reklama

řídící jednotka Engwe

Prosím o radu zkušené. Pokazila se mi řídící jednotka "elektrokola" Engwe X5S. Kolo má: 400W bezkomutátorový motor, max. rychlost cca 35KM/H, akumulátor 48V 15AH. Jsem laik, na internetu jsem jak v ČR, tak z Cíny viděl nespočet řídících jednotek. Nevím, která je vhodná, nevyznám se v tom. Prosím o radu, čím stávající řídící jednotku nahradit. Předem děkuji za rady.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2022
Autor: jsp
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas

Hledám: osiřelý penzista pro sp.volný čas
včera
Delší čas se pokouším seznámit s příjemným klidnějším pánem,spíše introvertem,který není moc upovídaný a je už na…

Hledám: Brno

Hledám: Brno
08.09.2022
Nasla by se partacka na kolo, hory, cestovani...? Nejlepe Brno a okoli.

Hledám: cyklistku

Hledám: cyklistku
06.09.2022
Rád se seznámím se sportovní cyklistkou na cykloturistiku, poznávání krásných míst ČR, případně MTB, traily,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (7 přihlášených)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022