reklama

Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

Termín: 12.08.2024
Místo: Brno,

Pozvánka na dobrodružný letní cyklotábor v Brně! Otevíráme brány našeho oblíbeného tábora pro děti od 5 do 15 let. Tento jedinečný týdenní program, probíhající od 12. do 16. srpna 2024, je šitý na míru pro mladé nadšence do cyklistiky, kteří touží po zdokonalení svých schopností a nezapomenutelném…

Datum: 14.02.2024
  • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

         

    Nic ve zlém, třeba jsou ty vaše akce fajn - ale jak to čtu, je to vaše podnikatelská činnost. Opravdu to nepatří do rubriky vyjížděk-srazů-akcí.
    Jedno oznámení jsem ještě brala, ale tohle už je třetí. Kolik jich ještě plánujete?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2024
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

           

      Myslím, že by se mělo stejným metrem - pokud si tu někdo v každém druhém tématu propaguje vlastní stránky se sklem a netají se tím, že mu z toho plynou finance, pak asi není fér, okřikovat jiné.
      Navíc tohle je alespoň aktivita úzce spojená s cyklistikou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2024
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

             

        Toho mám jednak ve skrytých a i kdybych neměla, těžko bych pročítala všechny příspěvky, jestli v nich náhodou není nějaký odkaz, abych ho pak okřikovala.

        Tento na to založil extra téma a ne jedno - a ještě ke všemu do rubriky, kam si dáváme srazy. Takže mi to tu fakt překáží.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2024
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

               

          V tom případě si dej autora také na BL a budeš mít po problému.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2024
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

                 

            Nebudu. V seznamu brněnských srazů a vyjížděk to bude pořád a dovolím si trvat na tom, že to tam nemá co dělat. (Být to třeba v rubrice "ostatní-cyklo", kašlala bych na to.)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.02.2024
            Autor: Ifča
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

           

      Je překvapivé, že tohle vadí a přitom to je opravdu k cyklistice, a hnusy osobních výpadů, které by se tady daly přehazovat vidlema, nebo zasíraní vlákna kecama naprosto s tématem nesouvísejícíma jsou v normě. Funguje tady vůbec někdo jako admin aby to tady trochu srovnal ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2024
      Autor: kotek
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

             

        Ale tak nějak zvlášť mi to nevadí. Umím přeskakovat jak mě nebavící příspěvky, tak nevyžádané reklamy. Akorát že když jsem postřehla, že nám pán hrne do srazů jednu akci za druhou a ani jedna není srazem, tak jsem se ozvala. A celkem mě překvapilo, jak moc se to dotklo úplně jiných lidí než jeho. :-)
        (A jak jsem už psala - kdyby to nevydával za sraz, tak bych k tomu byla výrazně smířlivější.)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2024
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

               

          Rubrika je "vyjížďky, srazy, akce" - z tohoto pohledu je to zařazené zcela správně.

          Je ale zajímavé, že jiné akce ti v kalendáři akcí nijak nevadí...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2024
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Příměstský Cyklotábor 2024 - Brno

                 

            Asi nejsou ty "jiné akce", které by mi měly vadit, tak křiklavé.
            Necítím se býti strážcem tohoto serveru, co hlídá non-stop jeho čistotu. Tohle prostě praštilo do očí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.02.2024
            Autor: Ifča
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

114 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024