reklama

Pomoc s hledáním klíče na středové složení

Potrebuji pomoc s hledanim klice / nastavce / na stredove ulozeni.. mam dve totozne kola superior uz teda starsi ale kolo je ulozenka temer nejete a chci tam soupnout stredovy motor.
Na jednom jsou plastove misky kam se strci ozubeny nastavec dovnitr ten jsem koupil a ok
ale na tomto co potrebuji rozdelat je toto :(
take z plastu takze sejkovkama to nejde a uz jsem to trochu znicil, neznate nekdo a nekupoval to jiz
nekdo?
prikladam foto
diky moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.09.2022
Autor: pago
  • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

         

    Před pár rokama jsem se s tím setkal: dělal jsem tady u nás jednomu sousedovi celkovou opravu nějakého starého kola (myslím nějaký letitý skládačky) a byly tam tyhle misky. Je na to speciální stahovák, jestli jde někde koupit, to nevím, já si ho půjčil v "mém" cykloservisu.
    Když ale vidím, jak už máš ta vybrání (do kterých zapadnou ozuby stahováku) vyžvejkaný, tak si myslím, že to s tím stahovákem - pokud ho seženeš - stejně nepovolíš.
    Já měl tenkrát ty misky neporušené, stříknul jsem tam nejdřív WDčko, nechal přes noc, pak jsem to zkusil stahovákem a stejně se to nepovedlo - vyžvejklo to ta vybrání a bylo vymalováno. Nakonec jsem to sundal - a zničil - sikovkama.
    Zkus zajít někam do cykloservisu, ukaž jim tu fotku a pakliže tam ten stahovák budou mít, dovez jim kolo a ať to zkusej.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2022
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

           

      Ještě dotaz: odkud jsi? Kdybys byl tady někde z Prahy a okolí, došel bych se zeptat do toho mýho servisu, jestli tam ten stahovák ještě mají a mohl bys to zkusit u nich.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2022
      Autor: Airline
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

         

    hledej stahovák na misky Kinex.
    Myslím že se takovéto misky dělaly do poloviny 90. let. Klíč jsem si dělal z pásoviny a 4 šroubů M6, seděl na válcové ploše středové osy ale ty plastové misky byly na vyhození.
    Origo se vyrábí a prodává:
    https://www.kovys.cz/p/stahovak-stredoveho...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2022
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

           

      Cena přes sedm stovek značně připomíná drahotu. Také jsem kdysi vyráběl klíč na povolení. Šest šroubů na roztečné kružnici v něčem, za co se dalo zabrat, to povolilo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2022
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

             

        jo cena je nesmysl.
        Zde, pokud si to nemá odkud půjčit, příp si to nedokáže sám vyrobit to skončí těma sikovkama a vyhozenými plastovými miskami.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2022
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

               

          Ty už jsou stejně na odpis a tazatel je nepotřebuje. Já bych použil WD a pak ty sikovky Když to nejde násilím, tak to jde větším násilím.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2022
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

                 

            Já jsem to vzala hasákem, má hrubší vruby a líp to chytne, sikovky jsou moc jemné. A ještě jsem to tím hasákem zas nasadila na šrotokolo.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.09.2022
            Autor: bara2
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

         

    Na tvým místě bych oběh pár cykloservisů, protože tuhle misku i s aretační maticí má každej starej favorit. V případě neúspěchu sikovky a WD do kapsy a ve sběrných surovostech určitě pochodíš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2022
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

           

      ...já měl asi nějaký speciální favorit- v r. 1967 měl misky kovové, levou s pojistnou maticí kovovou a s asi 15-18 mělkými prohlubněmi(uvolňoval jsem ji sikovkami v pohodě bez zničení)a osku s klínky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2022
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pomoc s hledáním kliče na středové složení

             

        Pro pořádek: Jasně, že favority měly kovový obě misky a ta pojistná matice měla po obvodu šest zářezů pro zub na příslušným klíči.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2022
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

139 cyklistů (2 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023