reklama

Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

Tak zase na Balkán... Píše se rok 2021 a situace je všelijaká. Všude řádí covid, resp. proticovidová opatření, takže při plánování je v první řadě nutné sledovat, které země jsou zelené a které oranžové nebo červené. Do poslední chvíle tak sami nevíme, jen doufáme, že to alespoň trochu půjde tak,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.06.2023
Autor: Peggy
  • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

         

    Díky za itinerář, snad to (letos) vyjde!
    8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2023
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

           

      Itinerář?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2023
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

             

        inspirace, to se snad může, ne?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2023
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

               

          No jejda! Samozřejmě že ano.
          Jen mě prostě zarazilo to slovo itinerář, protože pod tím si představím přesnou trasu, seznam míst a měst :-) A zrovna to jsem při psaní vzala jenom tak letem světem....
          Tak ji pro inspiraci prozradím předem: https://mapy.cz/s/porenarero
          Plus pak po posunu vlakem toto:
          https://mapy.cz/s/lagecusugu

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.06.2023
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

                 

            Super, mám radost, že se konečně mohu těšit na pravidelný seriál. Šup šup, nasyp to sem co nejdříve, tím spíše, že tohle promítání jsme po dlouhé době zmeškali /mě skolil covid = musela jsem do povinné karantény, a Luboš beze mě nechtěl jet/
            A dík za vysvětlující fotku toho čuníka, už jsem se chtěla ptát, co ten termín znamená.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.06.2023
            Autor: šíp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Východní Balkán s dětmi - 1. část - Z Bělehradu na jih...

                   

              Bohužel, rychle to nenasypu, nemám to sepsaný. Ale chtěla jsem aspoň začít, pak mě to donutí.

              Prikolica = vozík, lidi to používali, když jsme jezdili po Balkáně s děckama ve vozíku za kolem, tak jsme si to zapamatovali. Takové deja vu, když to pak řekli o tom praseti naloženým za autem :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.06.2023
              Autor: Peggy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024