reklama

Podzimní sraz NaKole.cz 2023

Ahoj kamarádi a všichni příznivci cyklistiky !
Je rozhodnuto - podzimní sraz NaKole.cz bude ve dnech od 27.9. do 1.10 2023 v Autokempu v Lužanech u Jičína. Se správcem už je všechno dohodnuté. Máme na naší akci zatím zarezervovaných 10 chatek. Pokud by se nás náhodou sešlo víc, nebude problém objednat další. Jsou to chatky pro čtyři, jsou patrové, takže dva spí dole a dva nahoře. Každá chatička má lednici. Jsou tam i hodiny na spotřebu elektřiny, ale platit navíc pro běžnou spotřebu se nic nebude. Říkal, že by to řešil až v případě, kdyby si tam někdo pustil přímotop. Svícení, vaření, nabíjení kol nebo mobilů bude v ceně. Asi 10m od chatiček je společná kuchyňka, kde je možné si cokoliv uvařit. V areálu jsou hned tři hospody, jedna hned vedle chatiček. V té poteče Radegast, v dalších dvou jsou Svijany nebo Kozel. Plzeň samozřejmě taky ! Bude tak velká možnost výběru. V hospodě u našich chatiček prý i výborně vaří a zároveň nám může sloužit jako společenská místnost. Všechny tři budou v provozu i v čase našeho pobytu. Pobyt a chatičku by si měl každý objednat sám. Číslo na správce je 605 031 731. Při objednávání uveďte heslo NaKole.cz nebo Nákoláci. Teď už jen aby vyšlo počasí a bude to OK ! Případné další dotazy zodpovím. Když to budu vědět, případně zjistím !

https://www.nakole.cz/akce/3027-podzimni-sraz...

Datum: 19.05.2023
Autor: cyklo-mz
  • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

         

    Ještě něco ! Stany pochopitelně bude možné postavi hned vedle chatek na louce. asi 100 m to bude k sociálkám. Ty jsem zatím neviděl, ale ješte se tam zajedu podívat a budu referovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: cyklo-mz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

           

      https://www.hkregion.cz/dr-cs/2435-autokemp...

      Když se podíváte na Mapy.cz, jsou to vlastně tři kempy na jednom místě. Při objednávání chatek volejte jen na číslo, které jsem uvedl na začátku. To je na správce toho správného kempu.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2023
      Autor: cyklo-mz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

             

        Poněkud si do toho vnesl chaos, Autokemp Lužany je poněkud jiný než na který si dal teď nějaký divný odkaz, jinak stránky toho autokempu nefungují, takže se nedovíš vůbec nic.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2023
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

               

          Neřekl bych, podle fotky v přiloženém odkazu je lokace správná. Jednou jsme tam v té restauraci byli na obědě a smočili se i v rybníku. To, že nefungují webovky, je spíše problém turistického portálu Královéhradeckého kraje. Mají tam neaktualizované informace.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.05.2023
          Autor: mildakh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                 

            kemp patří obci
            https://www.luzany.cz/kemp

            [ Zpět ]
            Datum: 19.05.2023
            Autor: HonzaK
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                 

            Já to myslel jinak, že v prvním příspěvku dal název kempu, ale ten název patří jinému o kus vedle. V druhém to o trochu vylepšil a dal odkaz na místo. Já jsem zkoušel něco nějak k tomu kempu najít a zatím jsem se nechytal.
            V současné době něco provozovat a mít nefunkční stránky, je docela odrazující.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.05.2023
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

               

          Mluvil jsem se správcem, který mi dal navštívenku, na které je pouze telefonní číslo na něj a meilová adresa. Název je tam psaný jako ''Autokemp Lužany''. Webové stránky tam nejsou uvedeny. Našel jsem až doma na webu Autokemp Lužany, u toho je však jiné telefonní číslo. Proto jsem psal, aby jste volali jen na číslo 605 031 731. To je na spávného správce, který je o tom informovaný a s kterým jsem to dojednával. Jak už jsem psal, jsou tu tři kempy na jednom místě. Ten náš má recepci přímo u hospody, která se jmenuje Lužany-Koliba. Ještě se tam dnes zajedu podívat a zjistím jméno toho správce. Když mi dal navštívenku, nezkoumal jsem jí. Až doma jsem zjistil, že tam nemá uvedené jméno. Když ale zavoláte na uvedené číslo, nebo napíšete na [email protected], bude to správně. Možná se to někomu múže připadat zmatečné, ale nemůže to být problém. Kemp vypadá velice sympaticky, už jsem v životě prošel spoustou kempů, ale tenhle rozhodně patří mezi ty lepší. Jelikož je asi 7 km od nás, dusud jsem tam na dovolené ještě nebyl. :)- Jen vím, že tu takové zařízení je, protože jezdím okolo.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.05.2023
          Autor: cyklo-mz
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                 

            Napadlo mě, že mám taky telefon, tak jsem tomu správci teď volal. Jmenuje se Zdeněk Habich. Vysvětlil mi i jak to tam vlastně je. On je autokemp Lužany, jiný kemp už tam vlastně není. Jak jsem uváděl, že jsou tam vlastně tři kempy, není to pravda. To jsem vyčetl z mapy, ale už to neplatí. Kromě našeho autokempu je tu ještě chatová osada, což jsou ty karavany kolem rybníka. Autokemp Pod Lesem už není v provozu, i když na mapě ještě figuruje.
            Napíši to pro jistotu znovu: 605 031 731, tel do Autokempu Lužany. Měl by to zvednout p. Zdeněk Habich.
            [email protected] je email. Při objednávání telefonicky nebo písemně uveďte heslo Nákoláci nebo NaKole.cz, aby pan Habich věděl, do jaké složky Vás má připsat.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.05.2023
            Autor: cyklo-mz
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

         

    Super, to je hned po ránu skvělá zpráva !! Ubytování si zajistíme.
    A kdybys měl problém s objednávkou počasí tak dej vědět, já to domluvím :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

         

    Jen taková hloupá otázka. Po kliknutí na "Více o akci" jsem čekal možnost sdělit účast na akci. Leč nestalo se..

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2023
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

           

      Hmmm "Chyba 404 - stránka nenalezena" - tohle se občas stává. Jedině kdyby Míla zkusil napsat Václavovi/Yokozumovi, jestli to poladí.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.05.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

             

        Opravdu to nejde ! Radko, rád bych dal vědět tomu Václavovi, ale nemám na něho žádný kontakt, ani nevím, kde bych ho měl hledat. Pomůžeš mi se s ním nějak spojit ? Ty na něho určitě máš nějaké spojení ! Děkuji !

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2023
        Autor: cyklo-mz
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

               

          Tipoval bych, že nic víc se kliknutí na odkaz "víc o akci" neotevře, protože tam víc není. Všechno je vidět v úvodním postu.
          Ale opravte mě, pokud se pletu. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2023
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                 

            Akce není uložená v kalendáři. To bude asi ten problém.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2023
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                   

              To bude ono. Vzpomínám si, že když jsem vytvářel zvadlo na letošní Jarní sraz, tak mě to upozornilo na nutnost použít Kalendář akcí a přidat to tam. Pak se vytvoří a zpřístupní odkaz Více o akci a je možné se tam na akci/sraz přihlásit.

              Mílo, je to sice trochu opruz, ale zkus Podzimní sraz přidat ještě i do Kalendáře akcí. Je fajn vidět, kdo z cyklokamarádů přijede. To se hodí např. při plánování oběda na vyjížďkách.

              [ Zpět ]
              Datum: 02.06.2023
              Autor: mildakh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                   

              Dal jsem to do kalendáře, ale zatím nevím, jestli to pomohlo ...?

              [ Zpět ]
              Datum: 10.06.2023
              Autor: cyklo-mz
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

               

          Ahoj,
          kontakty na adminy jsou dole v zápatí v kontaktech. Tady https://www.nakole.cz/kontakty/
          Jen ti neřeknu, do jaké míry je platný ten telefon.

          Nebo se dá Václavovi napsat vzkaz do obálky https://www.nakole.cz/uzivatel/chat/1182645

          [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2023
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Podzimní sraz NaKole.cz 2023

                 

            Radko děkuji, zatím jsem mu napsal. Teď, když jsem se teprve dostal k počítači, už je dost pozdě. Nechci ho aktivizovat telefonem, tak zatím nevím, jestli je číslo jěště platný. Uvidím jestli neodpoví a zkusím mu zavolat zítra přes den.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.06.2023
            Autor: cyklo-mz
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024