reklama

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!
 
„Tahle země není pro starý!"

všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu v Biškeku, konzumovali večeři, první jídlo v Kyrgyzstánu, a rozhlíželi se u toho kolem sebe. Ne že bychom se v těch asijských obličejích vyznali, ale že se všude pohybovala jenom mládež, a…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.04.2024
Autor: Peggy
  • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

         

    uff, asi by se mi tam nelíbilo, ale čtení krásné...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2024
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

           

      Uf, jsme na tom podobně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2024
      Autor: choura
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

             

        Tak jsem se konečně dočkala pokračování, super. Krásně se to četlo, a jako bych tam byla s vámi.
        Navíc dlouho jsem se už tak nepobavila, jako u toho blogu.

        "ten si důkladně rozmyslí, jestli mu to všechno za to stojí. Ale když stojí... ;-)"

        "(Vnímej ten rozdíl: nic a vůbec nic)"

        Jinak stran Kazachstánu a pouště, já Tě varovala, že je to relativně nudná, jednotvárná krajina, kde když Ti uteče pes, vidíš ho jako tečku ještě tři dny. Na druhou stranu chápu, že jste přesto tam vyrazili, já to mám stejně, nenechala bych se zvyklat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2024
        Autor: šíp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

               

          Vrrrrr, haf!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.04.2024
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

                 

            To bylo na mne? Nerozumím. Můj příspěvek přece nijak agresivní nebyl.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.04.2024
            Autor: šíp
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

                   

              zvyklat
              já za to ale opravdu nemohu. Máma češtinářka, ´bejvalka´ češtinářka
              vyvikláme zub ...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.04.2024
              Autor: AV
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

                     

                Ježíš, jo, vlastně, sorry, jsem debil.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.04.2024
                Autor: šíp
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

                     

                Já si na to dávám bacha, nebo se alespoň snažím, ale asi není dobré psát po 20 hodině, při probíhající hydrataci červeným vínem, to pak má pozornost vidět chyby zeslábne. Ale máme co slavit, dnes byl Luboš na kontrole na onkologii, trvá remise onemocnění, kontrola za půl roku.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.04.2024
                Autor: šíp
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

               

          Vidíš, já si varování nějak nevybavuju a pravda je taková, že jsme poušť a rovinu očekávali, ono se to dá odhadnout podle mapy. Pro mne to nuda nebyla, naopak, kde v Evropě tohle člověk zažije :-) Těch pár dní se to dalo vydržet, bylo zajímavé si takovou jízdu vyzkoušet. Jiné by to bylo, kdybychom jeli třeba přejezd do Astany, to už je nějakých 1200 km a to by byl masakr, tady už za Almaty to začalo být docela pestré a různobarevné, zelené hory, oranžové kaňony a tak - však uvidíte příště :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.04.2024
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

             

        ..uf, uf- já bych to bral všemi deseti, krom té cesty letadlem... :-/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2024
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 5. část

5. část - Jezero Yssyk-kul a okolí V sedle se cesta narovnala a pak zlomila. Bylo už jasné, že jsme bouřku…
Peggy | 10.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024