reklama

cyklocomputer+sporttester Bion?

V Praze na SportPrague jsem viděl cyklocomputery zn. Bion (http://www.bion-inc.com/cy100.html)
Nezná někdo obchod kde je mají?

[ Zpět ]
Datum: 02.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
  • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

         

    Ahoj Rudo,Bion mě zaujal už na Sportlife v Brně,sháněla jsem ho,všude říkali,že se nedováží.Na SportPrague se objevil znovu i s prodejcem a dnes jsem ho dostala od manžela k narozeninám.Koupil ho na Smíchově,u Ženských domovů je cykloprodejna a tam je mají.Dnes jsem na noční,zítra se podívám doma po vizitce s adresou.Měj se fajn,Dáša Tomášová[email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

           

      Díky Dášo, už ho mám taky ze stejného zdroje (asi bude jediný v republice :-) párkrát jsem ho už vyzkoušel...popisované funkce fungují...jenom mě trochu mrzí, že když jedeš přes 100km/h tak počítá od nuly :-D [email protected]

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

             

        Ahoj Rudo,dřív jsem se k PC nedostala,tak adresu už nepotřebuješ!Já mám jiný problém nemám u svého Bionu návod v češtině tak jsem ho ještě nevyzkoušela.Měj se fajn ,sportu zdar a cyklistice zvlášť.Dáša

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (dasa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

               

          To je divné, že nemáš český návod...nepučil si ho někdo ?-)
          Mně ho prodejce zvlášť kontroloval... nicméně Ti ho posílám e-mailem (velikost 820kB). Pokud by měl ještě někdo zájem, rád mu ho zašlu...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

                 

            ten návod bych taky uvítal

            [ Zpět ]
            Datum: 26.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Robert ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

           

      král sumavy se jede desateho .září-budu zde na Šumavě-snad by bylo několik míst volných-spojím se s vedením akce.Mohu v ten čas 2 osoby ubytovat v ozdravocvně Javorník u Stachů.potkali jsme se v bilovic.hospode před deseti dny.ozvi se sms na mobil 603708781.diky.alice

      [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (alice.blazickova)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

466 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024