reklama

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už nechali doma  ) a oba jedou ještě docela ochotně.- Luděk má zbrusu nové kolo. Po loňských potížích (2x prasklá vidlice a jiné lahůdky) jsem mu dala nůž na krk, že pokud si nepořídí nový…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.09.2023
Autor: Peggy
  • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

         

    Huráááá, konečně něco jiného než žabožrouti.
    Děkuji za krásné počtení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

           

      Děkuji. Měla jsem delší prodlevu, ale bylo léto, nebyl čas psát. Teď se polepším....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

         

    "To se mě líbí"!

    Před 50. lety, když jsme tudy bloudili s batohy na zádech, to tam bylo skoro stejné (pamatuji-li si to dobře) ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

           

      Sice jsem před padesáti lety ještě nebyla na světě (ale už se to blížilo :-))) ale troufám si říci, že se toho moc nezměnilo :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

             

        Paráda, taky jsem ráda, že Peggy začala zveřejňovat pokračování. Však jsem na ni brutálně tlačila :-)
        Napřed jsem se těšila, že budu mít čtení na dojíždění do práce, ale pak jsem si to nechala na večer v klidu u PC - už jsem díky Peggy totiž jednou přejela ve vlaku.
        Mám dotaz. Fotka č. 16, kde jste v krámku, ty chleby vpravo na stole jsou vaše kupované?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2023
        Autor: šíp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

               

          Díky! Já doposud zvládala zpracovat dovolenou na kole s cca ročním zpožděním, tj. snažila jsem se, abych před cestou měla zpracovanou předloňskou (vím, šílený zpoždění, ale co už). No a letos to vypadalo, že nedodržím ani to, tak jsem před létem chtěla aspoň začít, abych měla něco, co mě tlačí :-) Byl to spíš bič na mě, na čtenáře jsem moc ohled nebrala :-)

          Ad chleby - naše nejsou, jako děti a Luděk žerou hodně, ale zase tolik nééééé :-))))) Ale už nevím, jestli to byly vyřazené (jako že staré) nebo speciálně připravené pro těch 17 obyvatel té vesnice... (to asi spíš)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.10.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

                 

            Tak to jsi mě uklidnila, já totiž cestopis z letoška ještě nezačala psát. Nemám ani protříděné fotky, a to je co říct.
            Když ale ty máš takovou sekyru, tak si říkám, že má prokrastinace je ještě v mezích :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.10.2023
            Autor: šíp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024