reklama

Brašna na PB aku

Poradíte mi, jakou zvolit rámovou brašnu pro PB aku o hmotnosti cca 2,5 kg a rozměrech cca 160*95*65 mm. Počítám s tím, že bude trochu nafouknutá, protože 65 mm na šiřku mít asi žádná nebude. Kdyby měla reflaxní proužel nebo třeba i větši plochu, tak jedině dobře. Ale ten bílí reflexní materiál z boku se mi moc nelíbí, raději bych, kdyby byl z boku žlutý nebo oranžový. Ale to asi neseženu a našívat to tam dotatečně moc nechci, samostatně koupený reflexní materiál je drahý. Vodovzdorná by taky mohla být. Díky

[ Zpět ]
Datum: 05.10.2006
Autor: Bubík
  • Re: Brašna na PB aku

         

    budeš s velkou pravděpodobností štrejchat kolenama / nohama - vyzkoušeno. Použita nějaká noname. Ten akec vozím v kejmlu klasik, akorát tam zapadne

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašna na PB aku

         

    Počítáš také s místem pro pumpičku ? ;-) Když ji zatím nevozíš...;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašna na PB aku

           

      Pumpičku už vozím :) No, je to hrozný...Když bych někdy chtěl jet na delší trasu, tak bych potřeboval větší lahev nebo dvě menší, pak ta pumpička, rámová brašna, pášky od řazení, pořád něco. Jedno se vyřeší, ale druhý se tam ne a ne vejít :)) Líbí se mi od Sportu Arsenal velká brašna do rámu. Je za 215,-, pevně vypadala, reflexní pruh má, má jednu oddělenou malou kapsu třeba na doklady a taky je součástí brašny nářadí.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2006
      Autor: Bubík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brašna na PB aku

             

        S nákupem kola u Šťerby sem vzal i brašnu i tu menší brašna. Kdybych už v tý době tušil, jak je Šťerba drahej, tam mám asi tu větší koupenou jinde, neb u něj sem za tu menší (SNC 503) dal 240 Kč... ale zas by ta vesti nemusal byt tak esteticka na meme kole... ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2006
        Autor: Kejml
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brašna na PB aku

               

          sorry preklepy: *nemusela a *mem

          [ Zpět ]
          Datum: 06.10.2006
          Autor: Kejml
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brašna na PB aku

               

          Njn, to se stane...
          Taky mi připadá, že ta velká vypadá na rámu obrovská :))

          [ Zpět ]
          Datum: 06.10.2006
          Autor: Bubík
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

466 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024