reklama

E-shopy s prislusenstvim?

Jeste jeden dotaz...
Nemate uz shlednute nejake e-shopy, kde jsou nejlevnejsi komponenty a zaroven slusna nabidka?

[ Zpět ]
Datum: 30.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (trancin ([email protected]))
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    Já byl spokojen s cenami a dodávkou na www.bagbike.cz
    Další známé obchody např. www.bikestore.cz www.koloshop.cz www.bike-eshop.cz atd, atd. Krome bagbike ale nemam osobni zkusenost. Ale pokud budes hledat (policko nahore uprostred, v historii bys to mel najit, probiralo se to tu.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2006
    Autor: Pepe
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-shopy s prislusenstvim?

           

      Ja mam cerstvou (a musim rict ze velmi dobrou) zkusenost s nakupem na www.zemebajku.cz . S ostatnimi taky nemuzu rict, zatim jsem nakupoval jen tam.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (alvin ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    www.koloshop.cz, mám s ním jen dobré zkušenosti, nabídka rozsáhlá.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-shopy s prislusenstvim?

           

      ja nakupujem na vseprokolo.cz asi najlepsi e-shop co poznam, potom bike4u.cz . naopak nemam dobre skusenosti z bikezone.cz nuz tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    Já nakupuji na bikestore.cz a taky (zatím) spokojenost

    [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2006
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    Ja nakupuju na pěti místech. Teď monentálně mají docela slušný ceny na :
    http://www.kupkolo.cz/index.php?osCsid...
    Jinak zkušenosti mám zatím velice dobrý.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    Ebay.de :o))) ale jenom drazsi veci. Vyhoda je, ze se da podle hodnoceni kupujicich docela presne zjistit, co je dany obchod/prodejce zac, kolik uz toho prodal a jak s nim byli kupujici spokojeni. Sehnat se da v podstate vsechno a dost levne, kdyz clovek vi presne, co chce, rozumi tomu a orientuje se v cenach. Nevyhody- pro CR asi dost vysoky postovny a reseni ev. reklamaci.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: E-shopy s prislusenstvim?

           

      Nevýhodu vysokého poštovného úspěšně eliminuju tím že nakupuju až když toho mám víc, a nebo když je nás víc. Všechny e-shopy od určité sumy poštovné zatáhnou za tebe. Jinak reklamaci jsem kupodivu ještě neřešil. Asi je to tím že nakupuju značkový díly, nebo mám jen obrovskou kliku.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2006
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: E-shopy s prislusenstvim?

         

    Tak uz mam taky zkusenosti s nakupem komponentu pres e-shop. A jak jsem to udelal? Nasel jsem si e-shop, ktery ma centralu v miste bydliste a samozrejme, ktery ma zbozi, co potrebuju. Pak jsem vyhledal e-shop s nejnizsimi cenami a snad kazdy (to nevim presne) seriozni prodejce (to nevim presne) nabizi snizeni ceny, pokud dany komponent nabizi konkurence za cenu mensi. Nasledne staci jen poslat email "tam to maji za tolik a tolik", prijde odpoved - "OK, dam vam ji taky za tu cenu (vetsinou i o neco malo nizsi)", vyplnit objednavku, do poznamky napsat, ze byla domluvena jina cena a pak uz si jen dobehnout pro komponenty bez postovneho a balneho za nejnizsi moznou cenu ;-) Tak, budiz toto alespon pro nekoho dobrou radou.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (trancin ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024