reklama

Vozite kolo v aute ?

Vejde se vam kolo do auta? Myslim, ze pokud se kolo vejde dovnitr auta, treba se sklopenymi zadnimi sedackami, je to lepsi nez je davat na nosic na strechu (musi byt dobre upevnena, o neco vyssi spotreba, atd.). Zajimalo by mne kdo jste uspeli s nacpanim kola (ci dokonce vice kol) do auta. Jake mate auto a museli jste z kola neco odmontovat?

[ Zpět ]
Datum: 27.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Emil ([email protected]))
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    Z lehokola Azub 4 nebo Max stačí vyndat přední kolo a vejde se do Oktávie Combi se sklopenou zadní řadou, pedály mezi řidičem a spolujezdcem. Tříkolka jde pozpátku, zadní kolo vyndané, konec vidlice mezi a přehazka mezi řidiče a spolujezdce. Kdo neví o jakou tříkolku jde, viz http://lehobrno.borec.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    Silniční či horské do Formana v pohodě, nic není třeba sundávat. Asi by se tam těch kol vešlo i víc (zvlášť s odmontovanými koly a sedly). Lehátko (azub max) jsem autem zatím nevezl, ale jde to (viz výše). Jednou jsem ho vezl na hákách ve vlaku, taky bez problémů.
    Ale jinak vozím kolo v autě jen někdy, když jedu pro auto do garáže (tedy odpověď na úvodní otázku)..

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    Peugeot 405 combi - vejde se celé kolo i Azub4
    Trabant combi - musím odmontovat přední kolo, nebo nechat pootevřené zadní dveře.
    V obou případech sklopená zadní sedadla.
    Optimální řešení je podle mne držák kol na zádi auta, ale ty jsou dost drahé.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    Narvat kolo do kombika pochopitelne neni problem ale i do Citroena AX jdou dat dve horsky kola,pochopitelne s vyndanyma kolama a sedlem a zadni sedadle v aute sklopeny.Pokud nevadi ze sedadlo spolujezdce je posunute dopredu tak se ani nemusi vyndavat zadni kolo.Na dalsi zavazadla uz ale moc mista neni.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    do felicie combi po sklopeni zadnich sedadel lze dat 2 castecne demontovana horska kola- demontovat predni kola a sedla i se sedlovkami. obe kola maji blatniky /velke, celoobvodove/zadni nosic, jedno i predni. je dobre mit kus prkna na prolozeni kol mezi sebou/podlozeni horniho kola/ lze tam dostat i jedno kolo bez demontaze, dalsi moznosti je demontaz obou kol a sedacek, potom se do kufru vejdou i napric bez sklopeni zadnich sedacek.
    -jeste kdyz jsem mel formana, byli v kufru 4 favority /s povolemymi a ruzne pootocenymi riditky/

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cibi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    Koupil jsem si radši držák na kola který se montuje na závěsné zařízení. Cena asi 4500,- ale je to perfektní věc. Tři kola se tam vejdou v pohodě a nikdy to nepřečuhuje a nevadí, montáž je blesková a jednoduchá. Doporučuji. :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vozite kolo v aute ?

         

    120, favorit, felda s vyhozeným předním kolem za přední sedadla se vejde silnička nebo horák, pokud vyhodím i zadní kolo, tak tam narvu dvě kola (jedno na zadní sedadlo a druhý před zadní sedadlo - taky záleží zda máš spolujezdce), kola vozím zásadně v autě

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

411 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024