reklama

Píchlá duše

Ahoj, chtěl bych vědět, jak se pozná píchlá duše?? Díky

[ Zpět ]
Datum: 24.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Neználek)
  • Re: Píchlá duše

         

    Musis si s ni povidat a ona ti to povi. Sice to neni bikerske, ale pokud ma duse cerne bryle, tak se to vetsinou akceptuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      No, ona většinou začne mluvit, i když si sní nepovídáš :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    Pokud jí máš na kole, tak se ti vyfoukne a ty pak jedes po rafku. Jo a pokud ji mas venku tak ji musis nafouknout a kdyz je pichla tak se kupodivu vyfoukne, pokud teda neni nejaka divna.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: MI5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    Když jich je víc, tak musíš říct kouzelnou formuli: eniki beniki kliki bééé, která duše zde píchlá jéééééé. Nad píchlou duší bude poletovat moucha, když je píchlá lehce, popřípadě sršáň, to když je tam díra jako vrata. Někdy se může sejít hmyzu teda i více.

    Stačí ji trochu nafouknout a dát ji do vody. Když je píchlá, tak začnou unikat bublinky, podobně, jako když si ve vodě prdneš :))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      A tam kde utikaj bublinky to pak zalepis, jinak to bude utíkat pořád.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: MI5
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    Občas neškodí naslinit prst a máznout slinu na ventilek. Někdy se stává, že duše je OK a vzduch utíká ventilkem. V takovém případě, se na poslintaném ventilku udělá bublinka.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      Daleko horší než píchlá duše je píchlej řetěz :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Píchlá duše

             

        Taky ho strkas do lavoru a cekas na bublinky???:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      Mně utíkají ventilky na Kendách s nálpní proti defektu. Jak se hustí tak ten marast časem zalepí gumičku na západce ventilku, a pak uchází. Pak musim vytáhnout kemra až z paty a flusnout ho na ventilek i do čepičky. Když je dostatečně hustej, tak se to zalepí a drží!

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrun)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    Někdy docela těžko. Už dvakrát se mi stalo, že bylo prázdý kolo, tak jsem vyndal duši, nafouknul ji, dal do vody - nic, žádné bublinky, tak jsem ji pověsil na zeď - držela tlak, po namontování přes noc prázdná, znova - vpořádku, po namontování prázdná. Pak jsem si ji dal jednou na noc do pokoje, kde spím, koukám na televizi a zdá se mi, že slyším slaboušký sssss...., šlo to z tý duše, našel jsem hned dirku, po naslinění to dělalo bublinky, tak jsem si to označil křídou, ráno jsem ji znovu dofoukl a pro jistotu to označené místo dal do umývadla - NIC!!! Prostě v tom místě neucházela. A to jsem ji přefouknul a různě ohýbal. Tak jsem tam dal záplatu a potom už držela :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      taktak. Díru nikdy nehledám nořením do vody, vždycky poslechem, je to spolehlivější a nemusím hledat vodu.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: PavelŠ
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    Byl jsi asi píchlej. Už ses z toho vyspal?:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    jasně, pokud je při jízdě defekt, tak před sundáváním pláště je lepší zjistit, zda to není ventilkem a už při pumpování je někdy slyšet, odkud to uchází(tedy pokud je někde díra). no a ventilek slintáme a zjišťujeme. doma to pak zjistíš nejlépe v lavóře či umývadle

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (karakoram)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píchlá duše

         

    No jasně to je ten případ kdy je to píchlé jen lehce, trošku, v takovém případě kolo radši dofoukám na cestě minipumpou kterou vozím a zase to třeba vydrží půl hodiny, no a doma se do toho pustím...najdu a zalepím, pokud tedy nejde najít kudy to ve vodě utíká, je třeba s tím různě kroutit a ohýbat, protože někdy se to projeví jen takhle...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Sup 1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píchlá duše

           

      JÁ jezdím aktivně8roků a jenom jednou jsem lepila.Jak ty to děláš .To bude asi tím že když usedáš na kolo tak už se těšíš jak budeš lepit.To můj muž když jsme jeli do Francie tak za den píchl 8.krát.To je teprve na mašlu.A ten taky usedá se slovama ježiš mám já lepení.Tak to bude asi tím.A u tebe to bude taky tak.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: liška
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

470 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024