reklama

Ukradene kolo

http://jaja.kn.vutbr.cz/~faltynek/kolo/

[ Zpět ]
Datum: 21.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (pafal)
  • Re: Ukradene kolo

         

    Pokusím se porozhlédnout, ale prej to hned prodávají přes zastavárny anebo hned rozeberou a prodají přes zastavárny. Znám člověka, který oběhl zastavárny v okolí a svoje kolo našel.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukradene kolo

           

      Jo, taky jsem vcera lital po cernych ctrvrtich. Fakt hnus... Ale nic... Prolezl jsem cejl, husovice a tam kolem, je tam zastavarna co 100 metru.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pafal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukradene kolo

         

    Chtěl jsem se zeptat jak se postupuje při krádeži kola,, když moje kolo nemá žádné výrobní číslo prostě nic a ja nemám doklad o jeho vlastnictví??jak postupovat abych se nedostal do situace že mi bude policie tvrdit že jsem si to všecko vymyslel??Mám obavy že v takovýchto případech se nedá dělat vůbec nic,,i kdyby ho našli tak může zloděj tvrdit že je jeho,a policie s tím nemůže nic dělat,, prostě tvrzení proti tvrzení...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukradene kolo

           

      Jo, to je pech. Jako důkaz, že je kolo tvoje může postačit nějaká (zřetelná) fotka. Ale obávám se, že podle fotky ti kolo stejně hledat nebudou - pokud by ho vůbec hledali (o tom silně pochybuju). Jediná možnost je, že si ho najdeš sám, ale na tvém místě bych se spíš smířila s tím, že už ho nikdy neuvidíš. Bohužel, taková je realita :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukradene kolo

           

      Petře, policie Ti nebude tvrdit, že sis to vymyslel, anžto jí je takováhle věc šumafuk. Policajta pořádně naštveš už tím, že ho donutíš sepsat protokol.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ukradene kolo

             

        Jo dik za odpovědi, máte pravdu že by ho nehledali,,jak asi, Budou chodit od domu k domu a prohledávat sklepy?? Na to nemají právo, čas, ani finanční prostředky, prostě je to neřešitelné. Takže raději si své kolo budu více hlídat..:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ukradene kolo

               

          Doporučuju koupit si alarm. Je jasný, že se dá kolo ukrást i s alarmem, ale přeci jen to aspoň nějaký zloděje odradí, když to začne řvát. A nebo to člověk uslyší.
          http://run.to/alarmy

          [ Zpět ]
          Datum: 29.03.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukradene kolo

         

    Opravdu si někdo myslíte, že po nahlášení ukradeného kola Vám ho budou policajti hledat??? Mě vzali dvě, jedině jsem tím ztratil cca hodinu na policii sepisováním protokolu. ZARUČENĚ v tom žádné pátrání nepodnikli...

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ukradene kolo

           

      Máš pravdu, znám ale výjimku. Ne z toho, že by kolo hledali, nehledají. Ale známým ukradli čtyři kola naráz a jeden a půl se ho našlo díky tomu sepsanému protokolu, když policie udělala plánovaný zátah na podezřelou zastavárnu, která fungovala jako legalizátor kradených věcí, našli jedno celé a jedno rozebrané, porovnali s databází a vrátili majiteli. Ale to je jen štěstí, to se stane málokomu.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024