reklama

Kotouče nebo Véčka

Dík za názor.

[ Zpět ]
Datum: 29.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Nik)
  • Re: Kotouče nebo Véčka

         

    HA HA,co člověk to názor-a nikdy neříkej NIKDY,jako já-doposud "V" AVID SD 7 a teď už čekají ve skříni AVID JUICY SEVEN hydraulic až bude mít páníček čas na vlastní kolo a hodí je tam :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kotouče nebo Véčka

           

      Slyšel jsem hodně názorů, že kotouče za mokra pískají....

      [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Nik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kotouče nebo Véčka

             

        V-čka taky...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kotouče nebo Véčka

             

        Mě už pískají i za sucha. Budu muset dát nové destičky.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2006
        Autor: Biker65
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kotouče nebo Véčka

               

          No vidíš a mně nepíská nic-hele všechno je záležitost materiálu-jak špalíky tak destičky dělají moc:-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 29.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kotouče nebo Véčka

           

      Až je budeš mít, dej vědět jak dlouho si je zajížděl, mě to trvalo tak 150km :D

      [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2006
      Autor: Kelib
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kotouče nebo Véčka

         

    Blondýnu, nebo brunetu? A sakra zapomněl jsem na zrzky ;-)

    Bez znalosti stylu tvoji jízdy je těžký radit.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kotouče nebo Véčka

         

    Proboha, uz zase? :o)))
    VYHLEDAVANI, neber si to nijak ve zlym, ale tohle je tak propirany tema, ze je skoda o tom mluvit dal.
    Jestli do kola chces vrazit vic a chces ucinejsi a lip davkovatelny brzdy za vsech povetrnostnich podminek, jdi do hydraulik. Jestli do toho das jeste vic, muzou tvoje hydry vazit jeste min nez drtiva vetsina vecek. Servis je prakticky nulovy. Vyber si :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024