reklama

Cyklisti a tma!

KOLAŘI PROSIM VÁS SVIŤTE, KDYŽ JE TMA NEBO I JEN ŠERO!!!! Aspoň blikačku si rozsviťte! Jsem kolařka, ale teď v zimě jezdím do práce většinou autem a to byste se divili kolik potkávám neosvětlených cyklistů! Copak ta blikačka je tak drahá nebo má takovou spotřebu baterií aby si ji každý kdo jezdí za šera nebo za tmy, nejspíš taky do práce, nemohl pořídit? Vždyť jde o vaši bezpečnost a pokud nesvítíte tak nejste vůbec vidět.
Všude pořád jen vyzdvihujou nutnost jezdit s přilbou, ale na osvětlení se zapomíná. Zamyslete se, prosím!

[ Zpět ]
Datum: 08.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lupen)
  • Re: Cyklisti a tma!

         

    Myslím, že říkat to tady je docela o ničem, protože tady jsou hlavně uvědomělí lidi a ti povětšinou svítěj.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (StandaT)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisti a tma!

           

      a diskutují o tom, jak svítit více, dál a déle.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklisti a tma!

           

      No nevím jestli tady jsou uvědomělí kolaři, každopádně jsou tady šílenci. Já mám na kole opačný problém. Když se mi uvolní objímka na předním světle a reflektor míří více horizontálně, tak na mě začnou auta blikat dálkovými světly...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.03.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklisti a tma!

             

        No pokud šílenci berou jízdu po tmě bez světla jako adrenalinový sport, kdy se rozhoduje při průjezdu každého auta mezi životem a smrtí tak proč ne,,,,ale chudáci ti řidiči co je srazí když je neuvidí, ti pak nesou cejch Vraha.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (eXtrem)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklisti a tma!

         

    Ha, ha, auta jsou v pohode, kdyz jedu na kole tak ho vidim, slysim, uhnu...
    Ale predstavte si cyklostezku kde je v noci tma jak v ranci. Proti sobe jedou dva cyklisti (casto z parby na tech nejhorsich ARABECH co maji), nesviti, cuci na cestu a PRASK, celni naraz - kontaktni rychlost 20+20=40! To je o zivot!! Ja kdyz jedu a svitim dopredu trojLEDkou, tak rvu bacha kolo a modlim se.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pavel)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (17 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024