reklama

koupě crossového kola

Ahoj,poradtě prosím. měle jsem Autor Reflex shock, byla jsem s ním dost spokojená. Byl "živej" Teď potřebuji nové ale moc nesleduji vývoj. Asi bych zůstala u Authora tak do 20 tis.Je to pro rekreační využití ale přes léto i denně a ve volnu max. 60-80 km. Dík. Lenka

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka ([email protected]))
  • Re: koupě crossového kola

         

    sama pises ze bys rada zustala u Authora! porad delaji Reflexy a neztratily na kvalite! vrele doporucuji...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Majk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: koupě crossového kola

           

      Dík,myslím, že přesně to jsem potřebovala slyšet

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: koupě crossového kola

         

    Ze své zkušenosti můžu vřele doporučit Airlina.Je to pohodové a spolehlivé kolečko.Mám ho již tři sezony a super.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: koupě crossového kola

         

    Do 20 tis. stále ještě seženeš Authora Airlina loňský model, v Říčanech ho stále mají.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Staré dobré kolo

           

      Chtěla bych se ještě poradit , máte li někdo čas. Mám v rodině 11 let starýho Autora MTB Alaska. Jezdí do kopce bezkonkurenčně nejlíp ze všech kol, co jsme kdy měli, i když je nejstarší. Moc tomu nerozumím a vrtá mi hlavou jak to, že starej horák stoupá o moc líp než můj jinak skvělej reflex 2001. Chtěle bych to přikoupi nového kola nějak zohlednit.Napadá mě jen. že je to dámské provedení a tedy asi 22 32 42 ,jak mi teď došlo z literatury, normálně nejsem technický typ, co počítá zuby. A pak má pevnou vidlici. Je možné, že by ten evidentní rozdíl byl tím? Ten Reflex zase krásně fičí po rovině ale do kopce bych se na Alasce hravě předjela .Asi člověk nemůže mít všechno. Má smysl, když bych chtěla aby mi na nový Reflex nebo Airlin namontovali převodník 22 32 42 ? Dík

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Staré dobré kolo

             

        Podle mého názoru si převodník nech rozhodně vyměnit. U devítikolečka je to převodník 44-32-22, ale to oni budou vědět. Jako na MTB, no. Author do dává k některým dámským modelům, ale měl to i u svého nejdražšího modelu 2004. Ztráty "fičení" se neboj, při otáčkách 85 za minutu na nejtěžší převod (44/11) pojedeš 45 km/h. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Staré dobré kolo

               

          dík za radu, už do toho půjdu

          [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: koupě crossového kola

           

      omyl

      [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024