy" mýho mládí v Bílině. Spíš to byly smogy, takový nahnědlý, dohlednost 5 m, výjimečně i míň. Jednou jsme autobusem z Mostu vjeli na půli cesty do takovýho čehosi, a těch zbývajících 6 km se jelo krokem hodinu. Jeden chlap vpravo, druhej vlevo od autobusu vyhledávali cestu. Holt už není, co bejvalo.:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotské počasí - mlhovky???

         

    Heleeee....tady moc mlha nebejva:-) Mozna v horach a kolem rek, ale v nizinach moc ne:-) Teda obcas.
    Jinak Skotove s tim maj asi zkusenosti, protoze bezne tu jezdej v tech sviticich bundach a vestach (co je maj popelari) a jsou uchylny na vsechno blikajici....ale pak jsou videt.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skotské počasí - mlhovky???

         

    Jela jsem dneska v Hostivicich po tusim r48 (hnusna rychla silnice s vyjetymi kolejemi a spoustou tiraku) a bylo to docela adrenalinove. Zatimco v centru mesta byla mlha na ustupu, tak na Zlicine se dala primo krajet.
    To X6 co jsem vezla krasne osvitilo celou silnici i v mlze, ani jsem nemusela zapinat obe svetla.
    A koupila jsem si dozadu dalsi blackburn mars 3.o (7 diod), takze mam teda celkem 2 :) Ted musim byt videt hodne daleko... :)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skotské počasí - mlhovky???

           

      Hele wewe, myslim, že tam je R6, vede na Karlovy Vary. Tady je problém, že je tu celkem rovná pláň od Rudný, přes Hostivice, Letiště a až ke Kralupám, kde hodně fouká a taky se tu drží mlha. Třeba ve Středoklukách ještě málo prší.
      Jo světla sou nutný!!! Já mám na to novou čelovku, taky dobrá věc...

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skotské počasí - mlhovky???

             

        Jojo, KV jen 113km :)
        Koukam do mapy a je to E48 a R6. Jinak nevis o nejake moznosti jak se dostat do Progress cycle v "Palouky" (mezi Hostivicemi a velkou krizovatkou na kraji Rep)??
        Na mape je videt nejaka polni cesta ze Sobina a Hostivic...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skotské počasí - mlhovky???

               

          Koukam k nim na web.
          http://www.progresscycle.cz/images/mapa_host.jpg
          Ale ja bych radsi cesticku ze Zlicina... o_o

          [ Zpět ]
          Datum: 16.11.2006
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skotské počasí - mlhovky???

                 

            Já myslim, že lepší cesta je z Ruzyně. Ale kdybys chtěla ze Zličína, tak pojedeš do Sobína a u toho rybníčku, jak je ta slavná cyklisty oblíbená hospoda pojedeš rovně na Hostivice, to tě dovede na náměstí a pak stejně musíš jet kousek po tý Karlovarský, protože tam jiná cesta moc není, kor teď, když tam stavěj tu dálnici, to by mě zajímalo, jestli zruší všechny ty cessty mezi Ruzyní a Hostivicemi, to by mi radost neudělali...

            [ Zpět ]
            Datum: 17.11.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skotské počasí - mlhovky???

                   

              Jo, pres Sobin jsem vcera jela. Ruzyn a okolni casti moc neznam, tak nechci riskovat. Navic jedu z prace a beru to na Zlicin metrem (i tak to trva skoro hodinu nez se tam dohrabu.. hrozna dira.. horsi jak wewerkov).

              [ Zpět ]
              Datum: 17.11.2006
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Skotské počasí - mlhovky???

                     

                Tak to teda ne, Zličín je začátek, ale wewerkov konec světa :-D
                Jinak tam se krásně projede skrz Sobín, Hostivice, ale pak se musí po tý hlavní, je to blbí, v opačném směru se jede míň po hlavní, ale musíš se promotat Ruzyní a Řepy, tam dřív byla pěkná polní cesta, ale teď se tam něco staví... A provoz je tam děsnej, večer z PRahy, ráno to často i stojí...

                [ Zpět ]
                Datum: 19.11.2006
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

190 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024