reklama

Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

Zdravim,
přemýšlel jsem že bych pořídil svojí slečně jako dárek nějaký začátečnický bike a lehce s ní začít jezdit,no a potřeboval bych poradit.
Zaprvé jaký vybrat kolo,jsem hodně limitovanej penězma (studuju),díval jsem se na slevněnýho Authora Basic ASL,ale připadá mi to pořád moc drahý,nevíte někdo o nějakém řešení (jiná značka,...)??
A zadruhé kdyby se vyjádřily zdější slečny a ženy,jak správně probudit vášeň k horskému kolu a jak to nepřehánět abych tu probouzející se radost z jízdy nezkazil přílišnou dřinou,jak ji to mám vlastně naučit a taky jak to mám naopak udělat aby pak ta vášeň ke kolu nebyla větší než ke mně

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2006
Autor: Egesi
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Egesi, nezlob se, ale výraz " moje slečna" mě zvédá ze židle o to více, když se jedná o sport a studenta. Ty svojí dívce říkáš skutečně slečno anebo nám chceš vznešeně - jako mladý, dobže vychovaný gentleman z počátku minulého století zdůraznit, tvoje děvče je slečna? Mladé slečny jezdí ale jen v kočáře a mají lokaje, nebo?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Proč mu nedopřeješ, aby si svou vyvolenou nazýval jak chce? Pokud není vulgární, je to jen jeho věc. Víš, kolik třeba tvých výrazů může zvedat ze židle jiné? Mně například zvedá ze židle, že mu neodpovíš na nic, jen ironicky káráš. :-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

             

        moje rec, pekne si ji usadil.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (brundibar)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      ty asi urcite nebudes slecna. nechapu, co te zveda ze zidle, a hlavne proc to tady ventilujes.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lojza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Což takhle ji nejdříve zkusit povozit na své trubce?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Ó nešťastníče nešťastný, kam se to řítíš! ;-)
    Předně nejsem si jist, jestli je kolo tím nejvhodnějším dárkem pro přítulkyni. Co ji probůh budeš dávat za 20-30 let až budeš vydělávat těžký prachy? Poslední model Ferrari?
    Jseš si jistej, že MTB je pro ní tím nejlepším? Bude s tebou opravdu jezdit všechny krkolomný sjezdy, a tlačit nekonečná stoupání? Uvědomuješ si, že většina levných kol šetří nejnom na komponentech ale i na přední odpružené vidlici. Většinou se na tom dá jezdit jenom v lehčím terénu, jinak je člověk vyklepanej a votrávenej. a na lehčí terén a silnice je vhodnější Cross!
    Navíc mi to příjde sobecký - já jezdím, ona musí taky!
    Ale pokud na tom trváš tak levnější značky než Author je např. Ravo, nebo slovenský Kelys, existují bazary....
    Si řikám, jestli se nedržet víc při zemi. Neocenila by víc než kolo, společnou večeři, víkend na horách, týden u moře, roční cestu okolo světa? Vybírej podle stavu svýho prasátka.
    Pořiď si silniční kolo a zkus ji ho občas půjčit. Ty na MTB ona na silničním a jezdit výletním tempem po okreskách. Často zastavovat a kochat se, jezdit podle chuti bez pevného cíle. A pokud ji to bude bavit na kole a hlavně s tebou i za rok, můžeš uvažovat o kole pro ní (pokud tě nepředběhne a nějaký si nepořídí).

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Naopak - já kolo považuju za dárek naprosto vhodný :-).
      Ten author, cos vybral, je horské kolo - jseš tedy asi rozhodnutý. Kdyby stačil kross, tak bys u authorů (i jiných značek) našel levnější a přitom takové, že by pár roků mělo vydržet. A kross ja schopen i jízdy v terénu - do určitého stupně, pochopitelně, zvlášť když Tvoje slečna má normální váhu.
      Abys ji neodradil - nejezděte dlouhé štreky, prokládejte to zastávkami a občerstvením, rychlost nech na ní. A hned od začátku doporučuji jezdit v cyklokalhotech s výstelkou, aby se Ti neodřela a tak, to by mohla remcat :-). Všechny ostatní doplňky a části oblečků považuji až za druhotné.
      No a aby nedala přednost kolu před Tebou? - jestli je normální, tak to udělá, normální ženský chlap kolo nemůže nahradit (a naopak), řek bych, že to máš za pár - bude jen jezdit a jezdit a jezdit... :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

             

        Ano, ano, výlet tematicky zaměřený na návštěvu cukrárny nebo muzea (podle chuti dotyčné slečny) je ten nejlepší začátek :o)))
        Já osobně bych pro ni volila kross a asi Kellyse.
        A ještě jedna ryze "holčičí" rada - jestli jí chceš padnout do noty, tak nepodceňuj barvu!!! Musí se jí líbit!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

               

          Docela slušně vybavené jsou i dámské horské Superiory a Acstary.Za rozumnou cenu.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (hawk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    zkušenosti jsou nepřenositelné a "většina " slečen nemá pro kolo pochopení. Přes to se pokusím přenést. Půjč pro ni kolo (ale ne šrot) i přiměřeně velké a uvidíš jak bude po týdnu nebo dvou nadšená. Já to udělal přesně opačně (postupně jsem koupil od kola ve stejné kategorii jako mám já až po oblečky a vše co ke kolu patří v domnění, že nekompletní výbava je důvodem a potom příjdou další, jako např díry v cestě, všude přítomný prach, docela častý vítr a když už nic tak vedro a slunce, a to celé jsem absolvoval v menších obměnách dvakrát po sobě, asi jsem si myslel jiná "slečna" jiný názor a pokud není vyloženě nadšená, tak jako pisatelky "na kole.cz". tak jen ušeříš zklamámí a peníze. Tyto zkušenosti mají i jiní cyklisti! Ovšem pokud bude nadšená, raději bych koupil něco, na čem se dá jezdit, protože i horší stroj může být časem výmluva.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaro)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    no chlapce good luck. moje zkusenosti hovori jasne - jesi chce jezdit tak at si bike koupi SAMA. musi vedet co chce. bude k tomu mit vetsi vztah a take ji to bude pobizet, ten pocatecni vydaj, aby se snazila prekonat slunce, vitr a dest a podobny zde zmineny nechutnosti. maximalne ji pridej pokud by treba chtela lepsi model - t.j. treba i pet litru za lepci vidli, razeni atd atd. nebo nejakej doplnek.
    co se tyce ceny nevim co ti poradit. 10k ja tak hranicni rekl bych. moje slecna si koupila trek 4300 wsd, ke kterymu se ji na zacatku sezony sjednal 20% slevu - t.j. slevu se kteoru se kola 2006 nyni prodavaji ted. k tomu sem ji poridil dresik. je spokojena, ale diky vetru, slunci a desti stejne jezdi, podle mych meritek, sporadicky. a take pomalu a jen za roh. opet podle mych meritek. ma stale radsi me.
    ze zacatku s ni jezdi kratce. tak 20-30km. az ti zacne sproste nadavat, ze si s tebou nezajezdi tak budes vedet ze ji to zacina bavit.
    ale jak rikam, tohle je muj osobni nazor a zkusenost, tvoje slecna na tom muze byt uplne jinak.
    kazdopadne jeste jednou mnoho zdaru!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Souhlasím, musí být znát, že si k tomu kolu hledá cestu sama. Ještě bych dodal, že je dobré občas tu soumarskou lopotu bahnem a kamením proložit něčím jako "jéééé, podívej veverka.". Jinak manuál k výchově skialpinistky je tady http://www.lezec.cz/clanky.php?key=3038 . Výchovu bikerky jsem zpracovanou nenašel, tak snad k tomu pomůže tohle fórum.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Šlojíř)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    s pritelkyni uz jsem neco najezdil. muj nazor je, ze pro holku jednoznacne horske kolo, pokud se v obchode domluvis, tak by ti to prezuli na uzsi gumy. cely problem ale netkvi ve volbe ramu, ono je celkem fuk, co ma clovek na ramu napsano, jde o prevody. pro holku je klasickej treking 48,36,26 hodne malo, bez ohledu na jakoukoliv kazetu pastorku. idealka pro holku je i trekingove kolo s gumami 32-35mm a s horskym trojtalirem 44,32,22.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (brundibar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    No nevím, slečnu na kole jsem ještě žádnou neviděl.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Mě oslovili kolemjedoucí cyklisté "slečno" teď v sobotu...
      Je ale fakt, že to bylo u pomníku Emčy Destinové, kde jsem přece jenom z nás dvou byla mladší :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

             

        Kolik má slečna roků a kolik váží?

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2006
        Autor: liška
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

               

          No v mém případě už bych měla uvažovat, jestli se nemám urazit :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      to mas smutnej zivot. slecna na kole je nadhernej zjev, nic proti cyklistkam a bikerkam, ale slecna na kole... to je proste parada. idealne v lete, v nejakym tom romantickym rozevlani, nekde na hrazi rybnika... ale kdyz ji clovek potka na horaku a ma na sobe ty polouchylacky pusobici cyklohadry, tak si ji skoro netroufne oslovit...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lojza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Platí zásada koupit vždy o něco lepší kolo než si myslíš, že potřebuješ. Jinak za chvíli začneš litovat. Jdi proto až na hranici svých finančních možností.
    Jestli cítíš, že má trochu radost z jízdy tak se s ní nemazli a přitvrď! Žádný zámky, kostely, cukrárny. Prostě kupuješ jí kolo na ježdění do terénu a tu vášeň musí mít k té dřině. Jedině tak ji vycvičíš. Jinak Ti časem začne jezdit po památkách, cukrárnách a tak a kolo bude v pozadí a Ty taky v pozadí.Musí mít radost z každého nastoupaného metru ne z očekávání cukrárny. V tomhle věku vydrží víc než čekáš.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Nakonec bude to dobrý filtr - jestli nevydrží tohle, nevydrží nic a pak nemusíš smutnit nad tím, když ti případně uteče :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      hahaha

      ENJOY THE PAIN!

      jo to ji profiltruje :)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      souhlasim s mirkem! cesta musí být cíl, ne cukrárna, zřícenina... to se dá spojit ale ne to takhle navlíkat.
      můj, dnes už bývali, kolega chtěl taky koupit svojí přítelkyni kolo a taky jako ty tak, aby o tom nevěděla. to sem mu rozmluvil. on jí na mojí radu vzal s sebou do krámu, něco sme samože předem vytypivali, a ted ho honí jak psa. koupil jí mnohem lepší kolo než je jeho starý... a podotýkám, že ta slečna byla z rodiny, kde hlavní víkendová aktivita byl gaučing u televize:)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (...vette)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

             

        což mi v mé snaze o zlepšení se psychicky moc nepřidá :( ještěže jsou na světě lidi, jako radka, mirekbik a ckp13, ti mi trochu náladu zvedli... nicméně pravdou je, že přes jejich utěšování, že nemusím slzet, ti by mě za přítelkyni nechtěli... jdu na rotoped (protože musím být dnes doma) a makat a makat a makat, dokud nepadnu a až se proberu, tak nanovo... nicméně by asi byla lepší vyměna s tvým bývalým kolegou, jemu by třeba moje tempo vyhovovalo a ty bys byl spokojený s honěním se...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (cam)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

               

          Hele, nepřeháněj to nebo se nám vytratíš, hubeňoure :o)))
          Tělu musíš dopřát nejen zátěž, ale i adekvátní odpočinek, tak na to nezapomeň!!!

          [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

                 

            to není o hubenosti a já zase takovej hubeňour nejsem :-))) to je o tom, že nevydržím to co ostatní... a nejen, že mě trápí, že vás všechny na akcích zdržuju, protože jste natolik kamarádští, že čekáte :) ale jak jsem zjistila, vetteho to mrzí, závidí kolegovi jeho slečnu...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.09.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (cam)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

               

          1. myslim, žes to úplně nepochopila
          2. tohle si snad můžeme vyříkat mailem nebo osobně...

          [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (...vette)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

                 

            máš pravdu, v návalu smutku jsem se unáhlila...
            omlouvám se všem, kdo to četli, inkriminovaný příspěvek sem nepatří... :)

            [ Zpět ]
            Datum: 15.09.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (cam)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Já teda, když bych na kole jezdit nechtěla, tak bych z kola jako dárku asi radost neměla. To jako kdybych dneska dostala potápěčskou výzbroj nebo golfové hole.
    Naopak, kdybych na kole jezdit chtěla, pak bych u výběru kola chtěla být, minimálně už kvůli principu a taky je fajn si na kolo před koupí sednout. No a v neposlední řadě, jak psala Radka, důležitá je i barva.
    Jinak já osobně když vybírám dárky, tak na cenu nekoukám, snažím se nešetřit, slečna pak uvidí, že jsi ho koupil ve slevě ... :-)) ... Ale zároveň souhlasím s názorem někde tady nahoře, že kolo jako takové je dosti drahé a jako dárek asi fajn (pokud ho ta dotyčná chce), ale já bych z toho asi byla rozpačitá a připadala si blbě, ale záleží na Vašem vztahu. Asi jako když mi pak jeden bejvalej dal k vánocům zlatej prstýnek a já jemu (chudá studentka) struny na kytaru.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    A jak probudit (rozumnou) vášeň ke kolu? Tak záleží, co je slečna zač, pokud se alespoň trochu hýbe a má ráda výlety do přírody, pak jí vem na pár výletů a bude ztracená :-))
    Důležité je neujíždět, čekat a chválit, chvállit, chválit :-)
    Odpočívat, kdykoliv to slečna potřebuje a v žádným případě nepronášet věty typu "vždyť jsme ujeli slabých 80kiláčků a ty už chceš pauzu?" "koukej makat, aspoň trochu zhubneš" "podívej na Jiřinu, jak jí to jede..." apod.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Jako motivaci (neb jak získat lásku k jízdě na kole) bych doporučovala, vzít ji společně s nějakou partou cyklistů (pohodářů), ve které jsou i jiné slečny, na víkend někam...třeba na Šumavu. Jezdit přiměřeně, přiměřeně, přiměřeně! Ostatní trochu připravit na situaci, aby ti ji pomohli "zpracovat". A to by bylo, aby se nechytla.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

         

    Tak jo,dík za všechno,ještě abych to upřesnil a odpověděl na různý reakce
    - je to slečna a nevím jak jinak to mám napsat a nechápu proč se to někomu nelíbi,ve 20ti je slečna a hotovo ne
    - není to žádná fiflena,na kole jezdí i tak,ale má starý (lepší globusovej Amulet) a dělá plno dalších věcí
    - chci pro ni něco na čem by začala a pak sme pořídili něco pořádnýho
    Děkuju všem mockrát!!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Egesi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

           

      Slečna... naprosto geniální mi příjde slovo přítulka. ;-) To za mých mladých let nebylo a připisuju ho dnešním dvacátníkům jako významné plus. :-)))
      není to žádná fiflena,na kole jezdí....
      Takže která na kole nejezdí je fiflena?
      Začínat se dá i na Amuletu. Uměj postavit velmi slušný kolečka.
      Jen aby ten základní Author nebyl horší než lepší Amulet. Ty zřejmě bydlíš v Jeseníkách nebo Krkonoších, že to musí bejt zrovna MTB?
      Ten tebou vybraný Author není nic pořádnýho!
      Je to pořád podprůměrný kolo se základní vidicej, bez diskových brzd, ocelový řidítka! Pokud dneska kupovat MTB tak přinejmenším s návarkama a nábojema na kotoučovky. Dneska je hydraulika standardem a kdo ji vyzkoušel nechce nic jinýho.
      Jsou to vyhozený peníze ale o co jde, rodiče byť nepřímo, to zacvakaj. By mě zajímalo co oni říkají na tvůj plán!

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

             

        Přítulku sem ještě neslyšel,ale dobrý.
        No,bydlím mezi vrchovinama v Boskovicích,rodiče neříkají nic,protože ty peníze jsem vydělal svoje,ale spíš bych to nechal na příští rok,až se finanční situace ještě trochu vylepší (musím pořídit kliky pro sebe - viz víše).No chcu jí koupit samozřejmě horský protože ho mám já.Myslím jako že není fiflena jako že je aktivní,nemá 5 cm nechty,tunu mejkapu,miniskukně,udělaný vlasy a podobně,prostě normální.Proti amuletu nic nemám,nadruhou stranu se mi docela líbí co dělají,slušný osazení,ale myslel jsem tím její starý (8 let) kolo z globusu.No,takže budu hledat kde se co šustne za giga slevy a pak napíšu jak to dopadlo.
        PS:Třeba se uvídíme v sobotu na Meridě Jedovnice
        Ať vám to šlape!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2006
        Autor: Egesi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

               

          No, já bych moc s nákupem neotálela - teď začínají výprodeje letošních modelů, takže tak do března či dubna budeš mít šanci sehnat kolo za výhodnou cenu.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo pro slečnu (rady žen i mužů)

                 

            vyprodeje letosnich modelu vali nejvi po novym roce, kdy se scuchnou s povanocnima vyprodejema. kola jsou leckde i za pulku. jen je samozrejme uz o neco mensi vyber, u kazdyho druhyho modelu ti budou rikat ze zrovna tuhle velikost ramu uz nemaj a tak... // kupovat nekomu kolo bez nej je podle me hodne nerozumny, moment prekvapeni nech plavat, radeji to slecne v pekne chvilce nadhod, ze bys ji rad koupil kolo, a pak spolu pekne prolezte obchody, i to muze byt prijemna cinnost pro dva :] / koupit kolo bez ni je trosku jako kupovat kolo diteti, vlastne ji upres moznost do toho vyberu promluvit, coz nemusi byt dotycne prijemny, jiste by rada projevila svuj nazor, ktery nepovazuje za irelevantni nebo nedostatecne hodnotny... :] jak rikam, moment prekvapeni u darku je na nic ve srovnani s hodinama a hodinama, ktery pak (snad) najezdite...!! / jinak premyslim co poradit dal... ja za mlada 'naucil' jezdit na kole svou slecnu, ktera nez me poznala nemela kolo vubec rada... nakonec jsme spolu nezustali, ale slecna docela nadsene jezdi porad dal, i beze me... jak ja to tenkrat sakra udelal? ... vlastne ani nevim, recept asi neni. jezdili jsme na vylety, ja si to 'nahlas' uzival a slecna nejak prisla na to, ze je to proste parada, jezdit na kole... ale asi jsem prispel tim, ze jsem se snazil zaridit co nejlepsi vylety - coz muzes delat taky. nejezdit za kazdou cenu, ale promyslet to trochu dopredu (a pak to moc nepriznavat!) - nerikam jet do cukrarny! ale - klidne pockat na pekny pocasi, kdyz je zima, muzete jit klidne do kina a na kolo jet pozejtri, atd... vybrat peknou trasu, po peknejch mistech; vyvarovat se otravnejch veci jako je hustej provoz atd, a veci otravnejch pro cyklistu zacatecnika (a pro nektery dozivotne) - ostry vyjezdy, odrzkovy sjezdy, rozbity cesty kde to drnca a clovek nemuze jet pekne v klidu... naopak se snazit vychytat prijemny speky jako je dlouhej akorat rychlej sjezd pekne po slusnym povrchu v malebne krajine, kterej povznasi na dusi... :] // proste snazit se na zacatku ukazat krasy pohybu na kole. az si je 'subjekt' ochutna, pochopi, zapamatuje a oblibi, muzes pomalu davkovat i ty min prijemny slozky, a kdyz to klapne, 'subjekt' pochopi, ze obcas se vyplati prekousnout ty neprijemnosti (vitr, kopce, sutry...) k dosazeni jiz znamych prijemnych zazitku. a pak az hooodne pozdeji treba (uz nejspis bez tvyho managementu, to uz je zalezitost vyssi magie, povahy atd) objevi, ze i sjezd s drkotajicima zubama a rozsirenyma zornickama po silenym tankondromu, ze i pocit kdyz se konecne uplne mrtvej s hypoglykemii a odkyslicenym mozkem dohrabes na vrchol 15% stoupani... atd... muze mit svy vlastni kouzlo a chut... ale to uz jsme daleko... Takze, hodne stesti, a radeji to fakt neres jako prekvapeni, rikam ja.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.10.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (lojza)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

456 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024