reklama

pes na kole

Ahoj,

poraďte mi prosím - nevyrábí někdo košíky pro psa s uchycením na řidítka. Díky
Jirka

[ Zpět ]
Datum: 30.12.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (jirka.k@centrum.xx))
  • Re: pes na kole

O košíku na psa přímo nevím, ale existovala taková brašna od SportArsenalu určená mimo jiné na foťák, která se na řídítka přidělávala nasunutím na spec. nosič. Ten měl dvě objímky blízko představce a na těch takové U-čko široké nějakých třicet a hluboké patnáct cm. Na ramena toho U se nasouvala brašna a zajistila se proti sklouznutí gumou na zadní straně za háček na tom nosiči. To by na psa šlo použít, kdyby se jelo s otevřeným víkem brašny, nebo tu brašnu nějak upravit nebo použít jen ten nosič a dát na něj něco jiného.

[ Zpět ]
    Datum: 30.12.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: výměna pobytu

15.01.2021
Nabízím výměnu pobytu v rod. domku v Mar. Lázních za podobné v Českém ráji.Jsme senioři manželé/cykloturisti/.

Hledám: Cyklistku

15.01.2021
Ja 45 hledam cyklistku,nejen na spolecne vyjizdky. Jaro ve dvou

Hledám: Jsi tu? :-)

Hledám: Jsi tu? :-)
09.01.2021
Halooo, jsi tu? :-)......Parťák na kolo, turistiku, cestování, běhačky...a na různá dobrodrůža? Já aktivní 50nice.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (23 přihlášených)

Smutná cesta do Prahy

Trvalo mně dlouhých půl roku, než jsem sedl ke kompu a rozhodl se podělit s vámi o moji nejhorší…
Stanley58 | 04.01.2021

Jak nabíjet elektroniku na dálkových cestách

Rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s dobíjením vybavení, když člověk cestuje tisíce kilometrů napříč…
failnomore | 10.12.2020

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý…
JohnyB | 05.11.2020