reklama

Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

Zdravim všechny cyklisty.Chtěl bych si pořídit silniční kolo a rozhoduju se mezi vybavením Shimana 105 nebo Campagnola Marige.Slyšel jsem, že Camp. je tužší a lepší pro začátek než Shimano.Nevím,co je na tom pravdy,tak bych potřeboval poradit.Díky za rady.Milan

[ Zpět ]
Datum: 07.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan117 ([email protected]))
  • Re: Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

         

    pred mesicem jsme se s tatou rozhodovali podobne... vsadili jsme na Mirage ale jak to bude vypadat za par tisic kilometru to je ti nepovim...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mig_all)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

           

      A jste zatim spokojený?? Žádný problémy??

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Milan117 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

             

        ne zadny problem! zatim maximalni spokojenost!

        [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Mig_all)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

         

    Campa ti bude ze začátku trochu chroustat při řazení,a jak jsi uvedl má taky tužší řazení.Ale to všechno zmizí,nevim sice po kolika kilometrech.To záleží na několika faktorech.Jak tlačíš do pedálů,jak často řadíš apod.Shimano má zase sametovej chod ale vyžaduje častější nastavení.Když už se rozhoduješ tak se podívej na sadu Veloce od Campagnolo,je to sada nad Mirage.A takovej cenovej rozdíl tam není.A navíc získáš v této sadě desetikolečko.Já osobně bych volil tu Campu,at už tu sadu Mirage nebo Veloce.Je mezi nima rozdíl v použitých materiálech a oním desetikolečkem.U Mirage je použito i více plastu,konkrétně v řadicích páčkách.Každopádně se ti Campa odvděčí svou věrností.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: lehojackk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Shimano 105 vs. Campagnolo Mirage

         

    Jezdil jsem jak Shimano 105,tak Campagnollo Veloce+Athena.
    Shimano je "hdinářská práce"..chodí jemně..přesně..ale opravdu je náchylnější na špatné seřízení...a celkově mne přijde "jemnější a s menší výdrží"..
    Campagnollo sice chodí víc "ztuha"..vypadá trošku "humpolácky"...,ale celkově jsem s ním více spokojen..po cca 10tis km jsem nebyl nucen nic seřizovat..nic měnit..apodle všeho to nebude ještě hezkou řádku kilometrů nutné..
    P.S.: ale pravda je,že jsem přešel v podstatě z 90% na MTB..a na silničku si vzhledem k provozu na našich silnicích již moc netroufám..

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

427 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024