reklama

HODINKY

Hodinky. Nezbytný doplňek, ať už člověk jede na kole, v autě, pěšky. A i když jsou v módě chytré hodinky, které jsou v podstatě bezcenná cetka, každý člověk by měl mít alespoň jedny hodinky-automaty, ve kterých je švýcarský strojek 2824-2.Je to asi nejlepší strojek, který vydrží několik generací a stále jde. Já mám strojky zlacené, které jsou o trochu kvalitnější. Hodinky jsou doplněk, podle kterého si člověk udělá obrázek, s kým má tu čest. Kdo má špinavé boty a nemá kvalitní hodinky, má i takovou povahu. Každý by měl mít několikero hodinek, aby je mohl měnit podle příležitostí. K obleku, do bazénu, na grilování....
Já preferuji TAG Heuer. I když mám i jiné značky, za pár tisíc, které jsou pro takové spotřební nošení. Ale hojerky, ty vyjadřují sportovnější styl a aktivní život. . Hodinky vyjadřují osobnost, povahu a styl. Dalo by se říct, kdo nemá strojek 2824-2, jakoby nebyl. A i když jsou automaty nepřesné, tak je to úplně jiný pocit, když je člověk má. Je to zkrátka ukazatel času a kvality člověka...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.09.2023
Autor: MUSTAFA
  • Re: HODINKY

         

    ..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2023
    Autor: MUSTAFA
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: HODINKY

         

    Už vím. Ty budeš asi ten zlatej chlap...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2023
    Autor: 51326
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: HODINKY

         

    Hodinky. Pokud jde o mě, už asi 35 let celkem zbytečná věc, ať už jedu na kole, v autě nebo pěšky. Nezavrhuju pěkné zejména švýcarské kousky jako sběratelskou cennost nebo investiční záležitost, koneckonců i staré funkční Primky mají svou hodnotu.
    Hrozné je ale poznání, že bez strojku 2824-2 vlastně nejsem plnohodnotný jedinec, jak teď budu dál žít fakt nevím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2023
    Autor: Nest
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HODINKY

           

      Neplnohodnotně, jak taky jinak...

      Já spíš tak marně přemýšlím, v jaké souvislosti jsem naposledy slyšel o lidech co nosili hodinky na obou zápěstích.
      Bylo to už dávno, desítky let dozadu řekl bych...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2023
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: HODINKY

             

        Mnoho hodinek. Dokonce se kvůli tomu retušovaly jisté významné výtězné fotografie.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2023
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: HODINKY

           

      Tak jako doposud. Jako duševní zaostalec..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2023
      Autor: MUSTAFA
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024