reklama

PF

Mějte pokud možno pohodové svátky a ať vám Jezuch i něco přinese.
A taktéž se v následujícím roce vydejte tou správnou cestou tím správným směrem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.12.2023
Autor: Pepíček
  • Re: PF

         

    Taky tak. Vše nejlepší v novém roce, pevné zdraví a moře bezpečně najetých kilometrů na kole! O bohatého Ježíška. Aspoň tolik dárků jako je na obrázku dole.;-) A ještě vzadu za stromkem opřené nové kolo. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2023
    Autor: Martis
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PF

           

      Já ho tam mít budu :) Sám jsem si ho postavil.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.12.2023
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: PF

         

    tak taky všem.. pevný zdraví a ať vám ten další rok nic neodnese!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2023
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Pěkné Svátky všem nakole a hodně cestovatelských zážitků v novém roce
    Vláďa

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2023
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Všem na kole i NaKole přeji pohodové Vánoce :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: PF

         

    Děkuji za přání, mě pro další rok inspiroval tento pán, ať už to znamená cokoliv:
    https://www.youtube.com/watch?v=VmHNMif29MU&...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2023
    Autor: Rob144
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    ...a v r. 2024 kopu kilometrů bez karambolů, nehod a s hromadou ZDRAVÍ všem!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2023
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    ať vám to šlape

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2023
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: PF

           

      Jsi Jindro odcizil vlasy Ferimu :) :) :) ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2023
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: PF

             

        ne, Velčovskýmu, tehdy se dost vztekal, Vánoce 2011, nechal se vyfotit u stromečku co si dekoroval, tak jsem se vyfotil taky....

        teď už to bere jako sranda

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.12.2023
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: PF

         

    https://www.youtube.com/watch?v=IsgCN0i1sBM

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2023
    Autor: rasl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: PF

           

      Nepřibalit ke koloběžkám běžky se nakonec ukázalo jako byla veliká chyba :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2023
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Přeji pěkné Vánoce a spoustu cyklistických zážitků v dalším roce. Ahoj Brahma

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2023
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Dnešní ahoj - vypadá to na bílé Vánoce. Na kole asi nevyjedu.
    Přeji vám všem veselé Vánoce a dobré zdraví a radostné ježdění na kole v roce 2024.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2023
    Autor: brum
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2023
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    všem Nakolákům i všem na kole...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2023
    Autor: cibi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PF

           

      Já mám toho Waltra ještě v provozu :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2023
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Tak jsem vyrazil překvapit Bernarda :-)
    Trvalo mu to asi jen pět vteřin, než mě prokouk, a to jsem mluvil německy se saským přízvukem :-)

    https://photos.app.goo.gl/EKq4Fwc6SRFbYXfm9

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2023
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: PF

         

    Přej všem vše nejlepší, zdraví, sílu a chuť dosáhnout dalších osobních cílů a úspěchů

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2023
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PF

         

    Všem přeji pohodový rok 2024, spoustu kilometrů bez defektů a hlavně hodně zdraví. Ať se Vám vše daří.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: PF

         

    Přeju všem pozitivně naladěným NaKolákům spousty kilometrů i zážitků v novém roce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2023
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: PF

         

    Přeji vám, abyste se ocitli na tomto krásném místě, kde byli kromě mě jen asi dva lidé z této sociální bubliny, a ještě lépe, abyste tam přenocovali, a ještě lépe, abyste na cestě potkali všechny ty lidi které já.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2024
    Autor: Rob144
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PF

           

      Nepoznám toto krásné místo, kde jsem teda určitě nebyla, ale vyvolalo ve mně vzpomínku na jiná dvě místa, kde jsem přenocovala: Isar a Odra.
      Ale i doma bývají pěkná rána. Připojuji jedno silvestrovské foto.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2024
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PF

             

        Už jsem to našel: https://mapy.cz/s/kafavonuju

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2024
        Autor: Rob144
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PF

               

          Tak tam jsem první rok nedojel včas a spal kousek před vjezdem do údolí, druhý rok jsem to přejel, snažil jsem se dojet někam výš páč byla zima, letos jsem spal někde poblíž na louce. Taky jsem zjistil, že ty kuličky z platanu asi musí na stromě strávit zimu a chytit nějakou plíseň, aby voněly, před měsícem jsem utrhl čtyři zelené v Lysé n/L, usušil je a vůbec nevoní. Ty voňavé, co mám doma už několik let, jsem trhal až na jaře. Brzké uzdravení přeju.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2024
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: PF

                 

            Hledím do záznamu trasy, letos jsem jsem se tam vlastně jen otočil, páč cyklostezka byla v rekonstrukci a musel jsem to objet přes kopce, to mě celkem Frantici nakrkli.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.01.2024
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: PF

                   

              Tu zavřeli už v roce 2022, a pro sichr tam nedali ceduli, nebo ji někdo povalil, tak jsem se vracel. Naštěstí pod proudem a naštěstí hodně nabito.

              V roce 2021 to ještě bylo průjezdný.

              Vloni jsem teda měl kliku, že jsem to vzal ze Strasbourgu až do Lyonu vlakem, nakrklo by mě to, protože jsem věřil, že už to bude hotový. Uvidíme letos....

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.01.2024
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: PF

                     

                Nejlepší na tom je, že víš, že do Besanconu tě už zádnej kopec nepotká :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2024
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: PF

           

      Jo, krásná čistá řeka . . Tudy si nejspíš taky určitě jel

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2024
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: PF

             

        Tunel pro kanál v Thoraise, 16 km za Besanconem, směr Doubs....

        Doubs je fajn řeka:
        https://photos.app.goo.gl/aD9pS6Y1x2tC6cDZ6

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2024
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: PF

             

        A aj, a na druhé straně jsem zakempil, hned za tunelem je pár stolečů a docela soukromí. Pár metrů dál je propusť, je tam pitná voda, elektrika, šéfoval to dlouhovlasý blonďák, říkal skoro anglicky: šak možeš přespat aj tu.
        Pro Radku 1:44

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2024
        Autor: Rob144
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PF

               

          Francie je na to táboření venku a všude bezvadná, škoda že už jsem takovej rozesranej páprda, že to nedám, i když bych dneska mohl mít super vybavení.
          Ale pochopení vlastních limitů je vlastně taky jistá životní výhra.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.01.2024
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: PF

           

      Kousek od Clervalu, Les Roches-de-Condrieu, tam je poslední kopec před Besanconem, já tedy spávám v hotelu Mercure právě v tom Besanconu, ale právě tam mám místo, odkud vždycky telefonuji Soně, tak nějak tradičně od roku 2014

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2024
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: PF

             

        jednou jsem vynechal, i když jsem tam tudy jel určitě na eTreku s tím extrawheelem, asi nebyla na drátě nebo co :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2024
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: PF

               

          Tu lavičku se stolkem znám. Dál cesta vede k řece, měl jsem hrozný hlad, tak jsem si jen tak postavil křesílko na cyklostezce u řeky a začal svačit.
          Přijel první traktor, druhý, třetí... když sú žňá tak traktory jezdí i po cyklostezkách, jeden za druhým.
          Nakonec jsem to vzdal a vrátil se k tomu stolu.
          A další rok jsem tama jel v opačném směru.
          Edit pro Radku: 2:14

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.01.2024
          Autor: Rob144
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: PF

                 

            Kousek před tím jsou pastviny. Já tam jednou taky měl pauzičku, musel jsem počkat, až krávy přejdou přes silnici.

            Fakt nejlepší na tom je, že víš, že do Besanconu tě už zádnej kopec nepotká...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.01.2024
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: PF

                   

              Já jsem byl aj v Belfortu, ani nevím jak, prostě jsem furt jel a pak vidím, že jsem cca 15 km od trasy. Zrovna tam měli maratón, neděla, všecko zavříté, policajti všude...
              Ten den jsem ujel asi 30 km, ale v kolmici na Břeclav to bylo mínus 0,8 km. Z pelechu do pelechu asi 5 km.

              Jak říkáte pražáci... vocáď 47.5167590N, 6.8683780E pocáď 47.5490033N, 6.8659420E.
              23:15

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.01.2024
              Autor: Rob144
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: PF

                     

                Tam je odbočka z té Eurovelo 6. Montbelliard - Belfort, pořád podél kanálu. Na něm je tenhle super most se zdymadlem:
                https://photos.app.goo.gl/K6NU4v3Aho3R4xRa8

                Asi si neměl čas ani pomyšlení Belfort blíže prozkoumat:
                https://photos.app.goo.gl/y7w1xoomPtwy9Dck6

                Belfort byl tradičně v Alsasku, ale když Frantíci prohráli válku s Pruskem (1871), Němci Belfort neobsadili, ale opevnili se nakopcích nad ním. Frantíci tvrdí, že ty bylo díky tomu, že se Belfort udatně bránil, ale od skopčáků to bylo spíše strategické rozhodnutí. Do Belfortu se pak z obsazeného Alsaska přestěhovali frankofonní Alsasané. Od té doby Belfort není součástí Alsaska, ale má vlastní departement Territoire de Belfort a je správně přičleněn k regionu Burgundsko - Franche Comté.
                Nad městem je citadela kterou zdobí socha lva, právě na památku onoho "vítězství - neprohry" Belfortu v jinak prohrané prusko-francouzské válce.

                Sochu navrhnul Frédéric Auguste Bartholdi, alsaský sochař, původem z Colmaru, který je, mimojiné, autorem Sochy svobody v Noveném Yorku....

                Konec přednášky :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.01.2024
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: PF

         

    Opožděně - šťastný nový rok!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2024
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024