reklama

Cykloobchod pro snoby

Mám takový(jistě pro mnohé zavrženíhodný) malý sen. Přijdu do cykloobchodu a koupím si tam najednou všechno co potřebuji na sebe. Boty, ponožky, kraťasy, dlouhasy, středňasy, triko, rukavice, bundu, čelenku, třeba i kapesník. Vše bude od jedné značky, budou mít správnou velikost. Já pak nebudu muset tak dva roky do obchodu, jen občas pro radost něco dokoupím.
Víte snad o takovém obchodě?
A taky jakou značku byste volili? Koukám po Gore bike wear, Izumi či North wave. Radši bych něco co není přímo značka kola. Abych jako kvůli té snobárně nemusel ještě kupovat kolo, že?

[ Zpět ]
Datum: 23.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    :-)))))) tybrďo, kšeft ve kterym budou mít všechno a ve všech velikostech :-)))))))) Tak tos´mě dostal:-)))
    To sem zvědavej na ty příspěvky, jestli někde takovej je....

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    peknej cil, snobarna musi bejt! ;)

    kazdopadne si myslim, ze obcas neni na skodu par znacek namichat pac tu a tam se povede kazdemu neco nejlepe
    ja mam vsechno tak ze dvou, vlastne tri shopu (dlouhy mam buhvivodkud)
    jinak doporucuji znacku de marchi - extra prijemny matros, dobre zpracovani, rozumna cena, ci craft (super bunda) z bot opet spesly jak turistaky tak tretry a rukavice taky vod nich (paradni gelovy "tlumice" v rukavicich)

    ani craft ani de marchi zatim kola nedelaj :)

    good luck

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    no tak to je skutečně utopie! Dokážeš si představit ty prachy uložený ve zboží, který si nikdo nakonec nekoupí? Dokážeš si pak představit ty ceny, aby tyhle náklady pokryli? Myslím, že by se tam nakonec i vysoko příjmový bajkeři chodili spíš jen podívat a nakupovali by jinde.
    Viděl jsem ale jinou možnost. Něco mezi kamenným krámem a internetem. Na Třeboňsku byly letos rozvěšený plakátky s telefonem a nabídkou individuálního řešení jak rámu, jeho geometrie, barevný a nápisový kombinace, tak osazení komponent. To vše v pohodlí domova, kam údajně obchodní zástupce přijede, prodiskutuje poměří... A "za ceny kterým se budete smát" :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    To je moc hezké téma. A taky mne rozesmálo a pobavilo. Taky ráda sním i s otevřenýma očima. Moje problémy? Trpaslík na kole. Všechno mám velké!!!!!! Bundu šustku jsem sháněla dva roky, dlouhasy už jsem téměř vzdala! Rukavice rok. Funkční prádlo si šiju. Batoh cyklistický mám až do půl zadku! To je horor. Já nechápu moji houževnatost, ale mám skoro všechno a ještě mi to ladí. Dokonce Author vyrábí i prťaté kolo. Tak jdu shánět dál.....

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Facanka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Já to ani nemyslel až tak utopicky jak to tady interpretujete.
      Ale podívejte na tu realitu. Normálně je u nás problém koupit si kalhoty a triko od stejné značky v jednom obchodě a ve správné velikosti.Když k tomu řeknu, že bych chtěl ještě rukavice taky stejné značky, tak jde prodavač do mdlob. Když si řeknu o ponožky mají mne opravdu za zhýralého snobského marnotratníka.
      Docela se mi zdá, že jistou úroveň kompletnosti nabízí nová prodejna Scott v Praze. No, jo, ale kupujte i nové kolo kvůli pár hadrům, že?o)))
      Jinak jsem si vždycky myslel, že až bude kapitalismus tak se nebude nic "shánět". Né, že bych jako byl kapitalismem zklamanej (chraň Bůh), alespoň si můžu skočit to "sehnat" vedle do Rakous, že:o))?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Jo ještě jsi mi připomněl ponožky. Tak ty mám dětské s lebkama. To si teda připadám in :-) Do školky jsem chodila asi před sto lety. Co naděláš. Utopie to je.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: Facanka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Asi máš pravdu. Já sehnal rukavice v jednom krámě od jedné značky, pak kraťasy od druhé značky a dres od třetí značky v druhém krámě. Pak jsem zjistil, že mi ani ty kraťasy ani ten dres nevyhovují. Nakonec jsem měl ale štěstí, narazil jsem na 50% slevu ve výprodeji v jednom krámě se sportovními potřebami a nakoupil nový dres i kraťasy jak pro sebe, tak pro ženu. Obojí značky Nike (edice ACE) a zatím naprostá spokojenost.

        Jinak zatím největší výběr oblečení apod. na kolo jsem viděl na Karláku, v prodejně cykloexpertu či jak se to tam jmenuje. Měli tam samostatné oddělení a vchod, plné cyklooblečení, ale je pravda že značkově tam výběr moc nebyl a hodně toho bylo na chrtíky, velikostně pro mě o dvě X méně (tzn. L místo XXL :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobchod pro snoby

               

          strasnej kram nic tam nemaj a jeste jsou neochotny to samy 69 kousek odtamtud nejradsi mam Eurobike a Kram cycles

          [ Zpět ]
          Datum: 24.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Docela ti rozumím. Mám kamarádku vysokou tak metr a půl, spíš míň. Když šla do tanečních, jeli boty kupovat do Německa, u nás v dětským lodičky na podpadku nebyly k dostání. Chce to hodně shánění, ale nakonec sežene i sandály svojí velikosti (ne dětský).

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    Hele mirku, tak prubni krám sensoru na vinohradech (Praze). Tam maj dresy, bundy, kalhoty, návleky, dlouhé kalhoty, ponožky a ještě něco pod to, když bys nutně toužil...
    Jen boty nedělaj, ale mě se ty ponožky k lakeum hoděj, takže se toho neboj a velikostí maj dost :-D
    www.sensor.cz
    Nejsem reklamní agent, ale je to jediný, co mě napadlo...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      taky nic moc jsou sice moc ochotny, ale hadry drahy a ne moc pekny

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      S tím Senzorem to zkusím, dík. Docela se mi zdá, že mají dobrý věci. Takže těžkej problém už je jen jak v tom budu vypadat na Gardě, kde Senzor neznaj. Tak já nevím.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Tak je to nauč!!! Ale je to jediná firma, která má tohle vybavení takhle kompletní, jsou fakt drazí, ale zase to je česká firma, to je hezký :-)
        Maj kvalitní věci...

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobchod pro snoby

               

          tobych zrovna nerek kamaradka ma od senzoru kratasy äsi tak mesic a uz se paraji ve svech :(((( to moje foxy drzi a nepusti

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cykloobchod pro snoby

                 

            Od senzoru jiz nekolik let kupuju spodni pradlo, ponozky, natelniky, ... a naprosta spokojenost. Za skvele ceny super kvalita a funkcnost.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (ELLi)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    Tak si nakup u Vietnamců, budeš to mít všechno jedný značky :-)
    Ježiš, vy s těma značkama a oblečeníma naděláte, to je hrůza.
    Mirku, 100x radši bych s tebou probírala zážitky z Balkánu a dalších míst než dresy, značky ... občas mám pocit, že už samo jezdění na kole je jenom pro snoby - to jsou furt samý problémy, jako jestli nejsou rohy náhodou OUT, že mi nesluší přilba a jakej blatník, aby to dobře VYPADALO.
    Vím, že to nemusím číst (taky to nečtu, jenom hlavičky) a pak milou zlatou diskusi nakole.cz zase zavřu (většinou)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      říká jeden kamarád, co dřív závodil na motorkách a teď už jen sem tam vyjede:
      "Když už h**no jedu, tak musím aspoň vypadat!"
      :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: alvp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Vezmi to zase z trochu jiné stránky... Já např. nemám rád strakaté dresy a už úplně se mi ježí vlasy na hlavě když je na něm hromada nápisů s reklamou na kdoví co. A takovýchto "výtvorů" jsou cyklokrámky bohužel plné. Na jednoduché, nedivoké provedení jen tak nenarazíš. A když už, tak je to pomalu dražší než ty reklamní...
      No, a když už není zbytí, tak holt něco méně počmáraného občas koupím. A tady pak nastává ono "značka - nebo značka" ;-) Proto si určitě nekoupím dres s obrovským nápisem Author když mám pod sebou kolo Mongoose... Prostě tohle ne... Max. třeba od jiné značky co má něco společného s nějakou nápadnou věcí na mém kole... Třeba vidlice Manitou, a že trika dělají docela pěkná ;-) A úplně ideální je, když to s kolem jako takovým společného nemá vůbec nic , a je tam max. nějaká reklama jen na výrobce toho oblečení...

      Jestli ale chceš řešit "cyklistické", funkční a "necyklistické" obyčejné oblečení, tak k tomu mohu říci jedné - Zkus to a uvidíš... Pak už totiž nebudeš chtít nic jiného ;-)

      Možná tu plácám jen nesmysly, ale já to cítím takto...;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        souhlas, taky nesnasim kanarky. a kdo rika, ze esteticke citeni maji jen snoby a sami radi pojedou v potistenem pytli vod brambor tak keca :)

        a ano ALVP jak rika moje kamoska, je jedno jak jezdis, hlavne musis vypadat tvrde, kdyz zastavis :)))

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobchod pro snoby

               

          To žě řekla? To musí bejt ženská!!! :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2006
          Autor: alvp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Vidim to velmi podobně... čím méně strakatý dnes s méně nápisy, tím lépe. Nakupuju vesměs všechno oblečení ve firemní prodejně Kalasu přímo ve farbrice v podnikové prodejně a bez problému si vždy vyberu něco pěkného, decentního a jediné napisy resp. loga jsou malá loga Kalasu o velikosti max. několik cm2. Ceny rozumné, kvalita velmi dobrá, a taky vím, že tím podpořím tuzemský textilní průmysl a ne otroky a otrokáře v Číně.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: lukasl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobchod pro snoby

               

          TAk jsem se došel podívat v čem vlastně jezdím - ponožky,dresy,kalhoty Dexter a Kalas,kraťasy Etape,spodní prádlo Jitex a brašny Sport Arsenal.Tak jsem taky rád,že jsou to všechno čeští výrobci :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: cinca
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Jen je nech, ať to žerou. Když uvidím někoho jet na kole Canondale v dresu Author, tak samozřejmě si řeknu co že je to za blba. A což teprv kdyby mu ještě rukavice barevně neladily k helmě a dresu, to bych se neudržel a odplivl si před ním jako jasné vyjádření protestu:-) Lidi, co blbnete? Obchodníci si teď mnou ruce.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (informator)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Sice jedný značky, ale taky jedný velikosti. :-)

      Není náhodou už i ježdění na kole OUT? Abych řekla pravdu, na to se už docela těším - protože pak už tu budou jen ti, kterým to je naprosto jedno a ti, kteří mají v hlavě taky něco jinýho než jen co je IN a OUT a kteří nemusí ostatním dokazovat, že mají lepší kolo a lepší hadry a ta diskuze tady bude konečně za něco stát.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Cyklistka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Souhlasím s Peggy.Každý pomalu musí mít všechno značkové jinak není in a pritom na kole ujede pár km.ale musí vypadat.Co kdyby vypadal jak socka.JÁ mam věci ze sekáče a kolik parady stím nadělám.To radši ty prachy vrazím do cestování .Ale zřejmě na ty značkové krámi máš tak si kup co chceš ale abys v tom dobře vypadal a náhodou TĚ něco nedřelo a nepotřeboval poradit co stím.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.08.2006
      Autor: liška
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Víš ono ani nejde o značkové věci jako o funkčnost oblečení. Jak takové oblečení funguje, co dokáže a jak se v něm pak člověk cítí v porovnání s obyčejnou bavlnou se tu řešilo už mnohokrát...
        Ale bohužel, tento druh zboží vyrábí jen "značkoví" výrobci, s tím nic nenaděláme... Až to samé jednou budou prodávat ťongové za čtvrtinovou cenu, stejně fungující, tak si to u nich klidně koupím... Dnes je ale realita zatím jiná, tak se holt řeší značka, no...

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Vlastně ti docela závidím. Já jsem měl tu šanci porovnat nebikerské a bikerské oblečení a díky tomu už bych dnes zpátky do "bavlny a plátna" fakt nešel. Jasně, stojí to dost peněz a člověk najednou vypadá tak, že se od něj čeká že pojede (což u mě neplatí, jsem jeden z těch co musí mít pomalu všechno značkové, ale na kole ujede jen pár km, přesně jak říkáš ;o)))).
        Ale i tak, rozhodně u "bikerského" zůstanu, protože mi to těch mých pár km učiní mnohem příjemnějšími. A o to přeci jde, ne ? Jezdit tak, aby se u toho člověk bavil a dobře se cítil, ne aby se mořil a trápil. Kdo nevyzkoušel, nepochopí.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    Za zkoušku by možná stálo se obrátit přímo na výrobce, že bys jim jako dělal reklamu móóóóóóžna by ses někde setkal s pochopením.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Papji ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    Já v létě jezdím v kraťasech a ve vytahaným tričku, na nohou mám tenisky, jen na hlavě mám značkovou helmu. Na podzim a na jaře si vezmu tepláky, svetr a když je potřeba tak rukavice (ale ne palčáky :-) ).
    Kolo jsem si koupil proto, abych měl radost z toho, že se můžu projet a ne proto, abych vypadal jako manekýn.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřík)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      To musi byt radost v propocenym bavlnenym tricku.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (muhaha)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod pro snoby

             

        Copak propocené, to jsme v létě asi všichni, i ve funkčním oblečení ... :-) Ale bavlna strašně dlouho schne a když trochu foukne vítr, tak mokrá docela dost studí. Pro ledviny přímo paráda...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cykloobchod pro snoby

               

          Ale také se to dá vyřešit, já jsem třeba kdysi před xx lety když jsem byl na biku v Dolomitech a jezdil ještě v bavlněném tričku, tak jsem na vyjížďku vozil 4 trička. Vždy po výjezdu kopce jsem se před sjezdem převlíknul.
          Ale přeci jen zrovna ideální to opravdu nebylo :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2008
          Autor: Mlok
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    A co takhle znacka Author. Sezenes od nich taky vsechno od ponozek pres vestu az po celenku. Ja jezdim v jejich dresu a zatim naprosta spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: MI5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      A taky muzes mit stejny znacky Author kolo, svetla, blikacku, helmu, SPD pedály atd...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: MI5
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod pro snoby

           

      Obávám se, že Author není zrovna snobská značka. A vypadá to blbě, když je člověk komplet oháklej od pana Authora a jede na kole Canondale, nebo ......
      Ideální by bylo brnknout do Číny, nechat si postavit kolo přesně na míru pod svojí značkou a samozřejmě si nechat navrhnout a vyrobit i oblečení a další doplňky. To by mělo úroveň, ostatní je jenom ubohej kompromis :-))))

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Pod svojí značkou

             

        Já myslím, že až na některý věci by to docela šlo i bez volání do Číny. Na kole stejně jde jen o rám, takže to stačí přesvědčít některou z malých firem, která kola staví. Oblečení, to by myslím taky šlo u nějakého menšího tuzemského výrobce. V nejhorším případě, když jsem z recese chtěl trika s mým jménem, koupil jsem bavlněná od Vietnamců a za pekáč buchet mi je v jedné fabrice profesionálně obarvili na požadovanou barvu a ofsetem natiskli jméno. Konec konců syn si nechal vyrobit etikety s požadovanou svojí značkou, kus za 50 Kč. Jediný problém vidím v botách.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pod svojí značkou

               

          Taky mě napadlo, že sensor dělá i ponožky na zakázku, se jménem, možná i barvou (ne že bych byl moc velkým příznivcem této značky), ale asi ve velkých seriích...

          [ Zpět ]
          Datum: 24.08.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pod svojí značkou

                 

            Zluty s malym bananem :) Juuuu :))) Nebo s oriskem :) Jinak ale maji dobre ponozky. Vozdim od nich letni i zimni a jsem spokojena.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.08.2006
            Autor: wewerka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pod svojí značkou

                   

              *vozim

              [ Zpět ]
              Datum: 24.08.2006
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Pod svojí značkou

                   

              Banánka nebo oříšek možná i veverku:)) by ti mohli natisknout tady www.Dasty. cz jsou z Hloubětína.

              [ Zpět ]
              Datum: 26.08.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pod svojí značkou

               

          Máš pravdu. Tak ještě vybrat nějaký rychlý pohledný zvířatko do loga tý nový značky. Co třeba fretka? ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod pro snoby

         

    ...a je to vůbec bikerské :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024