reklama

Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

Prodám síťový potah vel. Xl na sedlo azub pro tříkolky. Potah je prakticky netknutý, naježděno asi 300 km. Stáří asi čtyři roky, za tu dobu jsou vzdušnou vlhkostí lehce zoxidované poniklované železné spony. Za tento cena 600Kč

Pak mám ještě jeden a ten je ježděný a má známky opotřebení a ten za 200kč.
Pošlu zásilkovnou za plus 70kč.

[ Zpět ]
Datum: 16.08.2023
  • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

         

    Error. Bazar je jinde.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2023
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

           

      To zajisté vím. Inzerát jsem samozřejmě vložila i tam. Ale vzhledem k faktu, že v sekci lehokol je pouze a jenom jeden jediný inzerát, tak jsem se rozhodl to vložit i sem poněvadž do bazaru se asi jen tak nikoho nenapadne dívat. V inzerci lehokol to žije asi jako na hřbitově. Nejde mi primárně o výdělek ale o to že mi to doma leží a překáží. Navíc jsem k tomu ještě chtěl nabídnout případnému zájemci, že mu to můžu vzít na sraz.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2023
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

             

        V tom případku si teda přihřeju vlastní polívčičku: leží mi tu ladem celá XL sedačka, pokud by měl někdo zájem :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2023
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

               

          Cenu prosím obálkou, ano?

          [ Zpět ]
          Datum: 23.08.2023
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

             

        ...vložila...rozhodl... Další neurčité pohlaví?

        [ Zpět ]
        Datum: 23.08.2023
        Autor: Pepíček
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

               

          Velmi přínosný příspěvek. Lingvistický terorista opět v akci. Tento typ lidí je třeba ignorovat, já se však špatné vyspal, tak se holt musím vyjádřit.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2023
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

         

    Ty jo, potah na sedačku zrovna sháním! Velikost teprve zjišťuji, ale kdyby to bylo XL, určitě se ozvu.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2023
    Autor: NightRider
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám síťový potah xl na sedlo azub pro 3kol

           

      Dva dny nazpět se mi ozval Olda bere oba dva. Vyzvedne u mě doma až pojede že srazu. Tak teď Sodoma:⁠-⁠D

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2023
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024