reklama

Nepetche XIX - 2023

Termín: 16.12.2023
Místo: Praha, Vestibul stanice metra Letňany

Milí kolaříci,zvu Vás na krátkou předvánoční vyjížďku NEPETCHE-aneb kdo nepeče,jezdí na kole.
Trasa:Letňany,Ctěnice,Jenštejn,Radonice,Kbely,Letňany.
Cukroví,dobrou náladu a nápoje sebou.

Datum: 09.12.2023
Autor: bican
  • Re: Nepetche XIX - 2023

         

    Predem se omlouvam,nedorazim,ale ocenuji snahu organizovat vyjizdku

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2023
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nepetche XIX - 2023

         

    No to je ale krásně vybraná trasa! Rád se přijedu podívat. Byl by hřích nevyužít cestu, která vede kousek za humny...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2023
    Autor: drak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Rád bych tentokrát jel. Už mám postavené nové kolo, hodilo by se to. Ale ten den je česání jmelí s přáteli. Už takhle jezdíme na jmelí přes 50 let, tak se nehodí vynechat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.12.2023
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Nepetche XIX - 2023

             

        Rozmysli si, Mařenko, rozmysli...
        https://www.novinky.cz/clanek/krimi-muz-na...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Nepetche XIX - 2023

               

          Já už tam nevylezu. Nezvedu se zatuhlým kolenem dostatečně nohu. Ale lezával jsem dříve až do korun borovic. Teď už jen klábosím s přáteli, zpívám koledy a peču buřty...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.12.2023
          Autor: Brahma
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Nepetche XIX - 2023

         

    Přijedeme oba a těšíme se, že se uvidíme s pražskými Nakoláky :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2023
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nepetche XIX - 2023

         

    Budu babičkovat, takže nejedu. Max vás přijedu pozdravit do hospody, pokud se mi u bicana podaří zjistit, kde je plánovaná zastávka a pokud náš mladý pán bude svolný...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Setkání bychom mohli zakončit v restauraci Zastávka u Srubu,pokud bude zájem.
      https://zastavkausrubu.cz/?utm_source=mapy.cz...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.12.2023
      Autor: bican
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche XIX - 2023

             

        se možná přidám.. ale nevím jistě. Odstrojil jsem dnes kolo (konečně jsem se dostal k předzimní údržbě) a musel jsem znova natřít nosič, nejenže mi korodoval, ale místy i reznul a nějak to pomalu schne.
        A taky nevím, když kolo ustrojím (mám jich sice víc... ale TOHLE je oblíbené), jestli ráno vstanu.. V HOPO mi ještě furt neopravili oblíbený přejezd na podjezd a bojím se, že podjezd na cyklostezce na Černý most bude nesjízdný, tedy bych se asi odpojil dřív, kdybych jel.
        Jinak jestli mohu doporučit, cílovou hospodu změnit na Kbelský pivovar.. mají lepší pivo a nabídka jídel je srovnatelná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.12.2023
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nepetche XIX - 2023

         

    Díky za vánoční účast na cyklo-vyjížďce, dobrou náladu, cukrátka a skvělé nápoje a dárky.
    Časosběrné foto je opět na známé adrese:
    https://www.rajce.idnes.cz/bican/album/nepetche...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2023
    Autor: bican
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Škoda vynechání nové tento týden otevřené lávky z Letňan do Čakovic.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Nepetche XIX - 2023

             

        Ale letos se do Čakovic nejelo.......
        Tak někdy příště.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2023
        Autor: bican
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Děkujeme za pěkné předvánoční svezení na kole v okolí Prahy. Společnost byla vybraná a věříme, že jsme s vámi na Nepetche nebyli naposledy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Ano, jsem něco mezi Inženýrem a Kašparem.... Inženýr jsem a kašpar taky :)
      Nakonec mi to dnes dalo něco k 90 km

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      I já děkuju za pěknou projížďku a fotky.
      P.S. Pokud budeš na Silvestra v Praze, přijeď se prvního na devátou podívat na Novoroční drakiádu na Vypich :-). Prvního ledna je po ránu Praha téměř bez aut. Draci zajištěni.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      Pěkně jste se projeli. A počasí nakonec také vyšlo parádní.
      Já nakonec nemohla přijet ani do té hospody. Vyfasovala jsem z našich dvou kloučků toho nemocného - každý má teď virózu, ale pán si "vmyslel" zánět svalů, což se léčí klidem. Už sice zase chodí, ale někde s ním trajdat, na to to ještě nebylo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche XIX - 2023

           

      pěkně jste si pojezdili a koukám, že se objevili skoro zapomenutí cyklisté, Honza, Ruda...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.12.2023
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024