reklama

Lehokolový kalendář 2023

Za povidlovým koláčem
Sobota, 1. dubna
Benešov

Spezi
29. – 30. dubna 2023
Kadelburger-Straße 11, 79787 Lauchringen, Německo


Krajem rybníků
Sobota, 29. dubna
Veselí nad Lužnicí

Nakole.cz
5. – 8. května 2023
Kutná Hora
Kutná Hora, Česko

5. - 8.5.2023
Slovenský lehosraz
Podhájská

Maďarský lehosraz
18. – 21. května 2023
Tata

Prčice
Sobota, 20. května 2023

Hodonín lehosraz
2. – 4. června 2023

Polský lehosraz
5. – 9. července 2023

Lehosraz
31. srpna – 3. září 2023
Plzeň
Plzeň, Česko

Nakole.cz
28. září – 1. října 2023

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.02.2023
Autor: Holfi
  • Re: Lehokolový kalendář 2023

         

    Severomoravský lehosraz
    23. - 25. června

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2023
    Autor: duče
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový kalendář 2023

         

    Holfi, kdo je za dubnovou akcí Krajem rybníků? A můžou se zúčastnit i zábradlíři? Že bychom si ji dali do našeho soukromého kalendáře akcí na letošní rok. Protáhli bychom si ji na celý prodloužený víkend.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2023
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Specielní lehosrazy jsou tam jen 4 až 5- tak jako setkání v KH budou ostatní smíšené...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2023
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Už si umím na své otázky odpovědět, chtělo to jen trochu zapátrat v historii :-) Někdy je lepší nejprve hledat a pak se teprve ptát ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2023
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Ona je to spíš zábradlířová akce a my se tam přidali, když jsem ve bydlel v ČB a později spojil s víkendovou akcí, když jsem se nastěhoval do Veselí. Já letos mířím do Německa na Spezi.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.02.2023
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový kalendář 2023

         

    Díky za shrnutí, hned mám motivaci po letech zas oprášit leho...
    (Oprášení asi stačit nebude, zjistila jsem, že mi loni do kůlny prorostlo škvírami psí víno a láskyplně se obtočilo kol dokola kola. Tak jestli se mi povede je uvést do provozuschopného stavu, tak hnedle s ním mám kam vyrazit.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2023
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      bacha na vzteklinu!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2023
      Autor: brum
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Jestli budu o víkendu doma, jako že nebudu u matičky "zedničit" jako podej a přidrž :-D Tak můžu přijet pomoct :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2023
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový kalendář 2023

             

        Mám obavu, že moje znalosti a dovednosti v tomto směru jsou tak nulové, že mi není s čím pomáhat. Já potřebuju někoho, kdo to udělá komplet. :-)
        Zatím jsem obeslala mailem cykloservis, kde jsem kolouše asi tak před pěti lety měla a dopadlo to jakž takž dobře a čekám, zda mi potvrdí, že to můžu přivézt.
        (Fakt dobře mi ho seřídili a "seservisovali" akorát v AZUBu, ale momentálně nějak nemám kdy ho takovou dálku vézt. "Obyč" cykloservisy dopadly obvykle dost nevalně a tento jediný docela slušně.)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2023
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolový kalendář 2023

               

          U nás mi to dělá Rohovský, vždy si domluvím termín, aby měli "volno", protože jeden na tom nic od nich neudělá. Už jsem jim to kolo i vícekrát přidržoval u toho apod. Jedná se o to, aby to udělali při návštěvě a nezavazelo to tam naskladněnému zábradlí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.02.2023
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Tak to by si nám měla vyfotit :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový kalendář 2023

             

        Copak psí víno ????????

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.03.2023
        Autor: highlander
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lehokolový kalendář 2023

               

          Sory, ale tohle si nezaslouží žádné kolo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.03.2023
          Autor: duče
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lehokolový kalendář 2023

                 

            Avšak kolo není živý tvor. Nedýchá, nemá duši. Je to jen věc. Věci je možné nahradit, opravit nebo vyhodit. Každý se ke svým věcem chová podle svého vlastního uvážení.

            Já svá kola mám hezky v teplíčku v dílně, kde nejsou vystavena přírodním vlivům a hezky se o ně starám.Stejně jako motorista opečovává svého " mazlíčka ", aby byl hezký a dlouho mu sloužil. Motoristu nepochopím. Podle mě je to jen hromada kovů a plastu která smrdí a může mě i zabít. Motorista zase nemá pochopení pro mě cyklistu. A tak je to se vším.

            Nejdůležitější je jestli se ráno probudím, mám se kde najíst a hlavu složit. Všechno ostatní je nedůležité. I kolo léta nepoužívané zapadlé sněhem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 09.03.2023
            Autor: bukwa
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 21.02.2023
    Autor: duče
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Nezlob!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.02.2023
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      tak prosím zakladatele vlákna o smazání

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.02.2023
      Autor: duče
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolový kalendář 2023

         

    na základě tipu co jsem se dozvěděl na minulém lehosrazu, tak je zde možnost "náhrady" K24 - a to Perníková 24 u Kunětické hory.

    Tj. podobně příznivý výškový profil, okruh bohužel jen 8 km.

    Na aktualizaci webovek zatím makají, ale už jim tam unikl termín uzávěrky přihlášek (cca konec května). Dotazoval jsem se, přičemž odpověď na termín závodu je:
    10.-11.6.2023

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2023
    Autor: gt3
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Pokud mě paměť neklame, tak sem před časem dával Ronda záznam svého výkonu na tom okruhu. Vypadalo to jako protokol z EKG :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2023
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Díky za tip.
      Už se tam objevují další podrobnosti:
      https://nadacnifond2p.cz/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2023
      Autor: NightRider
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Okruh je to pohodový, navíc po celých 24 hodin jsou křižovatky hlídané pořadateli a je jednostranně uzavřený, takže auta v protisměru nejezdí. Pokud vím, tak lehokolový rekord zatím drží Romantik s něco přes 550 km (už si nepamatuji přesně).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2023
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolový kalendář 2023

           

      Včera jsem se ptal pořadatelů na podrobnosti, dneska přišla odpověď:

      - Kapacita je max 200 osob, ale určitě bude ještě měsíc trvat, než se jí přiblížíme.
      - S lehokoly není problém.
      - Jede se dle dopravních předpisů, trať je 7 km okruh, stále se jede na pravou ruku. Po dobu závodu platí jednosměrný provoz ve směru závodu.
      - Depo je pod restaurací pod Kunětickou horou, místo na stan se najde. Pro závod Para je depo na prvním parkovišti pod hradem, je to tam větší.
      - Para pohár je hodinový závod po stejné trati.

      Takže se jdu přihlásit :-).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2023
      Autor: NightRider
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lehokolový kalendář 2023

             

        s čím pojedeš? :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2023
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

401 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024