reklama

jak čistíte camelbag

zajímalo by mě jak čistíte camelbag, když v něm nechám čistou vodu, udělá se řasa, když ho nechám suchej udělá se plíseň a pak na něj musím savem a připadá mi, že pach sava ten vak hodně absorbuje a dá práci ho pak vymýt tak aby pití nesmrdělo chemií

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kadlec)
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    Po každém použití vyleju zbytky. Vydrhnu kartáčem na lahve a někdy molitanovou houbičkou a mýdlem - to pak musím fakt dobře vypláchnout. Hadičku pročistím drátem s vatou (osvědčilo se mi víc než speciální kartáč na čištění vaku). Pak dám sušit, dovnitř dám srolované paltové kancelářské desky (aby větral a vzduch mohl i dovnitř) a suším pověšené v koupelně nebo v kuchyni. Prodává se speciální sada na čištění, ale tohle fakt stačí. Takhle se starám o tři vaky a jsme v pohodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    ihned po použití vyndaný rezervoár několikrát vypláchnu čistou vodou vč.trubičky, vysuším z nejhoršího a dovnitř strčím takové nerezové metly na šlehání, co se samy roztahujou, které jsem objevil doma v kuchyni a nechám ho vyschnout. Pak ho zkompletuju a otevřený skladuju do dalšího použití. Zatím bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: bikermann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    ja ho poradne prosprchuju horkou vodou a necham volne vytekat, udelam treba 2x no a potom ho necham viset, oterveny, na vesaku v koupelne. zatim v poho. podotykam, ze pouzivam pouze cistou vodu, a trochu sole

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    To Bikerman a MDK . Vám stačí jen propalchovat? Nám i po čisté vodě zůstává usazenina , jakoby rez. Asi nemáme kvalitní vodu. Holt vlastní studna.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak čistíte camelbag

           

      hm, asi to bude skutečně vodou, usazenina se nedělá (aspoň zatím)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2006
      Autor: bikermann
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak čistíte camelbag

             

        ja piju to cim to cistim, rozdil je jen v teplote
        at ziji PVT! :)

        ale pozor, mam ho zatim jen pul roku asi

        rekl bych ze je to vodou. my sme taky meli na zamku rezavou vodu a pitnou sme brali odjinud (od machu)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    Zatím mi stačilo jen proplachovat vodou. Je teda fakt, že do něj liju také jenom čistou vodu bez jakýchkoli přísad, ale i voda dokáže zaneřádit.
    Hned jak přijedu, vak vyprázdním a propláchnu vlažnou vodou a nechám vyschnout. Zatím jen jednou jsem musela zevnitř vytírat, protože jsem měla pocit jakéhosi nánosu na stěnách vaku, ale jinak v pohodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    Tak, jak to tu uz bylo vicemene receno, zasady jsou tyhle:
    -vak vymyvat IHNED, jak je to mozne
    -pouzivat nejlepe originalni sadu kartacu, ale pokud se vam osvedcilo cokoliv jineho, proc ne. Na hadicku je pry super i nejaky kartacek na umyvani hadicek v akvariich, nevim, nesehnal jsem.
    -pouzivat saponaty a HORKOU vodu
    -v pripade velkeho znecisteni pouzit tablety na desinfekci vaku (a cas od casu i preventivne)
    -susit s cimkoli vevnitr, aby se steny neslepily (origo sada, kuchynske uterky, ubrousky, ...)
    -nepouzivany suchy vak skladovat otevreny
    :)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    Už asi mesic nebo dva jsem necistil a porad ziju.Plnim jen cistou filtrovanou vodu z vodovodu a nejni problem :))))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak čistíte camelbag

         

    no dělám to stejně, po použití vymyju a vrazím do toho naběračku aby to schnulo,ale občasse v hadici objeví plísen a ní pak už jen savem, tablety jsou zbytečně drahý, tak ještě zkusím sehnat nějjakej kartáček a, každopádně dík za rady

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kadlec)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024