reklama

aký batoh..?

Možno tu už niekedy taka otazka padla, ale aj tak. aký batoh zvyknete používať na kole ? zaujíma ma objem, či vakom a akú značku. priznavam, že vyberám a mam vtom hokej...

[ Zpět ]
Datum: 15.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Jurki)
  • Re: aký batoh..?

         

    Kdybych si šel dnes kupovat batoh na kolo, tak buďto Deuter, nebo Camelbag nebo HydraPak.
    Jinak osobně používám podsedlovku na krátké cesty, nějaký od méně známého výrobce (ani si to z hlavy nepamatuji, ale Jarda možná ano, poněvadž na něj koukal :o)) pro středně dlouhé, který má a vak na vodu a "na těžko" normálně s lyžařským od Volkl ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aký batoh..?

           

      Ehmmm, chceš snad říct, že jsem Ti jen koukal na záda...? ;-) No, máš celkem pravdu, ale jestli si pamatuješ, tak jsem Tě pouštěl před sebe jen z toho důvodu abys mne při mé šikovnosti v terénu a neustálém slézání a nasedání nepřeválcoval ;-))) A nakonec jsi to stejně časem risknul a pustil mne před sebe ;-) Takže asi tak...

      Že by to byl SciCon...? Ale to fakt teď střílím od boku...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2006
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aký batoh..?

             

        Ee, byl to Loop. Ale na posledním výletě jsem ho neměl, takže s tím koukáním na záda to nemá nic společného. Měl jsem na mysli když jsi ho zkoumal ve vlaku cestou na výlet z Kolína :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: aký batoh..?

               

          Jsem myslel podsedlovku ;-)

          Ale bylo mi trochu divné, že jsi o ní mluvil jako "o něm" ;-)

          Jinak Loopy jsou také dobré batohy, to samé např. Boll atd., pokus se budeme bavit o jiných než kejmlech a hydrapacích...

          [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aký batoh..?

           

      Tak Deuter ze seznamu vyškrtávám. Když bych si kupoval nový, tak asi s úmyslem na přechod z bidonu na vak. A Deuter má s vakem jen dvě varianty, alespoň co jsem našel. 4L batoh s 3L vakem, to jest příliš malý, nebo potom až 12L a to už je zase moc. Hledal jsem něco mezi, tzn. tak 6-7L batoh s 2-3L vakem. Takže asi HydraPak nebo Camelbag ....

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aký batoh..?

         

    Na kole žádný - nemůžu ho mít kvůli bolestem zad, takže vozím nesesér na nosiči. Na delší túry pak brašny.
    Jinak ale na brusle využívám hydrapak Loop a musím říct, nic moc. Docela mě tahle značka zklamala. Je to nízká cena na úkor kvality. Místy volné švy a hadička u náústku netěsnila. A stejné zkušenosti s touhle značkou měla i kamarádka. Teď jsem si kupovala batoh do hor a vybrala jsem Salewu - naprostá spokojenost. Ale ten zase objemově (50 + 10 l) nejde používat na kolo :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aký batoh..?

           

      No jasně, Loop, to je ono, ten mám také. Používám ho bez vaku, takže hadička mě neštve a vozím v něm jen pumpičku, náhradní duši, lepení, cyklo multiklíč a peněženku. Volný šev jsem nezaznamenal, asi proto že ho extra nezatěžuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aký batoh..?

             

        Ono se do něj stejně víc nevejde...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aký batoh..?

         

    author sting, 6lit. paradne sedi, da se do nej mimo vaku s vodou narvat spousta veci, bez vaku jeste vice (i na tri dny v lete, pokud spis nekde v posteli)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aký batoh..?

         

    Na krátké výlety za tepla jen podsedlovku. Tam mám nářadí, duši, lepení, nýtovačku, kus hadru na otření rukou a klíče od baráku. Doklady, cigára+Zippák, peníze a mobil vezu v kapsách volných kraťasů. Malou pumpičku pak v zadní kapse dresu.

    Na delší výlety do tmy nebo když vím, že se budu k večeru přioblékat, tak mám 10l cyklobatoh Sierra. Koupeno původně i s vakem, ale po roce se nějak proděravěl a doteďka jsem neměl potřebu tam dát něco nového, lepšího. http://www.sportovox.cz/index.php?op=nabidka...
    Do toho nastrkám pár kousků oblečení, pumpičku, druhé žluté brýle, nějaké to občerstvení a přední světlo.

    No, a když se třeba na delší dobu na kole "stěhuji" na chalupu, tak už všechny nezbytnosti cpu do tohohle:
    http://www.author.cz/cs/bike-prislusenstvi...

    Oba dva batohy tedy nejsou nic extra, ale mně to stačí...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aký batoh..?

         

    Nevím, nevím jestli bych radši neměl být zticha.:o)))

    Na jednodení (když na ně nelze jet bez batohu) a víkendové akce Deuter 22l. Na týdenní a větší akce Deuter 30l.
    Nářadí v brašničce, pumpička na kole, pití v bidonu na kole.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aký batoh..?

           

      A kdo jiný by tu propagoval Deuter, který dělá ze dvojek trojky než ty :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aký batoh..?

             

        Ještě jsem zapomněl, s dovo, na popruhách batohu vlevo malá brašnička (Deuter) na mobil, vpravo malá brašnička (Deuter) na foťáček.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: aký batoh..?

               

          hm, tak deuter ? a ten vak na vodu je vtom, alebo sa to musi kupit zvlast ?

          [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: aký batoh..?

               

          A co mobil a foťáček, taky Deuter? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2006
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aký batoh..?

           

      Divil bych se, kdyby ses tehle diskuzi vyhnul:-))))
      Jinak Deuter je hodne draha vac, ale vydrzi a vetsinou jsou pekne promakane. Mam jeden a nosim ho skoro porad a vubec to na nem neni videt...sam se divim. Jen smrdi:-)
      Jinak jsme ted koupili turisticke batohy LoweAlpine a jsou neuveritelne pohodlne, takze az se budu poohlizet po cyklobatohu, juknu i na tuhle znacku.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aký batoh..?

             

        To jsem ještě nevytáhl nejvyšší argument - co je IN na Gardě!Samozřejmě Deuter. Nejlíp se to pozná v Roveretu na nádraží. Tam totiž přijíždějí od Gardy ti nejlepší bikeři, co přijeli na Gardu přes Alpy na kole a nemají tam tudíž auto. Mezi tak 50 bikery jsem viděl dva jiné batohy!
        Když to, ale vezmu vážně, tak ono to fakt něco trochu napovídá o kvalitě.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024