reklama

Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,vítr,s

Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,vítr,sněhové jazyky,osedlat \\\"zimní MTB\\\",blikačky a hurá do pracovního procesu?Nemusel bych na kole,ale chci!Určitě nejsem sám.Vím minimálně o dvou takových bláznechJe nás víc?

[ Zpět ]
Datum: 11.11.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (čert ([email protected]))
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,ví

         

    To by som braj aj ja, ale vzhľadom na cesty a vzdialenosť jazdím len kým nieje sneh.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

         

    Já do práce na kole jezdím málo i v létě a vzimě už vůbec. Cesta do práce mi připadá jako povinnost a ne jízda pro radost. Když je venku hezky tak si rád vyjedu i v zimě, ale v extrémech namusím.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

           

      Veď to je na tom to fasa, keď na križovatke na semafóre čakáš na červenej a parí sa z teba ako z kopy hnoja a bajk je celý od snehu, robia sa na tebe cencúle. Z tých plechových krabíc na teba čumia a poťukávajú si na čelo.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2006
      Autor: diviak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

         

    Do práce ještě nechodím, ale v zimě taky jezdím rád. Je to paráda jet po čerstvě napadané tenké vrstvě sněhu. Podle některých jsem blázen...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

         

    Ja jezdim, ale letos zkusim poprve i v zime. Jinak jsem koncil/zacinal cca se zmenou casu. Ovsem bude-li pod -10 nebo naledi, tak pojedu radeji sockou nebo autem.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,ví

         

    Cesta do práce v každém počasí, to je přímo výzva. Jezdím denně kromě 3 měsíců v roce, kdy jezdím vlakem kvůli nesjízdnosti některých silnic. Kolo ale úplně nevzdám, zůstane 12 km denně po městě. Toto období už se blíží a vůbec se na to netěším. Až vyprší čtvrtletní jízdenka, začínám jezdit, ať je jak je, tento rok to bylo od 1. března a musel jsem to brát nějakou dobu kvůli sněhu objížďkou po udržovaných silnicích.
    Vídávám ještě jednoho blázna, který jezdí denně stejnou trasu opačným směrem, ale ten to vzdává dřív, v zimě jsem ho neviděl.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.11.2006
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,ví

         

    Nejsi sam, jezdim na kole furt, fsude a ve fsech typech pocasi. Samozrejme ze kdyz je minus deset a chumeli tak si neudelam padesat kilometru projizdku, ale tam kam jezdim na kole v lete v ramci sebedopravy (ne projizdek jen tak pro radost), jezdim i v zime v 90% pripadu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Strasak)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,ví

           

      Abych to doplnil. Do prace, do obchodu, do hospody, do kina atd. Chodit pesky jsem trochu linej a taky to zabira moc casu, MHD v nasem meste je naprosto na houby a jezdit autem po meste je blbost. Takze reseni je nasnade. Tech 10% kdy radeji nevyjedu, to je treba kdyz mrzne a do toho mrholi, nebo takovy vtipny kombinace, kdy je proste na zemi zrcadlo a fakt se rozumne jet neda, a riskovat pad pod auto je uz fakt blbost. Jinak zima se da prezit, pres mesto ten presun obvykle netrva dve hodiny a pri plynule jizde (bez zastavek na prochladnuti, proc taky, kdyz nekam jedu,, a bez machrovani do kopcu ap., abych se moc nezpotil) nemam problem asi tak do hodinu dlouhy trasy s prochladnutim). brecka je hnusna, ale kdyz mas dobry blatniky tak se to da. cerstvej snih je fajn, ale ve meste je za chvili hnedej a rozjezdenej, takze se tesim az to prohrnou nebo nasoli.. no a krasny je kdyz to pak vymrzne a silnice jsou suchy. Obecne v zime jezdim min po silnicich a vic po chodniku, parkama atd, protoze na silnici je mnohem vic spiny, kterou ti auta hazi na kolo a na nohy :[ // taky takhle v zime nejezdim vetsinou na horakovi (to jen na vyjizdku do lesa), ale na takovym obycejnym 'city' kole - vzprimenej posez je lepsi, lip ustojim smyky atd a netahne tolik na zada... // Kdyz to shrnu, jezdim proto, ze jsem proste zvyklej dopravovat se skoro vsude na kole, je to pro me zakladni zpusob, a musel bych pracne vymejslet nejakou jinou variantu. ale priznavam, ze me docela bavi delat takhle obecniho blazna, proste mam 'my way' a nechapavy pohledy me nemuzou rozhodit :]]

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Strasak)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

         

    Já jezdím do práce za každého počasí.Jednak proto že na kole jezdím rád a taky,abych se nemusel zdržovat autem,busem či pěšky.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2006
    Autor: Hnuso
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

           

      Taky jezdím celoročně-je fakt,že zima jako vloni,to už to v lese fakt nešlo.Do práce jen když není vyloženě náledí-i takhle je člověk na silnici jednou nohou v hrobě,natož v zimě.Mám trasu přes les,ale to zase záleží kolik je sněhu.Bohužel se vracím potmě a to není sranda.Takže to tak nějak kombinuju-kolo-auto- autobus,ale radši mám vyjížďky do přírody pokud je rozumně sněhu,jedu se vyblbnout do přírody-je to super,když člověk vidí ty panorámata ve všech ročních obdobích.Ale tohle pochopí jen ten,kdo na kole jezdí.Ostatní si klepou na čelo.Kdy se člověku podaří seknout si cestu přes rybník než v zimě-no ne ? :-0)))Ale co vám budu povídat-vždyť víte dobře o čem mluvím-teda píšu :-0)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

           

      hmmm....ty taky chodíš někdy pěšky :-O ....já tě znám jen v autě nebo na kole :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2006
      Autor: dodo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,deset pod nulou,ví

         

    Do práce jezdím za každého počasí...letos si ale do nasolené břečky dávám dohromady takovou zimní plečku.....nové kolečko bude jen na čistej sníh :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2006
    Autor: dodo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

         

    Toz ja bych se taky prihlasil, jezdim do skoly celorocne bez prestavky, za kazdeho pocasi (teda krom letnich prazdnin, zimni nemame). Ani velka zima ci led mi nevadi, spis kdyz je hodne vody (nemam se kde prevlict a tak pak chodim v durch mokrej). Ale to se da taky prezit.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2006
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

           

      Vždycky se je kde převlíct. To jen ostych ti brání. Ale když je člověk takovej exot, že jezdí celej rok na kole tak pak lidi i skousnou, že se převlíká na chodbě, před školou na záchodě atd. Já jsem v září nastoupil do nové práce a první měsíc jsem otravoval s tím, že bych potřeboval nějakou sprchu. Nakonec se jedna našla, ale ve vedlejší budově u výroby tak se dál "sprchuju" v umyvadle na záchodech. Pak se převleču, vymáchám Moirové tričko a dám sušit na topení, abych odpoledne jel z práce suchej a voňavej :o) A když jsem tak po ránu stál do půl těla před umyvadlem na záchodech a z kabinky vyšel generální ředitel, tak jsem mu popřál hezký den, nechal ho umýt ruce a pokračoval v ranní hygieně. :o) Ale bylo mi trapně a ne že ne.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2006
      Autor: Nehas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

             

        Jojo, souhlasim, vzdycky se da kde prevlict, kdybych hodne chtel tak by to samozrejme slo. Spis sem mel minule napsat ze nemame na prevlikani idealni podminky a jako mensi zlo vidim byt par hodin v mokrym nez se neustale prevlikat, skola ma 3 budovy ve meste takze vetsinou jsu na jednom miste tak 2-3 hodky a ma lenost mi vybrala tu mokrejsi variantu..

        [ Zpět ]
        Datum: 14.11.2006
        Autor: Koťas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Léto je léto.Co ale pár kiláků do továrny,dese

               

          tomu rozumím. Lenost je totiž pro mě naprosto zásadní a nejpádnější argument.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.11.2006
          Autor: Nehas
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024