reklama

zapletená kola Mavic Crossride

Koupit nekoupit? Máte s nimi někdo zkušenosti? Díky za reakce

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2006
Autor: james74
  • Re: zapletená kola Mavic Crossride

         

    vlož do www.ebay.de název a uvidíš, kolik nabídek dostaneš

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (šroub)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zapletená kola Mavic Crossride

           

      no ale já se neptal kde koupit, spíš jestli je koupit :-/

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zapletená kola Mavic Crossride

             

        Prodali jsme jich docela dost,vesměs jsou to lidi,kteří objíždí maratonky a celkově docela cyklisticky žijou-takže jejich kola mám dost často na place.Zatím nejsou žádné problémy.Mavic opravdu splnil co slíbil-tj. montuje na všechna zapletená kola stejně kvalitní ořechy a už nepraskají ráfky okolo vložek:-)Tak jim to snad vydrží-příští týden jedu na školení od fy Mavic,tak jsem zvědav na zkušenosti ostatních.Já bych se jich teda nebál-a za ty prachy to je hodně muziky.Musím tady zmínit i kola od Remerxu-věřil jsem jim dost,ale zatím bohužel samé potíže-sice vím jen o dvou majitelích,ale oba mají stejné problémy,praskají dráty-a to dost brzy(první po 200km) ne nijak drsném ježdění,ale horší jsou vůle ne v ložiscích,ale v uložení ložisek-tedy velké "domky",byli si toho asi vědomi,takže to zaplácli lepidlem na zadní stranu ložiska,dotáhli a hurá do světa.To nebylo zrovna košér.200km a je to v pytli.Čekáme na vyjádření ohledně reklamace:-(Náby jim prý dělá Novatec,ale nevím.Novatecy zaplétám dost často a jsou to bezproblémové náby.Zatím žádná reklamace....Ale ještě k těm Remerxům-jsou to oba letošní páry-možná prostě smůla na špatný kus,který se najde u každého výrobce.Tak asi takhle,no.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024