reklama

Kam v Rakousku?

Předesílám, že je to naprosto necyklistický dotaz, ale je zde spousta zcestovalých lidí a třeba bude mít někdo tip.
Jde mi o prodloužený víkend s mojí maminkou; pravděpodobně v květnu. Byly jsme spolu dvakrát v Bad Ischl a bylo z toho velké nadšení.
Tj. hledala bych nějakou podobnou lokalitu. Malebnou, vhodnou pro nenáročnou turistiku (teda spíš pro delší procházky). Potřetí se mi už na úplně stejné místo přece jen nechce.
Rozumná dojezdová vzdálenost od Brna výhodou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.10.2023
Autor: Ifča
  • Re: Kam v Rakousku?

         

    Co Hallstatt? Ale tam jste možná z Bad Ischlu podnikly výlet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam v Rakousku?

           

      Jojo, podnikly. Na dvě hodiny moc krásný výlet, ale strávit tam celý víkend bych asi ani nechtěla.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2023
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam v Rakousku?

         

    Doporučuji oblast tzv. Vídeňské Alpy. Je to "kousek" pod Vídní a najdeš tam mnoho možností pro výlety různé náročnosti.
    Pobývala jsem tam cca 3 dny v městečku Puchberg am Schneeberg a tehdy jsem tady k tomu psala i tři blogy:
    https://www.nakole.cz/blogy/radka/390-videnske...
    https://www.nakole.cz/blogy/radka/391-videnske...
    https://www.nakole.cz/blogy/radka/392-videnske...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kam v Rakousku?

           

      Vida, tohle je skvělý tip a určitě se tam někdy podívám. (Jestli ovšem zrovna s šestaosmdesátiletou maminkou, to tak úplně jistě nevím. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2023
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kam v Rakousku?

             

        Zrovna výjezd mašinkou na ten blízký vrchol by se jí určitě líbil. Ale je to, samozřejmě, na tobě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Kam v Rakousku?

               

          Nojono. Já mám pořád v hlavě ten Bad Ischl s císařským trhancem u Zaunera a několikakilometrovou procházkou k Císařské vile a tak.
          Vyjížďky na vrcholy asi moc ne. Ale druhý Bad Ischl asi nenajdu :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.10.2023
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam v Rakousku?

         

    Mondsee je take lazenske mestecko a kdyz vyjde pocasi muzete se brouzdat v knaipovu chodnicku ten je tam přírodní a dlouby a je to kousek od tve oblibene lokality

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2023
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam v Rakousku?

         

    thanks

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2024
    Autor: robertwood
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

140 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024