reklama

Tlachárna nakole rulezz

Někdo tady po mě chtěl slohovku tak tady je.
Tlučhubové a tlučhuberky, to zní jako youtuberky Huberte, no ovšem, ale tady mají královnu tlučhuberek Radku a ta ví všechno, všecičko na co si jen vzpomeneš.
Když jsem to z5 prolistoval tak jsem si jistej, že ten kdo tady dělá tuto funkci je zrovna tahle bába.
Vzhledově jako chlap, neopřel bych si o ní vše co mám a to co nemám taky.
Proč to píšu, no je to moje povinnost upozornit na někoho kdo jen blije svoje různý výpotky a navíc zaútočila i na mě.
Nenechte si tady tuhle blechu v kožichu kousat do druhých. Medvědů, velkých perel a jiných který vědomě před váma povýšeně uráží.
Budete tady pak jen čerpat z jejích bludů, jako v bludném kruhu.
The end.

[ Zpět ]
Datum: 06.10.2023
Autor: xigo
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 06.10.2023
    Autor: Pepíček
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024