reklama

SPD - jaký tip

Ahoj cyklisti,
htěl bych si po vánočních slevách koupit SPD na MTB a k tomu samozřejmě i nějaké boty. Doporučíte mi nějaká SPD, která se vám osvědčila a nejsou cenově náročná ( do 1200)
Díky za odpověď

[ Zpět ]
Datum: 03.01.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Alex)
  • Re: SPD - jaký tip

         

    Mám a doporučuji pedály Shimano PD-M520. Takřka bezúdržbové.

    Na www.bikestore.cz je teď mají za směšných 830,-. Jinak v krámech někde stojí i 1400.- ...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD - jaký tip

         

    Já mám Wellgo, funguje to ok, akorát na oboustranných mám někdy problém se do toho tou botou trefit. Na jednostranných s rámečkem není problém vůbec. Taky bezúdržbové, jen občas na to kápnu kapku oleje.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SPD - jaký tip

         

    Díky oboum za odpověď.
    Hned jsem si ty Shimana objednal. Pokud s nima namáš problémy a ještě jsou ve slevě, tak bych byl hloupej je nevzít.

    Díky

    [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Alex)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD - jaký tip

           

      Problémy zatím nejsou, mám je teprve asi od září. Já je kupoval ještě za 950,- ... :-)

      Tak ať slouží ! A bacha na včasná vycvakávání ;-) Nejvíc pádů je při nulové rychlosti...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: SPD - jaký tip

             

        Nějaký ten pád určitě předvedu. Ale už se nemůžu dočkat, až si jízdu s SPD vyzkouším. A trocha toho asfaltovýho lišeje nesmí každý rok chybět :-) Musím se s nima naučit do Plzeňský padesátky. Ale na to je dost času, jede se až 7.5.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.01.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Alex)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SPD - jaký tip

           

      Jo, a kdybys hledal názory i dalších bikerů, tak se zkus podívat na www.bike-forum.cz. Dej vyhledávání SPD nebo M520 a uvidíš...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024