reklama

MF Dnes 20.9.2006

V dnešní MF Dnes je příloha s informacemi i pro cyklisty a s rozhovorem s Kovaříkovou a Jonem.

[ Zpět ]
Datum: 20.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Standa)
  • Re: MF Dnes 20.9.2006

         

    Ano, ano, výjimečně jsemzakoupila ke svému oblíbenému bulváru :o)))
    Ale čas na přečtení budu mít nejdřív u oběda...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MF Dnes 20.9.2006

           

      Vážení, jestli to nevíte tak Radka čte normálně schesseblat, ale stydí se ho kupovat.Na Nežárce mne dokonce nutila, abych jí v jedné vesničce nějaký ten scheissblat obstaral. Už ani nevím jak se ty noviny jmenovaly. Já jsem se to samozřejmě styděl u stánku říct. Pak si ho (určitě přes nějakého povolnějšího prostředníka) obstarala sama a hned měla doping. Ona to fetuje!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MF Dnes 20.9.2006

             

        Když já se u těch vražd vždycky tak odreaguju :o)))

        Ale MF jsem teď právě přečetla, takže mám jasno u přechodů, jízdy po chodníku i odrazek. Jestli mě poliši lapí, zavřou mě... :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MF Dnes 20.9.2006

         

    Není to tohle?
    http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=220&r...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2006
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MF Dnes 20.9.2006

           

      Yo

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MF Dnes 20.9.2006

             

        Tak to jsem rád, papírové noviny jsem nekupoval už hodně dlouho :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2006
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MF Dnes 20.9.2006

               

          To se ochuzuješ o ten požitek dát si kávu a rozevřít si noviny?!? Vždycky jsem se svému dědovi divila, co v tom vidí za slast, ale teď už vím... :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 20.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MF Dnes 20.9.2006

                 

            Já si dám kávu a pustím internet :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 20.09.2006
            Autor: Aladin
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MF Dnes 20.9.2006

                   

              Neboj, časem k tomu také dospěješ ;-) Já sice také visím na netu co to jde, ale pokud má nějaký článek 3 a více stran, tak si to už radši vytisknu, na monitoru to je takové "nudnější"...

              [ Zpět ]
              Datum: 20.09.2006
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MF Dnes 20.9.2006

                 

            Njevětší požitek bych měl leda z toho, kdybych pořádnej kafáč na noviny vylil a učinil je nečitelnými.:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 20.09.2006
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MF Dnes 20.9.2006

                   

              Správně. Noviny jsem si přestal kupovat okamžitě poté co Guttenberg vynalezl knihtisk. Ke kávě si má dát člověk dobrý doutník a sklenku výtečného koňaku - rozhodně ne noviny!!!

              [ Zpět ]
              Datum: 20.09.2006
              Autor: ckp13
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MF Dnes 20.9.2006

         

    ;-)))

    Bém při jízdě na kole porušil předpisy

    Braník - Cyklisté, kteří včera odpoledne projížděli cyklostezkou na Podolském nábřeží, se asi nestačili divit. Přímo proti nim se na kole řítil primátor Pavel Bém, v těsném závěsu za ním náměstci Jan Bürgermeister a Petr Hulinský, následováni skupinou novinářů.
    Primátor si v rámci Evropského týdne mobility totiž projel stezku z Palackého náměstí až do Braníka, kde pak otevřel nově postavený úsek cyklostezky.
    Cestou se přesvědčil, že to cyklisté v Praze nemají lehké a někdy se dostávají i do nebezpečných situací. Několikrát musela skupinka zprudka brzdit, aby nevrazila do chodců, obtížně se vyhýbala i zastávkám MHD nebo telefonní budce uprostřed stezky.
    Na čtyřech místech je stezka přerušena, a dokonce označena značkou: Cyklisto, veď kolo. „Cyklisté nemůžou mít přednost před chodci vždycky,“ tvrdil primátor, který před Vyšehradským tunelem, kde se chodník zužuje, sesedl. Stejnou značku však přehlédl nedaleko tramvajové smyčky ve Dvorcích.
    Nejvíce zřejmě zkusil náměstek Bürgermeister, který na rozdíl od kolegů šestikilometrovou trasu absolvoval na půjčeném kole s užšími plášti. Na dlážděné náplavce si musel připadat jako na tankodromu. „Měl jsem hrozně měkkou duši. Bál jsem se, že si na mokrém povrchu ustelu,“ svěřil se po dojezdu Bürgermeister.

    Regionální mutace| Mladá fronta DNES - Praha

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024