reklama

LontBent 2026 - květen

Termín: 23.05.2026
Místo: Slavkov u Brna, vlakové nádraží

Květnová vyjížďka lehokolistů z lontu - ani leho ani lont nejsou podmínkou :-)

Tentokrát trochu dále od lontu.
Sejdeme se v 10.00hod na vlakovém nádraží ve Slavkově u Brna - vlak od Brna přijíždí 9.53, od Kyjova/Hradiště 10.06.
Ze Slavkova vyrazíme směr Bučovice, Nesovice a do Ždánického lesa.…

Datum: 19.05.2026
Autor: Tramino
  • Re: LontBent 2026 - květen

         

    V kolik budete U kříže?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2026
    Autor: romantic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2026 - květen

           

      Těžko odhadovat - ale je to cca 30 km od startu, nikam se nepoženeme...12.30-13? Zní to realisticky?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2026
      Autor: Tramino
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: LontBent 2026 - květen

             

        No, jedu i já... spíš 13. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2026
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: LontBent 2026 - květen

               

          U kříže chvíli počkáme, a potom se vydáme směr hospoda.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.05.2026
          Autor: romantic
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2026 - květen

         

    Na rozcestí U kříže dojedu po ose přes Chřiby.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2026
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2026 - květen

           

      Tak tohle čtu až teď, ale potkali jsme se, povedlo se, takže super

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2026
      Autor: Tramino
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2026 - květen

         

    Díky za uspořádání akce. Trasa pěkná, počasí jak na objednávku, co víc si přát.
    Pravda, v důsledku různých vyšších mocí to proběhlo ve znamení připojování a odpadávání účastníků, ale snad to zas tak moc nevadilo.
    Tj. na startu Tramino a já plus jsem přizvala jednoho jezdce na zábradlí. V Nesovicích se připojil zaspalý Arnošt, který tedy přijel až dalším vlakem. U kříže se připojili romantici a bukwa.
    Spolujezdec pak měl defekt, takže nejdřív jsem se pomaloučku táhla já, abych mu neujela a až mě dohnal, musel se zas přizpůsobit mému i tak šnečímu tempu on.
    Nějak mi v Rašovicích došly síly a chutě jet znovu do kopce na Jalovák, i když teda dnes si říkám, že ten kousek jsem dát mohla. Ale i na Zeleném statku vařili skvěle.
    Ještě jednou díky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2026
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: LontBent 2026 - květen

           

      Přidávám ne moc povedenou momentku ze setkání u kříže....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2026
      Autor: Tramino
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: LontBent 2026 - květen

         

    Tak do Slavkova jsem jel se Šarlotkou a Tramínem, ze Slavkova pak do Rebešovic u Rajhradic, abych se vyhnul ulicám Štatlu. Zajímavé pohledy do zahrad, kdy třeba na jedné byla svatba, kde všichni muži libovolného věku hleděli na televizi s hokejem za vyhrávání muziky s tanečními melodiemi :-D
    Kupodivu jen zhruba 73,5km. Někdy se vyplatí zaspat.

    Slyšel jsem hlášky "Co to je?!" nebo "Odkud ho pustili?!" Co jsem jim měl vyprávět o využitých vycházkách , že :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2026
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Trasa v Žirovnici

         

    Nyní jedu 29.5. do kempu v Žirovnici projet trasu přes Telč. Každý snášející moje celodenní žvanění je vítaný :-D Plánuju příjezd ještě za světla vlakem od Brna.
    No, a když je to v Lontbentu, tak příslušné osoby určitě znají pojem Povinná účast, že :-D Ale to jen tak ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2026
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky

Hledám: děvče z prahy

01.06.2026
tak děvčata, konec flákání a dem jezdit B) asi to nebudem úplně ždímat až do bezvědomí, ale takovejch 30 až 50…

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)

Hledám: Parťačku na e-bike do terénu. (Jihlava)
14.05.2026
Ahoj! Jsme Peter (55) a Dáša (50) a hledáme fajn parťačku na e-bike do přírody. Rádi mezi sebou přivítáme i…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

187 cyklistů (3 přihlášení)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026