reklama

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023, okolo desáté hodiny. Stál jsem před nádražím ve Znojmě a byl jsem spokojen. Pak jsem si zašel do stánku na kávu, přesně jako před dvěma měsíci, kdy jsem na tomhle nádraží spolu s manželkou…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2024
Autor: Stanley58
  • Re: Jižní hranice

         

    Moc pěkné. Gratuluji k výkonu! Je jedno, jak dlouho to trvalo, hlavně když se ta "čára na mapě" propojila :o)))
    A plně souhlasím s tím, že je lepší ráno někam vyjet vlakem a pak se vracet zpět. Já to tak mám vlastně s veškerým cestováním. Na začátku cesty se dopravit někam do dáli a pak se vracet zpátky "domů".

    A kolem jaké hranice začneš "kreslit" další čáru :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2024
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jižní hranice

           

      Teď bych chtěl z Přerova na Říkovice, Kroměříž a při kanále do Břeclavi a někam k Brnu, a ještě jednu velkou akci, z Říkovic u Litomyšle do Říkovic u Kroměříže. Já jsem totiž Říkovský, aby bylo jasno. No a potom ještě nejsevernější bod a trojmezí ČR-NSR-PL. To mě ještě chybí, na ostatních jsem byl, převážně na kole, jen na ČR-NSR-Rak. pěšky. Tam to na kole fakt nejde. A pak si koupím elektrokolo, neb budu stár.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2024
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice

         

    Přečetl jsem si Tvůj blog se zájmem. Je hezké si stanovit cíl, a i když to trvá déle :-), splnit si ho. Já Tvou strategii použití dráhy po ránu nemohu použít. Trojkolku bych sám do vlaku nedostal ani prázdnou, natož s věcmi na spaní, a potřebným nářadím. A být odkázán na něčí pomoc nechci. Udělal jsem z nouze ctnost, a jezdím vše po ose. Přeji Ti další pěkné trasy, a dovol otázku. Těch 58 v přezdívce, není to zakončení roku narození?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2024
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice

         

    Moc hezke cile se maji plnit a je uplne jedno jak dlouho to trva.nase Damske jezdime podobne a take jeste kousek jizni hranice chybi a severni take.ted jsme uz nekolikrat jely reky.preji hodne zajimavych kilometru.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2024
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jižní hranice

         

    Pěkné, měl jsem podobné plány ale nějak to neklaplo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2024
    Autor: perk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

295 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024