reklama

VOLBA PREZIDENTA REPUBLIKY 2023

Upřímně nemám kandidáta, ale někdo být zvolen musí. Jak to vidíte lidičkové?
Konec ovara se blíží.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.11.2022
Autor: obrazky
  • Re: VOLBA PREZIDENTA REPUBLIKY 2023

Chce to někoho kdo se bude dobře vyjímat na obrázku a nebude pořád pod obraz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2022
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No tak já se na obrázku vždycky vyjímám dobře, pod obraz nejsem nikdy, protože jsem abstinent... mám snad kvůli tomu kandidovat? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.11.2022
      Autor: Airline
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Lelku, teď jsem Ti psal obálku, sděl mi prosím, jestli Ti dorazila, díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bohužel nic, odpovídal jsem obálkou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zatrhni si přeposílání na mejl a napiš mu Ailine ještě jednou. Jako zatržítko obálka jen od přátel tam nevidím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Arnošt905

Mám přeposílání na mail celá léta, vím hned kdykoli mi někdo něco napíše ať jsem kdekoliv.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A jiným to chodí?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Rozhodně by ses mezi kandidáty neztratil :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já mám z toho Pavla obavy. Sice se na fotce opravdu s tou svou stříbrnou kšticí vyjímá. Má ohromné mezinárodní zkušenosti. Je to generál do nepohody. Ale vlastně o něm nic moc nevíme a je to ten lampasák, kterého mnozí nenávidí. Zatím se raději moc nevyjadřoval.
    Ale o těch ostatních toho víme stejné nic. Vlastně nevím, jak z toho vyjít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Jo, to je oříšek. Když nebudeš volit, budeš z toho mít výčitky a neklidný spaní. A když odvolíš, může se ti za čas tvůj kůň vybarvit tak, že si k tomu neklidnýmu spánku přidá ujímání a třeba si hodíš mašli. Jak praví klasik, pěšky, nebo za vozem. Nezávidím ti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Navíc je to tak blbě načasovaný....
        Kurnik co já budu v lednu dělat ve Francii, leda že bych jel na Martinik....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2022
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Vůbec nikam jezdit nemusíš, když se ti nechce. Demokracie to po tobě nepožaduje.
          Prostě zůstaneš doma a nepůjdeš volit.
          Pravda, asi si za to nebudeš moci vytisknout na zeď diplom, jak ses kvůli nevolení obětoval, ale jinak je to prašť jako uhoď:-))
          Stejně z těch tvých nevolících hrdinských diplomů měl každý, kromě tebe, jen srandu:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Volit stbáka nebudeš, ani vrkouna (VKR), takže třetí na pásce je ta bloncka z Brna, a můžou rovnou hrad přestěhovat na Špilas, aby to Fiala neměl daleko.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8

Já bych Hrad přestěhoval do Krásné Lípy, do vily Palme. Jednak je to pozoruhodná funkcionalistická stavba, která by si zasloužila lepší využití než teď a také už je tam personál zvyklý na podobné typy, co se u nás stávají prezidenty.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: petrp
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, alespoň k něčemu tohle téma je, přinutilo mě googlit, protože jméno "Palme" znám ve spojení "Palme - König - Habel" - sklárny v Košťanech.

Netuším jestli ten "tvůj" Palme - tedy
          Josef Franz Palme, (1892–?), český textilní průmyslník německé národnosti (Krásná Lípa)

byl v nějaké přízni s "naším":
          Elias Palme (1827–1893), český sklářský průmyslník německé národnosti (Kamenický Šenov), zakladatelem sklářské dynastie, proslulé jsou zejména jejich secesní věcičky s iridovaného skla často zdobené ovinutím, ale v tom snad už jel vnuk Eliase.

Po válce fungovala sklárna ještě v padesátých letech pod starým jménem a nadělal nám v hlavách trochu čurbes:

http://www.czechglassguide.cz/Palme-Konig-c3...

Věci, které bychom přiřadili E. Beránkovi a sklárně ve Škrdlovicích se najednou objevují v jejich výrobním programu. No, vysvětlení je prosté, ve znárodněném sklářském průmyslu se nikdo nestaral o nějaké autorské záležitosti, navrhnul to sice Emanuel pro svoji sklárnu na Vysočině, ale proč to nevyrábět v Košťanech. Další věci známě pak ze Mstišova a jiné bychom klidně šoupli do železného Brodu nebo Jablonce.

Ve finále někdo přidal druhé l, a Palme-König z Košťan se stal Pallme-Königem a hrají si v Kamenickém Šenově na tradici, aniž by si všimnuli, že jim jedno L přebývá a vyrábějí podobná zvěrstva jak na odkaze....

https://www.czechglasscompetence.cz/sklarna...

A pak že je president k ničemu, zase jsem se něco dočetl a dal do souvislostí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Já jsem tam schválně nechal nějaké věci na hledání. ;) I když jsem myslel spíš na tu vilu, která je největší funkcionalistickou vilou v Česku.
            Ono těch Palme bylo tady jako naseto. V Chřibské mají rovněž slavného Palmeho, tentokrát hudebního skladatele. Takže to je nejspíš takové místní jméno.
            Ještě bych připomněl, že značka punčochového zboží Bellinda znamená Krásná Lípa a založil ji právě tenhle odsunutý krásnolipský Palme.

A když jsme u těch slavných značek. Spodky jégrovky, mají svůj původ také v Krásné Lípě, ovšem z bývalé továrny Jäger zůstal jen komín a zpizděná vila původního majitele.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chřibský Palme bude v přízni s tím z Kamenického Šenova, sklárna i tam.

Krásnolipský Palme je i Thadeus (1765 - 1836), hudební skladatel, současník Mozartův, a vzhledem k původu bude asi v přízni s tím tvým pláteníkem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

Autor: duče
    •      

Autor: john
    •      

•      

Je to zvláštní. Národ se, alespoň podle průzkumů, rozhoduje mezi estébákem a rozvědčíkem komunistů. A to víc jak 30 let po revoluci. A to je smutné. Holt jaký národ, takový prezident.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak přesně tam jsme dospěli. Myslím, že to je zásluha posledních dvou prezidentů.

Pokud bych se musel (v druhém kole) rozhodovat mezi těmito, tak když se podívám na jejich činnost za posledních 30 let, mám jasno.
      Ovšem prezident-generál by spíš slušel Polsku ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

40 let je už hodně dlouhá doba, je to půldruhé generace a ta revoluce byla víc než sametová a nedošlo k vypořádání s minulostí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Furt nějaký vypořádávání s minulostí, vypořádejme se najsamprv každej sám se sebou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale to bez vypořádání s minulostí nejde a zvlášť ne když se "komunisti" a silní levičáci neustále derou do popředí a nic jim v tom pořádně nebrání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

A ty snad víš, jak domu jejich "draní" zabránit? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dnes už ne, ale tehdy ty možnosti byly. Byly návrhy, mnohé byly dobré, stačilo je realizovat. Pár jich bylo, ale jen částečně a ne plošně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

jenže to tenkrát pan president "kterého nám celý svět záviděl" zrovna maloval "tlustou čáru" za minulostí.

Ono to jinde nedopadlo moc jinak, a v poválečném, okupační správou řízeném Německu, taky dlouho po válce měli nacističtí kádři dost moci, jako naši komíni, přes noc se z nácků stali demokraty a jede se dál. No, tak teda alespoň potrestali pár těch nejvyšších, k tomu se u nás nenašla "politická vůle", ale spíš bych řekl, že to bylo součástí dohody o klidném předání moci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.11.2022
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

"kterého nám celý svět záviděl" krásná ukázka, jak si umíme fandit. Hesla nám vždycky šla.:-)))
                  ...Divná loď když nemá vesla
                  divný v bouři klid
                  místo chleba žvýkáme hesla..."

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Mildo, jenom toliko: Disident a aktivista JOHN BOK o Petru Pavlovi ???????? “Je to pro mě lapidární – jsem realista a vím, že pan generál má ve svém životě věci, které by mi měly vadit a vadí. Tedy, že to byl komunistický voják, důstojník, člen KSČ a ještě ke všemu je to motorkář, které moc v oblibě také nemám. Musíme ale při hodnocení té jeho minulosti vycházet z toho, z jakých byl poměrů. Tatínek i dědeček byli vojáci a komunisté, tak ho v patnácti šoupli na vojenský učňák a nalinkovali mu kariéru. Žil v době a systému, který nic jiného nenabízel a neměl to štěstí jako třeba já nebo moji přátelé, aby se dostal k jiným než oficiálním informacím.
      Pak ale přišel rok 1989, kdy už nejen on, ale i všichni ostatní najednou měli ke všem těm informacím přístup a mohli si je sami zhodnotit. Generál Pavel pak ušel obrovskou cestu jako voják a důstojník svobodné armády demokratického státu. Vlastně i kdyby neudělal nic jiného, než že zachránil životy více než padesáti francouzským vojákům za války v Jugoslávii, tak je to pořád úctyhodný hrdina.
      Už v demokratickém Česku se stal náčelníkem generálního štábu a nikdo na něj nevytáhl jeho minulost. Potom byl jednomyslně zvolen předsedou vojenského výboru NATO, tedy na druhou nejvyšši funkci v Severoatlantické alianci. Rozhodovali o něm ministři obrany zemí NATO a opět nikdo neměl s jeho minulostí problém. Řekl bych, že jejich složení bylo dosti různorodé, o jejich prozápadním směřování nemůžeme pochybovat a stejně si ho vybrali pro jeho kvality.
      Dodal bych ještě i to, že generála Pavla nepovažuji jen za nějakého antiBabiše, ale za kandidáta, o kterém jsem přesvědčen, že by měl kandidovat, o čemž je přesvědčen také hlavně on sám. Nemám nic proti paní ekonomce Nerudové, nevadil by mi ani pan senátor Fischer, ale přijde mi, že v současné situaci nemají šanci. Jak jsem řekl na začátku, jsem realista, a proto je mým favoritem generál Pavel.”
      - John Bok je český politický aktivista, signatář Charty 77 a spoluzakladatel Spolku Šalamoun

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Na tom Pavlovi, i když ho budu volit až v druhém kole, oceňuju jeho životní postoj, protože využil "druhé" šance. A i kdyby třetí čtvrté, ale moc lidí takových neznám. Většinou odklon od "garnitury" dopadne blbě, bo se za Tebe musí postavit někdo z té opouštěné garnitůry. On šel a toto neměl jisté. Z mého pohledu křesťanská volba, i když to u něj pro nálepku "komunistického pohrobka" zní u někoho blbě :-D V momentě obětování za druhé nemám u něj nic ze současného moderna. Jakože strach, který se snaží využívat jiní.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Jakože v tom prvním kole budeš volit Bureše?!?

Pokud budou mít Babiš s Pavlem pořád největší preference, pak má smysl volit jen jednoho z těch dvou. Resp. toho, aby měl Bureš hlasů co nejméně. Jinak je to zahozený hlas.
          Také mám svého favorita, ale podle toho, jak se to vyvíjí, dám raději hlas tam, kde bude mít větší váhu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Kdokoliv v druhém kole bureše "porazí" v oblibě. O to strach nemám, ani vrábel s tím svým kurníkem ho nedoporučují :-D Ani jarek mu nenazpíval písničku, i když by mohl :-D
            Takže se v prvním normálně rozvášním, a v druhé volbě "klasický" antibabiš :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.11.2022

On také kurník může vyhlásit, že Babiš lepší než ten druhý. Z toho bych měl docela obavu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nebyla bych si tak jistá...
              Pokud zůstane duel Babiš - Pavel, tak se neodvažuji predikovat.
              Kolem Pavla vznikla bublina ohledně jeho komunistické minulosti, ale myslím, že to tady moc pěkně naspal Holfi. Kdo z jeho vrstevníků může hodit kamenem?!?
              Bohužel ale na lidi slovo "komunista" působí jak červený hadr na býka a nijak víc o tom nepřemýšlí.
              Takoví pak hodí hlas Burešovi, který je z mého pohledu hajzl jak Brno.

Dneska (včera) jsem zaslechla nějakou reportáž, kde se ptali lidí na ulici koho by volili. U hlasů proti Pavlovi se kromě již výše zmíněného argumentu objevoval ještě jeden, a to "Pavel je generál, tak si s námi bude hrát na vojáčky".
              Taky pěkná hovadina, ale mezi lidmi se to prostě šíří a takoví pak rovněž hodí hlas Burešovi.

Zkrátka na druhé kolo bych nespoléhala.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Dneska jsem si všim bilboardu: "Proč Babiš? Protože se o nás stará", nebo tak nějak.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

JJ, naši otázku řešil už 14let, má to v malíku. A nejsou schopni vyřešit tu jeho...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.11.2022

Osobně si myslím, že ba žádný duel nedojde, lidi chtěj babu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak to bude fakt asi nejlepší, hodit mu jednotně to už v prvním kole. A ušetří se za druhý, nač zbytečně rozhazovat!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

No já pro ni nejsem, ale co vím tak lidi naznačují, že už maj komanče a ochlastů dost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Konečně rozumnej názor, klidně ho podepíšu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Hmm, zajímavá názorová otočka. Že by stárnul a senilněl nebo je za tím něco jiného?

Není to tak dlouho co :
        "předseda spolku Šalamoun John Bok. Bok si nejdříve lehce rýpl do Miloše Zemana, ale pak se rozjel proti soudcům s komunistickou minulostí, zejména těm, co dělali prokurátory. „Asi nezbude než počkat, až vychcípaj,“ dodal smířeně.

A teď by podobného člověka chtěl za prezidenta?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Lelku, nevěřím, žes to nečetl. Víš dost mě v poslední době hodně iritují různí mravokárci, kterých jediná zásluha před rokem 89 byla, že nebyly v KSČ, ale mnohdy i kolaborovali jako svazáci nebo třeba uliční důvěrníci, pomocná stráž VB a podobná svoloč. Vím, že spousta komunistů byla v té jejich straně z prospěchu a spousta z hlouposti. Já měl štěstí a moje rodina s komunistama neměla nikdy nic společného, naopak spíš jsme si s nima spíš užili, včetně mě v práci. Na druhou stranu určitě i ze svého okolí znáš bývalé komunisty, kteří nebyli sráči a to i myslím správně popsal Bok. Abych řekl pravdu, neznám mnoho bývalých zažraných komunistů z mého okolí, kteří by po roce 89 byli aspoň nějak prospěšných po demokratické změně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Holfi
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Četl a dobře. A taky znám léta letoucí celkem stejné názory Boka a právě proto mě hodně překvapila jeho názorová otočka.
            Ještě nedávno byl toho názoru, že žádný ani bývalý komunista nemá mít právo vykonávat jakoukoliv mocenskou funkci pro stát a najednou takováhle otočka a néjenže mu nevadí, ale z jeho slov cítím jeho silnou podporu Pavla a že že by si ho dokonce přál jako prezidenta.
            Bokovi silně vadili i bývalí komunisti v lokálních funkcích i když jejich případné chybné rozhodnutí by bylo možné snadno napravit a najednou by bral takového člvěka jako prezidenta, kde jeho rozhodnutí jednak vůbec nejsou lokální, ale mají centrální hodně velké dopady na celý stál a všechny lidi a jeho chybné rozhodnuté není možné napravit.

Proto jsem také vyjádřil svůj hodně velký údiv nad tou jeho otočkou v názorech. Blbý je, že názory Johna Boka nejsou jen tak nějaké názory nějakého neznámého Boka, ale jde o názory Johna Boka, který má dost velký vliv.
            Proč najednou ta otočka, proč změnil názor z nemají tam co dělat a z "vychcípání" na vůbec nevadí když takový člověk bude prezident.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

a nebude to jedno...Petr nebo Pavel (-:

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: brum
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Až jsem se málem počůral :-)

Komunista zůstane komunistou, a tenhle byl navíc zdatný šíbr. Hostorky o zachráněných životech patří do červené knihovny.

Gumu nebo stbáka ani omylem
        Bloncku na Hrad!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Holfi, jasně, každý někde získáváme informace. Nebo od někoho, komu důvěřujeme. A podle toho se pak při volbě prezidenta zařídíme. Tady už to víc rozebírat nechci, svůj názor jsem ostatně uvedl výše.

Taky jsem v minulém režimu žil, tak trochu vím, jak to chodilo. Ale byl jsem mladej, zajímala mě kytara, holky, zábavy s partou. O politiku jsem se moc nestaral. Až se zase sejdeme na jarním Nakoláckém srazu, můžem o tom dát řeč. I když tam radši pokecám o tom, kdo kde byl na kole nebo pěšky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Včerejší registrace autora vlákna :-D Čekám žumpu a jízdu mládeži :-D
    Hlavně, ať se k nám právo vrátí a né to rudé :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

....každý jsme "někdy" začínali.....;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jj, i "obrazky" tu "někdy" začínal...

Uvidíš, že se z něj během pár dní vyklube některý ze zdejších "aliasů" :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Kecy k věci prosím vyklubanej aljase, jinak tady budu mazat takový posty o ničem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12

Svým příspěvkem tedy potvrzuješ co Radka napsala ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

A je to tady!! Tisíckrát duplikované urážení i tady bude. Už jsem myslel, že se tu nic nedočtu :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

No prosím. Ani to netrvalo tak dlouho.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Co?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Hele prej si mám dát na tebe pozor, že nosíš na policii okopírovaný diskuze, že jsi tady udavačka. Tak já si dám teda už pozor, já moc díky za zprávu, upozornění!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14

A je nás tady víc, co se domnívají, že je vhodné si dát pozor na Tebe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Pepíček
                Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslíš "...ať se tvá, ztracená vláda věcí tvých lide k tobě navrátí..."? :-)))))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ta půjdeme volit jen z 9 kandidátů, zbytek "neopravil" týden nahlášené chyby. To je jak zpravodajství z matlal šou :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Někteří co chtěli kandidovat tak to jsou slušný zoufalci. Chtěli být prezidentem a nebyli schopni si pohlídat ani splnění základních požadavků.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak i levné PR je PR. Zadarmo tě vylepí na titulkách. To je jinak docela drahé, nechat takto o sobě vědět. Takže v podstatě tam i jiné "jména" na tomto fungující, tam v "pokusných" přihláškách chyběla. Šlo asi možná jen o nástřely, jestli do tebe bude někdo prát s nějakou moderní vizí majlant. Není majlant, není na kampaň. Vezmi bureš, ví od začátku, že vítězství by byla hotová haluz, ale přesto se mu vyplatí být na očích do budoucna. Proč? Protože na to má, a né že by mu ti jeho zaměstnanci neodváděli "dobrou" práci.
        Dlouhá léta pracoval, aby si před stářím užil zážitkové cestování :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Možná u někoho, ale třeba takový miliardář důchodce Březina a pár dalších myslím nemají potřebu nějakého PR.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ale zase takový mesiášký komplex, ten dělá věci. Zvláště při vědomí, že jsem vybudoval úspěšnou firmu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jako obchodních asi dobrej, ale tím to asi končí. Co vím tak nějaké donátorství a sponzoring mu bylo hodně cizí a ještě víc charita. No a jako rodič asi taky nic extra když žádné z dětí nedokázal zaujmout a odmítly převzít firmu, takže prodej.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ale jak už Petr zmínil doporučování, tak ostatní nemuseli "nastoupit" do vlaku utrácení v kampani, aby nerozmělňovali hlasy hlavního kandidáta a vydělat na tom mohli také :-D
          Frustráti řeší, aby se jim kremlem schválený obchodní cestující dostal vůbec do druhého kola, ale těch jejich 15% na to druhé kolo bude asi v "pohodě" stačit, i přesto, že se kolaborant bojí nahlásit do předvolebních debat s nějakým kandidátem v obraze. Snaží se zočivoči minout s Pavlem i Nerudovou, bo tím nic nezíská, ale na druhou stranu nic neztratí, posera.
          Na Pavla už jedou, že s kolaborantem má vlastně "stejnou" minulost a už je s ověřenýma chybama a na Nerudovou zatím taky nic nemají, bo otloukají, že je to jen ženská. To je možná i důvod nedělání jasna do budoucna v této kampani, bo by ji ta tato "reklama" taky dehonestovala a spláchla do dějin u cílové skupiny.
          Ale kolaborant je dodavatel do likérky v Jindřichově Hradci patřící ruSSům bez sankcí, teda zatím, takže on peníze má, ale v těch mejlokampaních strachu a vyděšení k smrti důchodců, komunistů a vlastenců není zatím recipročně zmiňovaný. Ale to snad do ledna zvládnou, včetně volebního pátku, i když čekám ještě propagaci toho ruSSkého nácka jako hrdiny, který s nasazením života podepsal Chartu77, čehož pak rychle začal do dneška litovat :-D To si ty zatím dvě rozlišené ruSSké televizní studia budou asi konkurovat tvorbou ohledně důvěryhodnosti a naléhavosti :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

https://www.mvcr.cz/volby/clanek/volba...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Hmm, úplně první příspěvek zde na CYKLO fóru a je o politice... Mám nějaké divné tušení, že je to akorát provokace, sorry :-/ Nebo je to snad sociologický průzkum??? Ode mně se názor na současné kandidáty teda rozhodně nedozvíš ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jarda

Povozil se hned na Radce, takže je to historicky stálý člen místního klání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Přijde mi, že ´opreski´ přispívá, jen když není na plechu ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: AV

Oprava:
          ... ´opraski´ ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: AV

Cože? Kdo se na kom povozil? Co to tu hrajete nebo už chlastat na Silvestra? Trochu brzo ne? Pak raději nic nepsal, no je to jen doporučení předem zbytečné.. Nebo jen máte nějaký problém jak se chovat k nově příchozím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            •      

•      

•      

•      

Budete, :-D jak už jsem předem avizoval.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                      •      

•      

•      

•      

Autor: drak

Tvl divíte se tomu? Tolik hnoje jsem dlouho na žádným fóru neviděl. To naprosto odpovídá tomu jakého prezidenta budeme mít!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                •      

"Tvl divíte se tomu? Tolik hnoje jsem dlouho na žádným fóru neviděl."
                  Nedivím. Z devadesáti příspěvků je jich patnáct smazaných. To je každý šestý. Spousta hnoje-jsi toho důkazem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Autor: drak
                  Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  •      

•      

Autor: Lanna
    •      

Autor: DAVID7001

Tak slovosled opraskiho je mi povědomý :-D Mazání zhurta, to bude asi za chvíli jasno :-D

Jinak prezident/ka nebo pro jistotu i it na Špilasu by byl fajn, za prvé vysoké hradby, a za druhé v hradních katakombách byl zabydlený i baron Trenk. Po něm zbyl teplý flíček a nebude to daleko, když vysoké hradby nevyhoví zvolenému řešení případné prezidentské krize a cajzli nebudou tolik machrovat :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nevím o co vám jde, ale je s váma švanda to zas jo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak raději, když se mi smějou, než aby se mně báli, ne? Pak se totiž taky nemusím bát. :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Čéče, tak ti nevím, ten Gottwald, Grebeníček ale i Topolánek, Sobotka či Fiala, nejsou voni nakonec z Moravy?

Vypadá to, že když se tam narodí nějaké netáhlo, tak hned šilhá po tom, jak pojede dělat politiku do Prahy.

A teď ještě vyfasujeme bloncku z Brna, protože komunisty snad volí jen idioti.

Nehrotil bych to, nebo se naserem, a půjdete za Slovákama :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Dělal jsem kdysi s bratrancem škromacha a ten nosil hlášky probírají se dlouhé směny. Rád na to vzpomínám :-D
        Ale Morava jako semeniště talentů nezní tak úplně špatně, zvlášť když jmenovaní vynikají tahem na bránu :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Když ty jsi ten čech jak Brno, měl by ses nad sebou zamyslet.:-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Papji

Ani ne, jsem spíš Böhm :-)
          Nad sebou se nezamýšlím, makám pro vlast dnem i nocí :-)

CzechGlassGuide.cz
          This counter has been viewed 393,845 times by 35,832 visitors!
          91 zemí

CS-Sklo.cz
          This counter has been viewed 459,122 times by 168,527 visitors!
          145 zemí

A teď, když už jsem přestal trajdat po Francii zase trochu (fest) popojedu.
          Myslím, že se pro vlast činím dostatečně, kdyby tak každý....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

No vidíš, máš co nabídnout. Proč to neumožnit i jiným? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Nechápu, co komu umožnit a jak?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 30.11.2022
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  •      

Autor: DAVID7001
    •      

Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…

28.09.2022
Hledám nekuřačku s řidičským průkazem a zkušenostmi i bez nich na cesty autem do jižní Francie, Andorry, Španělska…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

146 cyklistů (3 přihlášení)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022