reklama

rozlučka s cyklosezonou

Termín: 28.10.2023
Místo: Český Brod, Sraz v 8 hod, na Masarykovém nádraží u pokladen

Pojedeme z Českého Brodu do Kolína .
Nejdříve z kopce pak po rovině.
Vhodné pro ty, kteří nechtějí do kopce.

Datum: 25.10.2023
Autor: Jananakole
  • Re: rozlučka s cyklosezonou

         

    Jaká rozlučka? Proč? Někdo tady nejezdí v zimě na kole?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2023
    Autor: Rob144
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: rozlučka s cyklosezonou

           

      Ano, třeba my v zimě na kole nejezdíme. Taky jsme letošní cyklosezónu už ukončili.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.10.2023
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: rozlučka s cyklosezonou

             

        Proč, co je za problém?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.10.2023
        Autor: Rob144
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: rozlučka s cyklosezonou

               

          Nevím, jak u ostatních. U mě za prvé zima, za druhé krátké dny. (Ale současně se nijak nedivím, že jsou lidi, co to mají jinak a ani tma ani zima jim nevadí. Nemusíme být všichni přes kopírák.)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.10.2023
          Autor: Ifča
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: rozlučka s cyklosezonou

                 

            OK, udělejte si svoji rozlučku:)
            Zkouším se ovládat abych se neválel smíchy.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2023
            Autor: Rob144
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: rozlučka s cyklosezonou

                   

              Nejsi ty nějak příbuznej s jistým mustafou?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.10.2023
              Autor: Sodoma
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: rozlučka s cyklosezonou

                     

                Ano, on je můj halal výpeček.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.10.2023
                Autor: Rob144
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: rozlučka s cyklosezonou

                   

              To je od tebe nesmírně laskavé, že nám to dovolíš.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.10.2023
              Autor: Ifča
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: rozlučka s cyklosezonou

                     

                الله اكبر

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.10.2023
                Autor: Rob144
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: rozlučka s cyklosezonou

                       

                  Pojďte holky jezdit i když je kosa.
                  To takhle třeba u vesnice Zwentendorf an der Donau potkáte člověka s obrovským psem, který vám nabídne nocleh v hájovně, před chvilkou:)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.10.2023
                  Autor: Rob144
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: rozlučka s cyklosezonou

               

          Právě ta zima. Jak je pod 10 stupňů, tak chodíme radši pěšky.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2023
          Autor: mildakh
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: rozlučka s cyklosezonou

                 

            Přesně, nejen kolem živ je člověk.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.10.2023
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: rozlučka s cyklosezonou

                   

              Jistěže nejen kolem. Ale je to jedna z věcí, které vnáší do života radost. Tak proč se o tu možnost na celou zimu připravit?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.10.2023
              Autor: drak
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: rozlučka s cyklosezonou

                     

                Ale vždyť to přece nikdo nikomu nezakazuje!
                Nechť si každý jezdí kdy chce a na čem chce dle vlastní libosti.

                Nějak nechápu, proč tady zrovna kolem téhle akce vzniklo tolik hysterie...
                Vždyť je to jen název jedné z mnoha akcí...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.10.2023
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: rozlučka s cyklosezonou

                       

                  Taky mi příjde, že rozlučka je ještě celkem benevolentní termín - ať se loučí, kdo chce s čím chce, to ostatní v ničem neomezuje.

                  To takoví vodáci, když mají uzamykání té které řeky, to je mnohem restriktivnější výraz, který naznačuje uzamčení úplně pro všechny, nejen pro účastníky...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.10.2023
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: rozlučka s cyklosezonou

                       

                  Hysterie? Žádné jsem si nevšiml.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.10.2023
                  Autor: drak
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: rozlučka s cyklosezonou

                       

                  navíc aspoň třeba pro mě "cyklosezona" znamená něco zcela jiného, než období, kdy se jezdí na kole... Pro mě to je stav, kdy můžu počítat s otevřenou infrastrukturou cílící na cyklisty - tedy různé stánky, přívozy, cykloservisy mající otevřeno celý víkend... V tomto smyslu cyklosezobna skutečně končí a nevidím důvod se s ní nerozloučit a jezdit dál a užívat si volnější cesty :)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.10.2023
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: rozlučka s cyklosezonou

                         

                    Nějak nevím, proč si to pověsil za mě.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 30.10.2023
                    Autor: radka
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: rozlučka s cyklosezonou

                     

                No ona ta radost s každým stupněm pod 10 celkem klesá, mě třeba při teplotách pod 10 furt teče z nosu. Kvalitní funkční oblečení do zimy stojí docela dost, ale to, že vzduch je studený a vlhký a, všude krom silnic mokro, bláto, listí, kluzko, krátká doba světla to stejně nevyřeší.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 30.10.2023
                Autor: xtonda
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: rozlučka s cyklosezonou

                       

                  To ano, ale kolik těch skutečně "mrazivých" dnů je? Na poslední Novoroční drakiádu bylo kolem deváté dopoledne +10 stupňů. V terénu je to určitě horší, já jezdím na tříkolce, proto vyhledávám cyklostezky s asfaltovým povrchem. Také nejezdím v chladu stovky, vždy se dá cesta případně zkrátit.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 30.10.2023
                  Autor: drak
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozlučka s cyklosezonou

         

    koukám na trasu a tuhle nejezdím.. když se ráno probudím včas, zkusím dorazit.. mám to do Brodu 20, tak i s těmi 40 by to mohl být pěkný výlet. Aspoň bych poznal, jestli je to kolem řeky pro mou plečku z roku 1920+ sjízdný :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2023
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozlučka s cyklosezonou

         

    8 a nikdo tu... Co odradilo? Ani nemrzne a prší málo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2023
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozlučka s cyklosezonou

         

    hmmm tak až na Draka jsou ostatní včetně pořádající asi z cukru, že se zalekli pár kapek... přijel jsem v 7:45, a čuměli jsme tam do 8:30. Neobjevil se nikdo.. jen paní v sukni, co zamkla kolo a šla na vlak a nějaká slečna ve žlutém protidešťovém, která asi s akcí nic společnýho neměla, ani nezpomalila

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2023
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: rozlučka s cyklosezonou

           

      Tak já se omlouvám, ale
      a) mám to dost z ruky
      b) ještě zdaleka se letos nechystám tříkolku odložit

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2023
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: rozlučka s cyklosezonou

             

        V poho.. mě zarazilo, že se neobjevil nikdo z místních. Vstával jsem v 6, před 7 jsem vyrazil a jel co to šlo, abych se držel tý díry v mracích, kde jen drobně pršelo a nelilo... 20 km za 45 minut :) .. holt odpoledne vyrazím ještě na Prahu a vejlet bude taky, sice v dílech, ale to nevadí :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.10.2023
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: rozlučka s cyklosezonou

               

          Bo není se s čím loučit, jezdí se celý rok. Na Moravě už se pěstují fíky. Zapomeňte na rozlučky.
          Na kajaku to samé, furt se jede.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2023
          Autor: Rob144
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024