reklama

Prodloužené Céčko

na www.lehokolo.com najdete fotky přestavby Azub Cé na dlouhé lehokolo na velkých 26tiplacových kolech od pana Jiřího Vaníčka

[ Zpět ]
Datum: 30.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lada lehokolo.com)
  • Re: Prodloužené Céčko

         

    Dobrovolně se přiznám, že mě to celkem zaujalo. Sám bych si to asi nepořídil, ale ta metoda stavby, ke které má člověk sedačku, prodlužovací kus rámu, hlavu se středem a další věci "nachystané" a "jen" je složí jinak, ta je rozhodně zajímavá. A rychlost stavby obdivuhodná.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodloužené Céčko

           

      No upřímě mě se to moc nelíbí - škoda toho rámu a navíc udělal z odpruženého neodpružený....

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodloužené Céčko

             

        Na Céčku jsem několikrát jel, mám dojem, že neodpruženýzadek 26" nebude horší než ten původní "odpružený" 20". A proč škoda rámu? Je z něj znovu rám:-).

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2006
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodloužené Céčko

             

        Rám Olpranu byl ze šrotu, jedny vidlice byly potřeba jěště k řízení a hlavové složení řízení je ze starého rámu. Ostatní komponemty z mého horáku AMULET.Rám potřebuji nastříkat. Pružení se mi tam již nevešlo a najel jsem na kole již 280km a věřte, že pruží lépe než Cé.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka céva ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodloužené Céčko

         

    No vida, a pak že Olpran k ničemu ...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodloužené Céčko

         

    Mě to taky přijde jako docela zajímavý stroj. Hlavně myslím, že se na něm bude jezdit líp, než na CÉčku. To je sice hezký na pohled, ale ty malý kolečka mi fakt nevyhovovali. Obvzlášť na delší jízdu.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodloužené Céčko

           

      nevyhovovalY. Fuj! Nevím jak jsem se hl takhle hnusně uklepnout:o(

      [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2006
      Autor: Jirka-As
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodloužené Céčko

         

    Bohužel jsem na Azubu Cé nic neprodlužoval, akorát jsem vložil držák řízeníl. Asi se to zdá dlouhé měřím 186cm je to
    také možná těmi koly chtěl jsem kolo co mejnižší a více už to nešlo. Přesně vtom hrbu jsem přeřízl rám a přední držák vidlic otočil o 180 stupňů, aby vidlice byly dolu. Na fotkách je to asi vidět.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka céva ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodloužené Céčko

         

    No mi se na tom hlavně líbí vyřešení těch spodních řídítek - vše "ze šrotu" a jak je to elegantní. Uvažoval jsem že vyzkouším taky spodní řízení, ale furt jsem nevěděl, jak nejlíp vyřešit řídítka - a tu to mám jak na talíři.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2006
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024