reklama

Vaše videa z kol

Dost na kole natáčíme a tak by mne zajímala i Vaše videa, vzájemně se nechat inspirovat.A tudíž sem hned hodím odkazy na ty má videa.
Zde
http://www.youtube.com/watch?v=AJXiSvchty8

je sestřih z mých různých videí,nej záběry jsou na konci!
A další jsou videa z akcí, kterých jsme se zůčastnili a které i natáčeli
http://www.youtube.com/watch?v=UYlCwibzmBo

http://www.youtube.com/watch?v=apx8U_A4pUY&...

http://www.youtube.com/watch?v=9EQekKLzt6U&...

http://www.youtube.com/watch?v=oaMehpIB34E&...

Díky za Vaše názory a komentáře! :-))

[ Zpět ]
Datum: 31.10.2006
Autor: Danča
  • Re: Vaše videa z kol

         

    Hele vy asi nebudete uplne normalni jezdit s miminem s privesu v protismeru !!!!!
    Jsem asi z jiny planety ze to nechapu .

    [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vaše videa z kol

         

    Jen bych chtěl upozornit na paragraf 7 odstavec 1c Silničního zákona: Řidič nesmí při jízdě vozidlem držet v ruce nebo jiným způsobem telefonní přístroj nebo jiné hovorové nebo záznamové zařízení...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2006
    Autor: Danik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vaše videa z kol

           

      ale o kurtu se tam snad nic nehovoří.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2006
      Autor: Navara
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vaše videa z kol

             

        No, těžko říct. Zrovna jsme to s pracovním kolegou (taky neprávníkem) řešili. Třeba takové hands-free aka bondovka. Tu držíme uchem, tedy "nebo jiným způsobem".

        Ale ono je to jedno, když už jsme u toho. Termín "záznamové zařízení" zákon nespecifikuje, takže třeba taková GPS, když se u ní nezapne záznam trasy, vlastně není záznamovým zařízením. Akorát nevím, jak okecat kameru, protože držet vypnutou kameru není moc efektivní.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2006
        Autor: Danik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vaše videa z kol

               

          Sorry, že vám sem do toho skáču, ale musím... Bondovky, handsfree jsou povoleny !!! Toto zařízení je k uchu apod. upevněno tak, aby při jeho používání nemusela být aktivně použita ani ruka a ani jiná část těla. Prostě je to "samodržící" a vůči tomu je zákon benevolentní a povoluje to.

          Jiná situace ale nastala, kdy někteří vykukové aby obešli předchozí předpis, tak si mobil přidržovali mezi uchem a ramenem a mohli říci, že to nedrží v ruce... Toto je v novém zákoně už zakázano...

          [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vaše videa z kol

                 

            Jinak přesné znění je: "Řidič nesmí při jízdě vozidlem držet v ruce nebo jiným způsobem telefonní přístroj nebo jiné hovorové nebo záznamové zařízení"...
            Nechápu co je na tom tak složitého, když to někdo nepochopí...
            Když to vezmeme polopaticky, tak řidič nedrží bondovku, ale bondovka se drží řidiče...;-) A toto jediné je povoleno... Pak by ještě mohl telefon na uchu řidiče přidržovat spolujezdec, ale tohle teď nevím jestli s tím zákon vůbec počítá ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 31.10.2006
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vaše videa z kol

                   

              Souhlasím. Ale jen s tím přesným zněním ;) Složitého na tom nic není, prostě "držet v ruce nebo jiným způsobem" je jedna z mnoha nešťastných formulací, která má mnoho výkladů. Podle mě stačí aplikace odstavce 1b v paragrafu 5: "řidič je povinen věnovat se plně řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti a sledovat situaci v provozu na pozemních komunikacích". Třeba takový dalekohled v ruce a u oka (byť jednoho) řidiče je nebezpečnější, než mobil v ruce a u ucha (byť jednoho) řidiče. (O hořící cigaretě v této komunitě raději nemluvě ;)

              [ Zpět ]
              Datum: 31.10.2006
              Autor: Danik
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vaše videa z kol

                   

              Můj kamarád "šetřílek" používal gumu od čelovky, pod kterou mobil zasouval. Když jsem ho viděla s tímhle samo-domo HF v autě poprvé, tak jsem málem smíchy do auta ani nenastoupila :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 01.11.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Vaše videa z kol

                     

                My jsme i natáčeli záběry jedoucího auta z kapoty a ze střechy auta.Měli jsme plastovou podložku se závitem, měla nožičky v podobě klasických přícucek, do ní se zašroubovala kamera a stačilo přimáčknout a perfektně to drželo a super záběry!

                [ Zpět ]
                Datum: 01.11.2006
                Autor: Danča
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vaše videa z kol

         

    No, víš Dančo, máš to hezky udělaný, ale . . .
    Nevím jak to říct a neurazitt. Je to jako prohlížet si cizí fotky z dovolený. Nikoho, kromě těch, co tam byli, to moc nebaví. Tobě, jako aktérovi to připomene to připomene všechny zážitky, který s tím máš spojený a vnímáš to úplně jinak než kdokoli jiný. Pro ty ostatní (nebo alespoň pro mne) už to tak zajímavý není. Zkouknul jsem půlku prvního videa a já prostě vidím jen lidi, který neznám, jak jedou z kopce. Je to pro mne nezáživný a nedokoukal jsem to. Pustil jsem si ještě jedno, ale měl jsem stejnej pocit. Nezlob se.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vaše videa z kol

           

      Jasně, souhlasím s Tebou.Mne by to také nebavilo.Ale spíše mi šlo o to, jak je to natočené, jaké záběry a tak. Natáčíme několik let a nemáme moc srovnání. Buď vidíme amaterské, některé né vždy povedené záběry nebo opravdu profesionální videa. Rádi bychom se tak inspirovali někým dalším, kdo se videu též věnuje na "amatérské" úrovni.Tím netrvdím, že naše videa jsou dokonalá, vždy je co zlepšovat :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2006
      Autor: Danča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vaše videa z kol

             

        Tak to bych doporučil třeba Steadicam (třeba http://www.steadicam.com/). Krásně to vyhladí nerovnosti na cestě, třes ruky zimou a tak. Ceny začínají tak někde kolem 1M USD ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2006
        Autor: Danik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vaše videa z kol

           

      Když to je těžký. Moji videoprvotinu jsem vyrobil ze šesti natočených hodin na dovolené a sestříhal na 50 minut. Mrzel mě skoro každý záběr, který se nedostal... ale i tak při prvním promítání i spoluúčastníci po dvaceti minutách koukali na hodinky.

      No, po deseti letech jsem byl na druhé dovolené. Natočil jsem 12 hodin a sestříhal je na 70 minut. No, nepoučil jsem se :(

      [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2006
      Autor: Danik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vaše videa z kol

             

        Postupem let jsou naše videa kratší a kratší. Z týdenní dovolené vyjde tak 20-ti minutový výsledný záznam. Musí tam být dost střihů a stále nějaká akce, aby se divák nenudil :-). Ono, ač máte super záběry z atraktivního prostředí, tak ať tak či tak, málokdo více jak 30minutové video vydrží se stejným zaujetím sledovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2006
        Autor: Danča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vaše videa z kol

               

          Ale dneska lidi odcházejí i od půlminutových reklamních spotů ;)

          Kdyby aspoň ocenili tu práci střihače... ;)

          [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2006
          Autor: Danik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024