reklama

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil. Tento závod je ale jiný. Není pevně dána žádná trasa, jen průjezdné body, které pořadatelé vybírají dle různé tématiky (letos to byly rozhledny), a je jen na závodnících, jakou trasu si…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.10.2022
Autor: JohnyB
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    ahoj, pěkný článek, plný adrenalinového náboje.. Prosím o info, ten hendikepovaný jezdec s rukou, nebyl to bývalý havíř z Orlové? V 2018 byl projekt Nezastavitelni, kdy "postižení" chtěli se zapojit do sportu a nadace jim přispěla k sportovním pomuckám. Já tehdy po uraze ještě nna invalidním voziku se dostal k lehokolu třikolce. A jako morální poděkování jsem měl v plánu objet hranice česka. Snad si někdy sen splním, žel od 2017 skorokaždoročně mám nějakou operaci. celkm již 11x jsem spal na sále, kdy mi řezali do páteře či obou noh.. ale žiji, huře chodím, ale jezdím co se dá. Pěkné výlety přeji. A pokud jeto ten synek od nás z Ostravska či Karvinska tak jej zdravím. ahoj Standa

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2022
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem jel okolo Čech

           

      Děkuji... zas tak dobře jsme se s Honzou nepoznali, Pokud vím, tak havíř nebyl, ale učitel. A přeji, ať se zdraví ustálí, ž nemusíš na žádnou operaci a povede se ti ten sen splnit. Cestování vlastním pohonem - ať už na kole, koloběžce, handbaiku... to je prostě paráda

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2022
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    Dost dobrý výkon, zvlášť v tom blbém mokrém počasí, které bere hodně sil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak jsem jel okolo Čech

           

      Díky... no hlavně těch psychických. Hodně lidí to proto zabalí - taky jsem s tím hodněkrát bojoval, a to už podstatně dřív po startu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2022
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem jel okolo Čech

             

        Na jedno celodenní blbnutí se dá vyjet do deště a jet ve vodě, párkrát jsem to udělal, ale večer jsem toho měl dost. Osobně bych se druhý den už nepřemluvil a o to víc obdivuju kdo to zvládne víc než dva dny.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2022
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    Pěkné, inspirující.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2022
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 05.01.2023
    Autor: sofia2023
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024