reklama

Nazdar Koupil jsem si vidlici MANITOU - R7 Platinum a nemůžu ji

Nazdar
Koupil jsem si vidlici MANITOU - R7 Platinum a nemůžu ji rozchodit. K vidlici byl přiložen návod pouze orientační pro všechny vidlice MANITOU . Vidlice je hlučnáa systém SPV se mi nepodařilo rozchodit. Když s tím zajdu do servisu tak si neví rady. HELP MEE!

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Standa ([email protected]))
  • Re: Nazdar Koupil jsem si vidlici MANITOU - R7 Platinum a nemůžu

         

    Proc ti to nechodi Ti bohuzel neporadim. To za ani v servisu si nevi rady, je zvlastni...Jinak jsem o teto vidli dost cetl a par lidi ji ma taky, a zrova tento typ neni moc dobry...SPV drzi vidlici v klidu hodne velkou silou a prechodi do tlumeni je dost trhany a nekomfortni. Naopak FOX F 80X Terra Logic, ktery ma stejny system, je pry naprosto bezchybny. Bohuzel za vyssi cenu:-( Tak at se podari ji rozhodit

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2006
    Autor: Flyon
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nazdar Koupil jsem si vidlici MANITOU - R7 Platinum a nemůžu

         

    Systém SPV je dlouhodobě známý svojí specifickou funkcí, která nemusí někomu vyhovovat. Nejde vypnout, zabraňuje houpání vlivem šlapání a je bohužel i méně citlivý.
    Připadá mi velmi podivné, že po prvních pokusech hledáš pomoc na internetu, neměl by být první kontakt s prodejcem? Nebo alespoň tím, kdo tenhle systém doporučil?
    Když už na internet, tak bych doporučil prohlédnout si stránky dovozce, kde se najdou i doporučené tlaky.
    Přesto to ale neřeší to podstatné a to, že systém SPV bude vždy méně citliivý, je to jeho projev, který může někdo vnímat jako přednost a někdo jako nedostatek. Podstatná je znalost tohoto projevu a ten, kdo doporučil, nebo navrhl prodej této vidlice čllověku, který si asi cení komfortu udělal chybu, která se seřízením bohužel nedá vyřešit, je to podstata tohoto systému.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tuning-test)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024