reklama

České Švýcarsko

Termín: 27.10.2022
Místo: Varnsdorf,

Ahoj výletníci.
Ráda bych vás pozvala na prodloužený víkend do Českého Švýcarska. Chalupa se nachází mimo oblast postiženou požárem. Chalupa prošla kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2013.Nachází se na konci obce směrem na Jedlovou horu a zříceninu hradu Tolštýn. Je to ideální…

Datum: 24.08.2022
  • Re: České Švýcarsko

         

    Vypadá to, že někdo, kdo nechce zaplatit za reklamu ještě ani neví jak se jmenuje ten hrad.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2022
    Autor: petrp
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: České Švýcarsko

         

    Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku
    Platnost k 24.08.2022 08:46:58

    Edita Luklová
    Identifikační číslo osoby: 61979520

    Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu: Zahájeno: 21.07.2009

    Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
    Vznik oprávnění: 13.12.2021

    ...a mnoho dalších oborů činnosti.

    Je zajímavé, že za tak flagrantní opakované porušování podmínek webu nemá už dávno ban. Ale možná ji křivdím a je to jen hodná holka, která by se pro ostatní rozdala :-) Navíc to může být jen úúúúplně náhodná shoda jmen a předmětu podnikání :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2022
    Autor: ckp13
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: České Švýcarsko

           

      Tohle bych nechal na posouzení nakoláckému adminovi. Podle mě není rozdíl, jestli pozve nějaká Edita na akci, nebo někdo jiný třeba na Bromton festival. Z toho taky někdo profituje.

      Jiná věc je, když třeba pořádám nakolácký sraz, což mi dělá jen čistou radost a trochu starostí. A přesto si majitel kempu mne ruce, že jsem mu dovezl partu 40 cyklostů na pobyt a stravu. A i tak by tu čistotu myšlenky mohl někdo zpochybnit. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2022
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: České Švýcarsko

             

        Ona ta čistota myšlenky bude vcelku jednoduchá.

        Pravidelně občasný přispěvatel fóra který občas sezve nějakou slezinu
        X
        Naprosto tichý nick, který jednou za uherák hodí takovýhle "inzerát" a zase na uherák zmizí

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2022
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: České Švýcarsko

             

        Rozdíl v tom je velký. Tady inzeruje cestovka, která nabízí svůj zájezd a dokonce dopravu, protože na to má živnost. Je to čistě její byznys.
        Pokud někdo (třeba ty nebo já) pozve na jakýkoliv festival, není to inzerát provozovatele festivalu.
        Stejné by to bylo pouze v případě, že by festival nabízel (třeba i s dopravou) přímo provozovatel festivalu.

        Prostě tady nějaký podnikatelský subjekt inzeruje, ale platit se mu nechce.

        A na posouzení adminovi to samozřejmě nechávám :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.08.2022
        Autor: ckp13
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

550 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024