reklama

Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

To je vazne neuveritelne:
http://www.praha9.cz/?c_id=1441
V USA je pokuta i za to, ze majitel neuklidi psi vykal z travniku, u nas chteji tihle pejskari travniky pouze proto, aby se jejich cokli meli kde vydelat.

[ Zpět ]
Datum: 26.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lojza)
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    No comment. Sám jsem "pejskař", máme 2 psy, ale tohle by mě v životě nenapadlo. Spíš za tím bude klasická zášť, protože normálně tihle pejskaři nedávají svá nevychovaná psiska na vodítko a nic se jim nestane. Ono takové rozjeté kolo asi "trestá" hůř než MP, která na to stejně kašle :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      a řidič Matyx zase rád "trestá" cyklistu blba, co jede na červenou..mějak se Matyxovi CZ líbí to "trestání"...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (.. dvojtečka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

             

        No jo no, a dvojtečkovi se zase líbí anonymní a často bezpředmětné šťourání do postů na tomhle fóru. Každému co jeho jest ...
        A ano, jsou momenty kdy využiju možnost "potrestat", respektive zareaguji místo toho abych lhostejně ignoroval. A kdo ví, třeba si to ten chlapík přístě rozmyslí a třeba jsem ho tím v budoucnu zachránil od bouračky. A nebo jsem mu jenom zavdal důvod k tomu, aby si myslel že všichni řidiči jsou blbci a přístě to udělá znova. To už se nedovím.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    Nemám slov, to si snad dělaji prdel. Nebudovat cyklostezku aby měli kde psi srát, to je opravdu argument hodný blba a jestli takové argumenty bere radnice P9 vážně, bůh s námi!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2006
    Autor: lukasl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      Nedajte sa pes patrí do rodinného domu a tam nech si obsiera gazdovi čo chce, ináč to paneláku jedine slepecký vodiaci to uznám

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2006
      Autor: diviak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    Jak rikal Zelezny, jsem proste narod novaku.
    Znam to ze sveho okoly. Jsem divnej a blbej, protoze misto lezet doma zadarmo u televize utracim plno penez za takove blbiny jako outdoor obleceni, kolo apod a jeste vic za vylety do hor.
    Jak to rikal jeden slovak :
    " Vy cesi jsem uplny magori. Vy si najdete cas a penize a lezete k nam. K tomu se jeste lopotite s batohama do tech kopcu. No ja se tu narodil a jeste tam nebyl. Co bych tam delal ?" .. tak nejak to bylo

    Takze jsme proste divny. Proste nejakej pudlik noaka v panelaku ma vetsi pravo na prostor nez nejaky divnej cyklista (vetsinou maldej a zkazenej a ...) , co nevi s casem .... At si jezdi nekde, kde memu pudlikovy z panelaku cpaneho susenakam a sraciho na chodniku nebude prekazet.

    Bohuzel. Jsem zvedav, jak to tam dopadne.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: Jivo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      V jistém směru máš asi pravdu. Doufejme že v zájmu obou skupin vznikne cyklostezka a zároveň třeba nové pěšiny pro pejskaře. Spojení obojího (pěšo-cyklo-stezka) by asi byla nejhorší variantou, to nikdy nepřínáší nic dobrého.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

             

        No, ja se spis bojim, ze tam tu cyklostezku uplne zrusi, nebo a ceduli daj na nejakou silnic s dlazkama s cedulema "cyklisto, ved kolo".
        Jak je to u nas normalni.
        Pejskari budou spokojeny
        radnice splni plan cyklozky
        a my budem mit dalsi nepouzitelnou trasu. Ale to ty dva predchozi nezajima :((

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

               

          sorry, nejak me blbnou ruce a vynechava mozek. Proste tu litam mezi trema kompama neco napisu, pak jdu neco doresit a pak se vartim s plnym vedomim, ze vim jak pokracovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    Podle článku se "zatím staví proti" - doufám, že nakonec rozhodne zdravý rozum. Připomělo mi to jednu pejskařku, která si stěžovala když nainstalovali kolem nově vysazených stromů trubkové zábradlí (nespíš aby se ty stromy nepoškodily parkováním) - prý že "aby tam nemohli pejskové"

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      Dodatek, článek je z 03/2004. Jak to dopadlo jsem nezjistil.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lojza)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    Jakje vidět, lidská blbost nezná mezí a vždycky překvapí...
    Např na Letný to ale vyřešili "psím záchodem" - teda nevím, jak moc se to líbí psům, ale je to tam již dost dlouho, tak je to snad i využívané.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    No já sem taky pejskař. Mám štěstí hned přes silnici začíná zahrádkářská kolonie a louky a sad a biokoridor Botič. Takže s venčením nemám problém.

    Ovšem některá rozhodnutí radnice Prahy 4 jsou padlá na hlavu. S oblibou označují prostory pro volné pobíhání psů právě při cyklostezce a nebo na travnaté ploše o mini rozměrech v těsné blízkosti frekventované ulice, např. podjezd Jižní spojky u Kačerova, to fakt někdo vymyslel hlavou. Přitom by pro všechny bylo jednodušší tato "psí hřiště" oplotit a oddělit tak od silnice a cyklostezek.

    Na druhou stranu nechápu některé pejskaře, když se plouží Kunraťákem po značené cyklostezce od metra Roztyly do Krče. Když jdu já, tak jdu raděj mimo cestu, lesem.

    Je to jen a jen o lidech.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    No když se na to podíváš pohledem pejskaře, tak se není co divit. Oni za psa platí a tak celkem pochopitelně také požadují. Cyklisté ( naštěstí) žádné poplatky neplatí a také požadují. Takže je to jen v úhlu pohledu.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      Ale no tak, i nekteri cykliste jsou zamestnani a tudiz plati dane, dokonce nekteri si sve kolo i koupili, i s prislusnou dani. Takze proc by i oni nemohli pozadovat, aby se cast tech statnich penez pouzila na to, aby se jim jezdilo lepe ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

             

        Vzhledem k tomu že psa nemám,tak se na to(aspoň podle mne) dívám nezaujatě.Ja jsem ráda že na rozdíl od pejskařů za svého miláčka neplatím žádné poplatky, ale chápu i ty co kromě daní musí platit a teď si ještě musí(mám ten dojem) nechat psa očipovat. A o tom že by cyklisti nemohli požadovat jsem nic nepsala. Jem jsem řekla že záleží na úhlu pohledu.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

             

        Nejsem zrovna ve fanklubu pejskařů, ale přesto mi není jasný, proč se po nich požadují poplatky. U veterináře musí platit, za přepravu totéž a ještě se po nich chce, aby po svých psech sbírali exkrementy. Takže ty poplatky jsou za co? Ale k příspěvku: i někteří pejskaři jsou zaměstnaní a tudíž platí daně.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

               

          To je tzv. daň z luxusu. :(

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    také jsem blbej, tak přispívám

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohňup)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

           

      Štěk není příspěvek .

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezdomovci a cyklisti berou prostor psům

         

    Je to hrozný, když někomu vadí cyklisté,kteří jezdí vlastní silou,nedělají hromádky a nekoušou děti jako psi a nesmrdí jako bezdomovci nebo auta. Jediná cyklostezka mimo dopravní ruch, která vede Vysočanami je trnem v oku lidem, kteří po svém miláčkovi nejsou schopni uklidit hovínko, aby to neobtěžovalo ostatní. Co kdybychom taky začali něco trousit jako pejskaři????

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024