reklama

Pár dní na Tour de Baltic

Nezbytný úvod
Už nevím přesně jak to začalo, ale podle korespondence jsem někdy na začátku roku 2023 zjistil, že Arnošt, co se spolu známe z nějakého dávného cyklosrazu, chce jet k Baltu. To je moje oblíbené téma, takže jsem hned začal přemýšlet jak se toho, alespoň trochu, zúčastnit. Termín, který…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.06.2023
Autor: petrp
  • Re: Pár dní na Tour de Baltic

         

    :-) Arnoštfahrradgepäcktträgerkomplikation :-)
    To ještě asi nebude to nejkomplikovanější německý slovo, žejo?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2023
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Pár dní na Tour de Baltic

         

    Ještěže jsi s nimi nejel až k moři, to by bylo čtení hodně dlouhé :-)
    Na terase toho srubu u skokanského můstku jsme tehdy nocovali při návratu z Usedomu, tam je na stole pěkný citát, který jsem tu už zmiňovala:

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pár dní na Tour de Baltic

           

      V Zentendorfu jste neudělali odbočku na nejvýchodnější bod, na který jsi tu dával tip?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2023
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pár dní na Tour de Baltic

             

        Měl jsem pocit, že bychom si zbytečně zajeli a hlavně, že bychom museli ztratit výšku, kterou by musel Jarda znovu nastoupat.

        Kdybych s nimi jel až k Baltu, tak by ten blog byl stejně dlouhý, potřeboval jsem se vypsat. A nebo možná delší než spisy Alexandra Dumase staršího, kdo ví. :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2023
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pár dní na Tour de Baltic

               

          Ze vsi je to rovina. Teď ale koukám, že cyklo ani vsí nevede, takže by to byla zajížďka větší.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2023
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pár dní na Tour de Baltic

               

          Jarda hlavně jednou rukou řídí, brzdí, a řadí vepředu i vzadu. Na karpál to asi stačí....
          A šlape 6 hlavami, místo 8 jak my ostatní. Vůbec jsem se nedivil jeho panice s "požadovanou" znalostí penzionů po cestě.
          Problémy nasadil s potřebou navigovat a natáček na plné paměťové karty pokud možno kdekoli uprosted kruháče :-D Jsou to kruté volby.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.06.2023
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Pár dní na Tour de Baltic

                 

            Jako to všechno najednou :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.06.2023
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024