reklama

Volba prezidenta - afterparty

Nikdo nejsme dokonalý, ani pan Pavel ne. Konečně po X X letech prezident, za kterého se nemusím stydět. Vivat flanel :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.01.2023
Autor: Václav
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Takového presidenta jsme tu ještě neměli :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Nákolácké afterparty to není špatný nápad. Jen nevím, kolik Nákoláků by dorazilo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    ANO.
    A pan Pavel už má i pověstnou Havlovu hradní koloběžku:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    To nastavení páky přední brzdy člověku rve srdce. A to brždění zadní brzdou taky! To se dá ale vysvětlit tím, že pan president je motorkář a motorky mají přední brzdu na pravé ruce :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Provedení by se dalo polepšit, ale princip úpravy se mi zdá pochopitelný:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Tak nám Babiš definitivně přiznal prohru :-))
    https://www.youtube.com/watch?v=dpG2BaRyapY&...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Vždycky mě napadne, že kdyby se daly dohromady všechny tyhle parodie "Hitler v hlavním stanu", byl by z toho film delší než všechny Hvězdné války dohromady.

      Už se těším/děsím až technologie deepfake pokročí natolik, že mě tam nebude rušit ten originální zvuk, ale Hitler bude říkat to, co je v titulcích.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        A taky ten Berlín na mapě ruší!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2023
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        To máš z toho, že umíš tak dobře německy :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2023
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Dívaj te sa, kdyba vyhlásil prezidentskou cyklojízdu, tak bych přijel vstavší ze smrtelné postele :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Dcera by řekla: Pffff, kde maj bágly? :-)

    PS: Já jsem spokojená, nevím, co bychom chtěli lepšího. Brblat se bude furt, to je takový náš národní sport.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Je to focené v Jihlavě?

    Že bych po mnoha letech vyměnil olej v rohlíku a oprášil tandem?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: petrp
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Ještě jsem našel k té modelové železnici i originální předlohu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: petrp
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Když's mi předával štafetovej kolík, vypadal's jinak. :-) Aspoň mám ten dojem. Nebo je to synek?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2023
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          To je synek. Ten, se kterým jsem štafetu dělal.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.01.2023
          Autor: petrp
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Myslel jsem si to, takový klopy na saku se ještě nenosily.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.02.2023
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Velmi sympatické :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: aila
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Škoda, že se za úvodní příspěvek nedá dát palec nahoru :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    NAPROSTO shodné VÝSLEDKY voleb:
    Mě to zaujalo, Vás ne ?

    Česká Republika:
    Prezidentské volby 2023:
    Petr Pavel: 58,32 %
    Andrej Babiš: 41,67 %

    Slovensko:
    Stejný výsledek jako ve slovenských prezidentských volbách 2019:
    Zuzana Čaputová: 58,41%
    Maroš Ševčovič: 41,59%

    Francie:
    Stejný výsledek jako ve francouzských prezidentských volbách 2022:
    Emmanuel Macron: 58,55%
    Marine Le Pen: 41,45%

    Náhoda ? Těžko uvěřitelné !!!
    Už se ani nenamáhají měnit software ?
    Čím to je? Že by všude byla NAPROSTO STEJNĚ rozdělená společnost?!?

    Toto není konspirace, to jsou pravdivá čísla, výsledky voleb, které jsem si OVĚŘIL!!
    Zaujala mě ta shoda...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2023
    Autor: Vlastička
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Kulový sis ověřil, prostě sis to přečetl stejně jako mnozí další a teď to tady bez dalších souvislostí vybliješ a ještě s blábolem o konspiraci. Jen jsem čekal, kdy to sem někdo takhle hloupě napíše.
      Kdybys alespoň dodal i důvody proč to tak je, tak dobrý, ale tohle je pro lidi tvého ražení docela běžný způsob překrucování faktů.

      Máš smůlu, smiř se s tím, že tebou obdivovaný blekota mekota co neví ani která bije je pro 95 % lidí naprosto nevolitelný a nepoužitelný.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Neslíbils NÁHODOU že odsud zmizíš??

      https://www.nakole.cz/diskuse/30213-ukrajina...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Odvolávám, co jsem slíbil...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.01.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      To jsem si mohl myslet, že tu debilitu našeho debila magistrátního vezmeš za svou právě ty (vrána k vráně ...).

      Měli by ten softvér (jemné ruce sčítačů - u nás se totiž nesčítá elektronicky) vytunit, aby to sedělo i na desetiny a setiny :-)))

      https://www.forum24.cz/osa-pavel-caputova...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Já myslel, že zprávy z vašeho magistrátu čte jen Foldyna a vidíš, i v Praze to rezonuje. Ovšem převzít zrovna Skalického. To už si rovnou mohla Vlastička vsadit na výhru AB celé jmění. :))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2023
        Autor: petrp
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          Odpadlice nevěrná chlupatá jedna, že!!! :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.02.2023
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Dveřmi ho vyhodili, oknem se vrátil...

      Rozhodl si se rozesrat další téma?!? A navíc s něčím, co proběhlo sdělovacími prostředky včera ráno. Si fakt "objevitel" a Ctrl+C Ctrl+V ovládaš opravdu bravurně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Tak na něj nereagujte, je to tak těžký?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2023
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          Jako bys je neznal, "musí" mít poslední slovo ...
          ... vzpomeň na Zakkarovu charakteristiku ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.02.2023
          Autor: AV
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Osvěžím si ji v pátek, snad ho na chvíli stihnu před odletem ve Skyportu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.02.2023
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Volba prezidenta - afterparty

                   

              Jeslti ho potkáš, tak ho pozdravuj!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.02.2023
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Volba prezidenta - afterparty

                     

                Nepotěším tě, skoro jsem nestih letadlo, ještě že hlásej "Poslední výzva". To se mi ještě nestalo. :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 05.02.2023
                Autor: abernathy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Volba prezidenta - afterparty

                       

                  Njn, tak někdy příště...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 05.02.2023
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      No to víš, ti zednáři z USA a UKR . .

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      A nojo, už se tady o tom psalo, ale trochu vedle :-)

      Už to ale okecává, asi nečekal tu odezvu :-)
      https://www.idnes.cz/usti/zpravy/decin-namestek...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2023
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Jsem zvědavý, co mi odpoví na dotaz, jestli je to z jeho hlavy, nebo jen jako užitečný ... náměstek Primátora pro IT, převzal výplod konspirátora Vrabela.

        :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2023
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Tohle snad nikdy neskončí....:-(((

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Rusové jsou nespokojení? Zaplatili pro generála 100% a nevyšlo to náckovským šlendriánem?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cerny...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Autor: brum
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Za žádného politika jsem se nikdy nestyděl.

    Stydět se "za někoho" je neupřímná póza. Ty sám dobře víš, Václave, koho si volil a proč. Proč se "stydět" za někoho jiného, kdo nevolil jako ty.

    Stydět se můžeš je na vlastní skutky, ne za to, že ti navolili Ovara nebo Pavla.


    Nemám toho komunistu fakt rád.
    Přečti si tohle, a pořádně. To nejsou desinformace, prostě to tak napsal. Bureš to zneužil ve volebním boji, ale kdyby to byla lež, generál by už žaloval.
    https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023...

    Takhle přemýšlel tvůj president, v době, kdy on byl guma a já na vojně. Pamatuji si to.

    Jestli vy mladší nikoliv, je to naše chyba. Neuměli jsme vám to vysvětlit.
    Svět se nehroutí, ale normalizační kominista na Hradě je pro mě životní zklamání.

    Tem druhý, tak ten by byl horší, ale ač poli-žvanilové blafali cokoliv, bylo jasné už rok : kdo postoupí proti babišovi, vyhraje

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2023
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      To všechno už jsi říkal nejmíň stokrát.
      A ne, nic nebylo jasné už rok.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Hele nejsem odborník v daném oboru, ale za sebe můžu říct že použitý sloh i slovní zásoba na mě působí přesně jako u něčeho, co bylo napsáno, protože to muselo být napsáno, s obsahem který byl předem daný, bez ohledu na pisatelův skutečný postoj.
      Nemastný neslaný unisexový prefabrikát bez osobního zaujetí, který si dovedu představit že na stroji nabouchalo vhodné oddělení a příslušný jedinec ho dostane jen k podpisu.
      Zcela adekvátní době, pokud daný člověk nechtěl skončit u skládání uhlí.

      Netvrdím že je Pavel čistý jak lilie, ale jestli je tohle to nejhorší zlopeklo co na něj opozice má, asi budu spát klidněji...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Samozřejmě, že Pavel byl a je "kariérista" (ostatně stejně jako někteří jiní zde ...). Chtěl ve svém oboru dělat "to nej", tak provedl povinnou úlitbu. V dalších třiceti letech to bohatě odčinil.

        Bohužel, ti kteří takové ambice neměli a spokojili se klidně s podřadnější méně atraktivní prací, aby si s režimem nezadali, ti do té vysoké politiky nějak moc nemíří.
        Čest vyjímkám, jako Havel, nebo Schwarzenberg (ale oni zas nebyli úplně "běžní" občani ...).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.02.2023
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          Kdyby nebyl Pavel ambiciózní kariérista, tak by nikdy nevyšplhal v armádě tak vysoko a rozhodně by se nepřihlásil za kandidáta presidenta. Každý, kdo se tam přihlásí, takový musí být. Introvert by se z toho do 12 hodin zhroutil. Jsou funkce a pozice, které vyžadují jisté povahové a morální vlastnosti, které většina populace nemá.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.02.2023
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Ano, s tím se prostě člověk musí naučit žít :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.02.2023
            Autor: PepikW
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Navíc vystavit se v kampani zrovna proti tomu sprosťákovi Burešovi, na to fakt člověk musí mít velkou sílu a spousta lidí si to předem rozmyslela.
            Já proti paní Nerudové nic nemám. Na rozdíl od Jindry, který jako jedinou její prezidentskou devizu udával, že je to bloncka z Brna. Nic víc, žádné jiné přednosti. Jen prostě bloncka, říkal on.
            Ale kdyby postoupla do druhého kola s Babišem, tak si neumím představit, jak by tu brutální, amorální, sprostou a lživou Babišouvu masáž ustála a nepodlehla a nereagovala hystericky, což by ostatně bylo lidsky pochopitelné, ale body by to nepřineslo.
            Generál to svým stoickým klidem zvládl a k zjevným brutálním a sprostým provokacím zůstal imunní.
            A to jen tak někdo neumí.
            Jindřich už vůbec ne:-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.02.2023
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Volba prezidenta - afterparty

                   

              Máme systém, kterej takový jako je Bureš chrání, tak se nedivme, že se množí.
              Být amorální zm*d dost usnadňuje cestu životem...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.02.2023
              Autor: Sodoma
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Volba prezidenta - afterparty

                     

                No, když to někdo umí a neštítí se...
                Faktem je, že tohle je snad jediné, co Bureš umí dokonale.
                Na každého, kdo mu stojí v cestě zadupat, vytáhnout složky, zakleknout, brutálně napadnout, dehonestovat i za cenu lží.
                A pak jen čekat, zda se protivník rozteče jako máslo a půjde mu na ruku, nebo se pod tlakem zhroutí a začne vršit chybu za chybou.
                Tohle je důvod jeho vzestupu v byznysu i v politice.
                Ale žádný strom neroste do nebe. Aspoň doufám.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.02.2023
                Autor: Lanna
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Volba prezidenta - afterparty

                       

                  A přitom by stačilo vzít bureše železnou tyčí a nemuset se bát fízlů...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 01.02.2023
                  Autor: Sodoma
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Volba prezidenta - afterparty

                       

                  Jestli je nebe metr padesát vysoko, tak do něj vyrost soudruh Ježov (152 cm), ale dlouho v něm nepobyl. Měl poněkud rozmarnýho patrona, kterej mu dal rok, maximálně dva roky. :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 01.02.2023
                  Autor: abernathy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Volba prezidenta - afterparty

                     

                Rozhlédni se kolem sebe a podívej se i do historie - zjistíš, že to mnohde bylo a je stejné.

                Tím nechci říct, že je to tak správné.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.02.2023
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Být na jakékoli manažerské pozici vyžaduje mít hroší kůši. Čím jsi výš, tím je potřeba mít ji silnější. Slabší kusy neobstojí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.02.2023
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Co se týče "normalizačních komunistů", generál je na Hradě třetí v pořadí, nebo se pletu?
      Vždyť prognosťák, kde působili Klaus a Zeman, museli mít Rusové pod drobnohledem, tak proč jsi "životně zklamán" až z generála?
      Protože není k Rusku dostatečně shovívavý, jako byli jeho dva předchůdci?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.02.2023
      Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    přidám příhodu z volební místnosti. dcera byla ve volební komisi ve vedlejší vesnici, zázemí měli u hasičů a voličů na seznamu bylo asi 280 lidí a přišla víc jak polovina a v obou kolech vyhrál Pavel. v prvním kole tam prý přišla dobře oblečená paní s rouškou na puse, když jí předali obálku a ona odcházela za plentu neodpustila si poznámku "vy jste krávy všechny co tu sedíte" 7 členná komise byla smíšená. při druhém kole v pátek se za plentou objevil exkrement, nikdo netušil, kdo ho tam zanechal. prý tam byl dost divně vypadající pán, který si cosi mumlal cestou za plentu. s obavami v sobotu otevřeli urnu, ale naštěstí se v obálce nic podobného neobjevilo, jen jedna obálka obsahovala jakési papíry, hlas byl tedy neplatný a nejspíš to byla obálka od pána co cosi zanechal na zemi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2023
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Sice mi je totálně u prde.e, jestli prezidentem týhle země bude Petr Pavel nebo Pavel Petr, nicméně - když jsem si teď na Seznamu přečetl ten článek "Stigma první dámy"... je to velmi špatné, když tahle ženská, kerá se "nechala zlákat ke vstupu do KSČ" a vystoupení z KSČ "konzultovala" se svým otcem a hned 20. listopadu vrátila stranickou knížku, bude první dámou.
    Takovejhle ksindl...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2023
    Autor: Airline
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Nebylo to 20. listopadu, to lže, protože v tu dobu jsme ani my nevěděli pořádně která bije, natož na vojenské politické škole. Nejspíš to bylo 20. prosince a na základě nařízení, resp. doporučení že to je nutné pokud chce dál zůstat v armádě, ale jinak máš pravdu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2023
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      A další ksindlové to oslavujou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2023
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Ono se to krásně o 30 let později komentuje. Tehdy vojákovi řekli jestli chceš být voják,musíš být komunista. A koho by z armády propustili proto,že odmítl vstoupit do strany,pro toho potom nebylo místo ani v civilu. Jedině vytírat na nádraží záchody.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2023
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          Blbost, v armádě podobně jako v tehdejší bezpečnosti byla řada nestraníků a pokud někoho přijali tak nikdy nepropustili jen proto, že nechtěl být členem KSČ. Samozřejmě, že dotyčný nestraním nemohl počítat s žádnou velkou karieru, ale nehrozilo mu propuštění. Karierista musel vstoupit do strany. Jenže něco jiného je být řadovým vojákem, velitelem a něco jiného je být vyškoleným komunistickým rozvědčíkem nebo politickým pracovníkem a tam už to bylo jen a pouze na dotyčném jestli ano nebo ne.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2023
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Pořád mi přijde, že armádní rozvědčík není žádná hrůza.
            Pořád je to nějaká profesionální pozice, v případě "nasazení" velmi pravděpodobně nasazená proti nějaké zahraniční opozici.

            "Agent" co donáší na sousedy a kolegy z práce mi přijde jako společensky výrazně horší existence...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.02.2023
            Autor: Sodoma
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Když někomu položili přímo tu otázku,tak moc na výběr neměl. Jestli chceš zůstat velitelem roty,musíš vstoupit do Strany,jinak jmenujeme velitelem poručíka Troníka a Ty budeš zástupcem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.02.2023
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          No, nevyhodili každého odmítače komunistického členství, protože to mohl vyvážit jinou zárukou. V podstatě ale po rozhlédnutí po sousedech to vyšlo nastejno, taky dneska jedou na ruSSkém zpravodajství. Tzn. jsou proruští pravičáci :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.02.2023
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Bohužel ještě uplynulo málo času aby tady byl už konečně někdo, kdo si s nima tenkrát nezadal :-(
      A ne, ty další alternativy, co se tady nabízely při těchto volbách, taky byly z těch horších :-/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2023
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Prostě se nenašel jinej borec, který by do té volby letos šel a už před třiatřiceti lety přemýšlel o tom, koho si v mezidobí vzít za ženu, aby mohla za třiatřicet let důstojně reprezentovat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2023
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Volba prezidenta - afterparty

             

        Jinak tedy, jsem si stoprocentně jistá, že, kdyby to proti Babišovi vyhrála Nerudová nebo kterýkoliv další kandidát, tak by zase část společnosti vytahovala členství jejich otců, dědečků či tetiček v KSČ , či jiné "mravní prohřešky".
        U Babiše by to ovšem nevadilo. Byl ministrem financí a posléze premiérem, byl ve straně, jeho otec i matka také, byl v STB... ale jakoby se celou dobu nic nedělo, jakoby se to nepočítalo že?
        Dával koblihu ze státního.
        A koblihou ze státního se všechno smaže:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2023
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volba prezidenta - afterparty

               

          Babiš už je v médiích propraný. Tohle je prostě standard,který čeká každou novou figuru. Stejně to musí být odvaha do takové funkce kandidovat,když dotyčný ví,že okamžikem zvolení ztratí veškerý soukromý život a bude na každém kroku sledován.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.02.2023
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Volba prezidenta - afterparty

                 

            Ano, je to tak. VYžaduje to tak veliké uspokojení z té funkce, že to vyváží značné ústrky jinde. Pak se nedivme, že se na to hlásí kariéristé, kteří pro svou kariéru jsou schopni skoro všeho.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.02.2023
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volba prezidenta - afterparty

           

      Máma dělala v pekárně a skoro jediná, ta druhá byla uklízečka, nebyla ve straně jako dělnice. Pak babička s dědou jako horničtí komunisti pro jehovistickou víru vrátili knížky a začalo takovéto, jak to říct, ignorováním výhod pro zaměstnance apod. Komunista řidič alkoholik neplatil pokuty a nikdy nepřišel o řidičák apod. Po tomto se mi opravdu nestýská, raději budu oslavujícím ksindlem :-D
      Jsem asi naivní, ale tou kariérivostní chtivostí trpěla tak dle naprosto neobjektivního mého odhadu dobře pětina soudruhů, byli proto dost využívaní, toto neutajíš a ambiciózní ti snázej bude donášet i bez velícího důstojníka. Jenom jsem si vzpomenul na soudruhy z baráků mého dětství, jak dělali doslova peklo mému tatíkovi i jako už uznalého schízou, žádný charakter, hlavně že václav datel vedoucí. A pak, pokud nechlastali, a pak založili firmy a privatizovali. Pravý komunista by přece nevykořisťoval jiné dělníky, ne? :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.02.2023
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Volba prezidenta - afterparty

         

    Ještě k děčínskému Skalickému ;-)
    https://www.idnes.cz/volby/usti/decin-namestek...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2023
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024