reklama

bunda Craft

Ahojte mám na vás jeden malý dotaz.
Chtěl bych nějakou dýchací bundu na kolo a běžky.Celke se mi zamlouvá jedna od Craftu a tak se chci zeptat jesli ji někdo nemáte, případně váš názor na ni.http://www.craft.cz/index.php?section=index&...
Teď mě napadlo, že bych se ještě dotázal vás starších bikerů, co užíváte prášky na vysoký tlak, které se vám osvědčili. Mám na mysli to hnusné pocení při jejich užívání.

[ Zpět ]
Datum: 25.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
  • Re: bunda Craft

         

    Ze zvědavosti jsem nakoukl. Velmi mně pobavily technické údaje : (propustnost 3000 m, prodyšnost 4000 kg/m2/24 hod.). Propustnost 3 kilometry a prodyšnost 4 tuny na metr za den, to je fičák.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrun)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda Craft

           

      :-))) Při takový prodyšnosti už to je skoro vývěva. -)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.08.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda Craft

         

    Mam od Craftu plastenku a popravde velke zklamani. Kamoska ma od ni lyzarskou bundu a nemuze si ji vynachvalit.
    Ale mrkni na direktalpin na jejich stare bundy s NoWindem. Zatim moje nejlepsi koupe. Az budu v CR, hned si pro ni do Liberce dojedu.
    !!! SoftShell uz neni tak prodysnej, Proto starou.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2006
    Autor: Jivo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda Craft

           

      Od Directu jsem oblecenej komplet a maximalni spokojenost. Pritelkyne zas propadla Tilaku a myslim, ze si jen chrochta.Je to sice obleceni spise pro outdoor, ale da se pouzit i na kolo.
      Doporucil bych neco z Paclaitu. Je to vlastne dvouvrstvy laminat, kterej neprofoukne a nepromokne, ale udejcha te. A da se zbalit do kapsy. Ale nepocitej s tim, ze to udejcha bezky nebo kolo. Takovej matros bohuzel jeste neni a vzdy budes alespon trosku mokrej. Ale da se tomu tomu trosku zabranit pouzitim termopradla.
      V posledni dobe hodne pouzivame ty zlute bundy ktere najdes na strankach www.dodeste.cz A muzu rict, ze za par korun dostanes nepromokavou vec, ktera dejcha. Fakt me to prekvapilo a dost jsem si ji oblibil. A to se potim celkem dost. Ted jsme ji meli v Jizerkach na kolech a uchranila me pred destem, tak i pred zimou, kdyz jsme sjizdeli z Jestedu. A ani jsem ji vetsinou nesundaval, protoze mi v ni bylo prijemne. A je hodne skladna

      [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: bunda Craft

             

        Koupil jsem si cyklobundu a kalhoty profi ze serveru www.dodeste.cz a jsem naprosto spokojený. V poslední době mě několikrát zastihl slejvák. Nejenže oblečení ochrání proti vodě, ale i dýchá.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2006
        Autor: Kukyn
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda Craft

         

    mam vetrovku vod craftu velice lehounkou. uz ji nedelaj, ale myslim, ze nastupce je mingo nebo extrem

    proti vetru funguje bajecne a ma odepinaci rukavy, ktere se daji nandat i sundat bez sundani bundy samotne. nicmene v prutrzi mracen, t.j. silnem desti nevydrzi ani PRD.

    zase rychle uschne (2 grogy) a pote opet skvele funguje proti tomu vetru

    takze OK


    *plastenku sem blahove nechal doma

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda Craft

         

    Ahoj, bundu puls mám na takové outdoorové nošení. Jednou jsem ji vzal znouze na kolo když pršelo a byla to zapářka. Na větší fyzickou námahu není ideální...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Yull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda Craft

           

      Díky za odpověď. Sice nepotěšila, ale je to zkušenost z první ruky, a ne jenom nějaká spekulace o vývěvě...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024