reklama

Proč nejde lehokolo darovat

Viz titulek.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2023
Autor: Milan-P
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    ... tak se rozepiš, též by mě to zajímalo

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Tak nevím- pokud ho chceš dát někomu darem tak se s ním musíš nějak sám v sobě rozloučit.. a to není lehké, pokud nejsi člověk který na věcech a vzpomínkách s nimi spojených nelpí.

    No a pokud něco dáváš darem velmi často vznikne situace kdy se začnou lidi ptát:
    Když to dáváte darem, já se k Vám nedostanu...pošlete mi to?
    Myslím, že to, jak to zapůsobí je asi jasné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Pokud by to byla otázka, chybí ti tam otazník.
    Bylo-li by to oznámení, chybí dvojtečka.
    Z uvedeného vyplývá, že příspěvek je ´polotovar´, který má být dále opracováván (proto moje první reakce).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Klidně si pro něj přijedu vlakem. Nebo je jiná potíž?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Podle času zveřejnění příspěvku bych to odhadoval na kocovinu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: drak
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Já jsem například lehokolo darem dostal, když mi mnou postavené a svařené ukradl nějaký hajzl. Alespoň teda jeho podstatné části. Zbytek jsem dokoupil a levné to nebylo. A na tom základu pokračuji svými investicemi dál. A pořád jezdí, když na něm jezdím. Má sice nějaké drobné vady, ale jsem maximálně spokojen. Splněný sen.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Že by proto, že ho skoro nikdo nechce, že by nevěděl co s tím a k čemu to je dobrý? :-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Proč nejde lehokolo darovat

           

      No, věřím tomu, že Milanovo leho je neprodejné za cenu, která by pro něj byla rentabilní. Je to docela "nadupaný" stroj, i když už ne poslední model.
      Jako dar by ho určitě shrábnul kdekdo. Těch lidí, co vědí, co s tím a k čemu je to dobrý, zas tak málo není.
      (Teda pokud se od doby, co jsem ho viděla naposledy, někde nepotkalo s nákladní Tatrou nebo tak něco.)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2023
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Proč nejde lehokolo darovat

             

        To mi připomíná vtip, jak se probudí borec na áru po operaci, že musí okamžitě mluvit s manželkou, jestli neprodala to kolo za peníze, které jí tvrdil, že to stálo :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2023
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Lehokolo darovat můžeš. Jen musíš počítat s možností, že dotyčná se s tebou pak stejně rozejde a kolo cos jí postavil na míru bude stát roky v její garáži bez pohybu. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Lehokolo darovat lze.
    Třeba tady:

    https://www.darujspravne.cz/sbirka/lehokolo-pro...
    nebo taky tady:
    https://www.donio.cz/lehotrikolka-pro-tatu
    Na Doniu lze občas najít něco, na co člověk třeba rád přispěje (tedy pokud se nechce hádat o svojí tisícovku věnovanou na dobročinný účel, jako třeba na pomník cyklistům)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2023
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Proč nejde lehokolo darovat

           

      Okamžitě se mi vybavili ty různé neziskovky invalidů pomáhající invalidům. Ten "trh" takové poptávky asi nejde nějak poznat natož pokrýt i s nabouráním serveru UP jako dávek na nemohoucnost. Snad ten "tata" už jezdí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2023
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Proč nejde lehokolo darovat

             

        Trochu ti asi nerozumím.
        Někdy přispěju, když mám pocit, že ten člověk se chce a potřebuje postavit na vlastní nohy a být nezávislý.
        Na lehokolo nejspíš nepřispěju, pokud jde jen a pouze o to, aby si dotyčný mohl jezdit.
        V tom je volnost.
        Každopádně, lehokolo lze darovat! Není to žádný problém.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2023
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Proč nejde lehokolo darovat

               

          Jen asociace, vzpomenul jsem na Jardu, jak jsme spolu jeli k tomu Baltu. Jak se docela snaží, ale, ale. Jako více méně jsem vyrůstal mezi postiženýma pohybového ústrojí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2023
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Proč nejde lehokolo darovat

                 

            Chápu, ale máš nějaké vysvětlení, proč, dle úvodního příspěvku, nelze darovat lehokolo?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.10.2023
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Proč nejde lehokolo darovat

                   

              Není každé tříkolka.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.10.2023
              Autor: bara2
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Proč nejde lehokolo darovat

                     

                To samozřejmě není. Každé tříkolka není, až už to znamená cokoliv:-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.10.2023
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Proč nejde lehokolo darovat

                   

              Obecně. Nikdy nebudeme znát všechny potřebující pomoc. To mně asociovalo ty příspěvky.
              Ale taky by mně zajímalo, kolik dalších jim pak ty tříkolky "uklízí" :-D
              Navíc jsem si všiml, že v těch různých zaopatřovacích ústavech po okolí mají ty zábradliové tříkolky, které místní "chovanci" používají první 3-4 měsíce, a pak se na ně práší, bo sou vratké a tak podobně. Když jsou v překladu třeba jen líní a unudění nebo nezvládají řazení. Když už bych tedy našel ústav, kam bych se rozhodl svou tříkolku darovat, tak jak dlouho by ta jízdní sezóna po obdarování u nich trvala a jestli by byly i další důvody nadešlé neobliby, jako že se na to nejen blbě sedá, ale i z toho vztává a atd.
              Ostatně naše použitá kola by tam nechtěli, bo to není nové. Můžete si to ověřit třeba s použitou hračkou v nějaké dětské noclehárně, kde by jste chtěli pracovat jen vysoce motivovaní, protože né každý snese škrcení od dětí, že :-D

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.10.2023
              Autor: Arnošt905
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Proč nejde lehokolo darovat

               

          Tak problém to náhodou je. Jedno zbytečné mi taky stojí už pár měsíců v práci. :-)
          Brát prosím jako nadsázku. Leho jsem nabídla dceři a ta po tom nadšeně skočila. Jen co si k čerstvě postavenému domku zřídí zahradní domek alias kůlnu, aby ho měla kam dát.
          No a mezitím otěhotněla. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2023
          Autor: Ifča
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Proč nejde lehokolo darovat

         

    Mno a autor se nám neozývá...

    Mně se jeho přístup nelíbí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2023
    Autor: cibi
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Proč nejde lehokolo darovat

           

      Nepřipomíná ti tohle téma soutěž ve skoku na špek? Mně jo. :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2023
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Proč nejde lehokolo darovat

           

      Třeba se ještě z té kocoviny nedostal.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2023
      Autor: drak
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Proč nejde lehokolo darovat

             

        Nebo se plakaje drží kolem ramen s nigerijským princem, jehož zlato taky nikdo nechce...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2023
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Proč nejde lehokolo darovat

           

      To ne, funguje na vlnách, jen střídá pobřeží na vybouření. A není v tom i tady jediný.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2023
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024