reklama

Problém s vidlicí Manitou

Ahoj všem ... mám problém s vidlicí Axel Manitou: mám pocit, že je nějaká vůle mezi horními a spodními nohami vidlice. Problém se projevuje při použití přední brzdy ("véčka") tím, že vidle se jakoby rozkmitá - osa předního kola pulsuje dopředu/dozadu o cca 1 cm a na brzdové páce jsou tyto rázy i cítit. Je to normální chování vidlice, nebo je to nějakým seřízením nebo to je na reklamaci? Vidle (resp. celé kolo) je staré něco přes rok, najeto celkem cca 3000km.
Díky za rady ...

[ Zpět ]
Datum: 24.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny) ([email protected]))
  • Re: Problém s vidlicí Manitou

         

    nesteloval si neco s riditkama?
    zkus to nahore povolit a pak zkontrolovat jesi ti ta vidle sedi v trubce jak dole tak nahore

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s vidlicí Manitou

           

      jinak normalni to neni

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s vidlicí Manitou

           

      Nešteloval jsem nic. On to je už dlouhodobější problém, akorát před týdnem jsem si všiml toho kmitání na vidlici. Zkusím ještě tvou radu a dám sem vědět (asi až zítra).
      Jinak zatím díky ...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s vidlicí Manitou

         

    TO: nezalogowane MDK
    Tak jsem koukal, kde ta vidle rachtá a mám pocit, že to je opravdu mezi horními a dolními nohami vidlice. V místě, kde horní noha vstupuje do dolní je minimální "vakl", ale vzhledem k délce dolní hony se ten efetk násobí.
    Asi to zavezu příští týden k prodejci na reklamaci (pokud si ovšem nezapíchnu vidle v sobotu na Kutnohorské 50).
    Petr F.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny) ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s vidlicí Manitou

           

      nojo, vono 1cm vule by asi na tohle reseni bylo trochu dost ;)

      hele nechci ti do toho kecat (teda chci :) ale pokud uz o tom vis a je to takhle pomerne hodne vyviklane a ty se s tim jeste chystas jet nejaky "zavod" (nebo co to je) tak to by taky mohlo uz dosahovat "nesetrneho a nespravneho" zachazeni (nebo jak je to tam uvadene) a voni ti to taky muzou z toho duvodu NEreklamovat...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Problém s vidlicí Manitou

             

        Hm hm ... asi máš pravdu. Sice nerad, ale když tak o tom přemýšlím (na tvůj popud), tak ten závod i přes zaplacenou registraci skrečuju ...
        Petr F.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr F (Sunny))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

446 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024