reklama

změna zdvihu vidlice Axel Comp z 80 na 100mm

Koupil jsem si nového miláčka s odpruženou vidlicí Axel Comp.Z výroby je zdvih nastavený na 80mm, ale výrobce uvádí, že se dá přestavět na 100mm.Nemáte s tím někdo zkušenost?Potřebuju k tomu novou pružinu?

[ Zpět ]
Datum: 08.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mikra)
  • Re: změna zdvihu vidlice Axel Comp z 80 na 100mm

         

    Podrobný návod najdete na www.progresscycle.cz klikněte na MANITOU .Jízdě ZDAR.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.02.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: změna zdvihu vidlice Axel Comp z 80 na 100mm

           

      ten navod mam.V nem se nepise vubec nic o ptrebe vymenit pruzinu pri zmene zdvinu.Prodejce mi vsak tvrdil, ze musim vymenit pruzinu (za vetsi).Tak jsem si rekl,ze se radsi zeptam,nez to spacham.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mikra)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: změna zdvihu vidlice Axel Comp z 80 na 100mm

             

        Nazdar. O tehle zmene jsem slysel, ale myslim, ze to bylo u vidlic 2003, mozna jeste 2004. Byl u nich vzdy napis ,,80/100'' a prej zmena probihala pouhym otocenim nakyho kusu vevnitr. Ted (2005) uz vsak tento udaj nikde nepisou, takze bych si tim nebyl dvakrat jistej. Ale na jiz zminenem progresscycle se zeptej, zda to plati i pro letosni modely. Je to dovozce a mel by to vedet...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.02.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (durman)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

242 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024